Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Artėjant bene laukiamiausiai žiemos šventei Kalėdoms, dideli ir maži tikisi ne tik stebuklų, dovanų, pramogų, daug sniego, bet ir Kalėdų senelio apsilankymo.

Kanadoje vienas vyras ne tik supykdė suaugusius, bet pravirkdė visus vaikučius, kadangi pareiškė, jog Kalėdų senelio... nėra. Dėl tokio pasisakymo vyras buvo suimtas. Šventės metu netrūko nei linksmybių, nei Kalėdinės dvasios. Tačiau ją „pavyko“ sugadinti būtent šiam piktuoliui.

24 metų kanadietis, kurio vardas nebuvo minimas, išėjo į gatvės vidurį, kur vyko paradas, ir pradėjo šaukti, kad Kalėdų senelis neegzistuoja. Sureagavę pareigūnai suėmė jaunuolį, kuris buvo pasidaręs šukuoseną, panašią į elnio ragus, bei pripurškęs juos dideliu kiekiu laku, bei kuo greičiau patraukė jį nuo kelio.

Vienas iš policijos pareigūnų sakė, kad vaikinas buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Vaikinui atrodė, kad Kalėdų senelis jo nekenčia, o vėliau ėmė rodytis, kad jis apskritai neegzistuoja.

Vaikinukas areštinėje praleido visą naktį. Sumokėjus išpirką, buvo paleistas į laisvę. Žiniasklaidos duomenimis, kanadietį, kurį žmonės praminė Grinču, dauguma pasmerkė už neadekvatų poelgį. Tą šventinį vakarą jis atėmė Kalėdas ir gerą nuotaiką.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Alkoholio nevartojantis vyras, kuris beveik visada jaučiasi girtas

Pamėginkite įsivaizduoti: atsikeliate apgirtęs, praėjus pusiaudieniui savijauta beveik nesikeičia, vakare – taip pat. Būtent taip dažniausiai jaučiasi Matthew Hoggas. Vyras, kaip paaiškėjo vėliau, kenčia nuo neįprastai didelio rūgimo virškinimo sistemoje. 34-erių britas apgirsta nuo duonos ar makaronų labiau, nei paprasti žmonės nuo keleto bokalų alaus.
Šis sutrikimas vadinamas autorūgimo sindromu.

Susipažinkite: fetišo modelis Amazonė Amanda

Kartais darbas ir kasdieniai rūpesčiai taip išvargina, kad nebežinai, ko griebtis. Regis, kūnas sustabarėjo, o ir viduje, sieloje, taip tuščia ir šalta... Apima pojūtis, kad tuojau sprogsi.
Bet... Kaip kas išmano, tas taip ir daro. Vieni žmonės tam, kad praskaidrintų jau įkyrėjusią savo kasdienybę, susigalvoja pačių netikėčiausių veiklų. Štai kai kurie vyrai pasinaudoja apvalių formų moters, pasivadinusios Amazonės Amandos slapyvardžiu, teikiamomis fetišo paslaugomis.

Originalu: kelnaitės su atvaizduotais moterų lytiniais organais

Nuo šiol, norint plačiau išstudijuoti moters lytinių organų anatomiją, nebūtina ieškoti biologijos vadovėlio. Pakaks įsigyti apatinio trikotažo komplektą, kuris kruopščiai atvaizduoja moters reprodukcinę sistemą.
Tokią originalią idėją sugalvojo Šiaurės Anglijoje menus studijuojanti Eleanora Beth Haswell. Jos sukurtą komplektą sudaro kelnaitės, ant kurių pavaizduota moteriška reprodukcinė sistema, ir liemenėlė su spenelių ir pieno liaukų piešiniu.

Australų senatorės idealus vyras: turtingas ir „su didele varpa“

Australų senatorė, kuri radijui pareiškė, kad eitų į pasimatymus tik su turtingais vyrais, turinčiais „didelę varpą“, antradienį atsiprašė, paaiškindama, kad savo sutrikimą bandė nuslėpti pokštu.
Jacqui Lambie, kuri vietą nacionalinio parlamento aukštuosiuose rūmuose užėmė anksčiau šį mėnesį, Tasmanijos radijui „Heart 107.3“ sakė, kad jau daugiau kaip dešimtmetį nepalaiko jokių santykių.

Aukcione bus parduodamos itin retos... išmatos

Liepos 26-ąją JAV esančiame Beverli Hilso mieste įvyks jūrinių gyvūnų fekalijų aukcionas, praneša Huffingtonpost.com. Šešių rūšių fosilijų kaina siekia nuo 4 iki 10 tūkst. dolerių.

Moteris vairavimo teorijos testą laikė... 110 kartų

Neseniai paskelbti duomenys atskleidė, kad Didžiojoje Britanijoje viena, matyt, tikrai labai vairuoti išmokti norinti 28 metų moteris vairavimo teorijos egzaminą laikė... 110 kartų. 3 410 svarų – tiek kainavo jos noras įrodyti visiems, kad Kelių eismo taisykles tikrai moka.
Jei minėta londonietė pradėjo siekti vairuotojo pažymėjimo sulaukusi minimalaus leistino 17 metų amžiaus, tai reiškia, kad per pastarųjų 11 metų ji teorijos egzaminą laikė 10 kartų per metus. Tiesa, teorijos testo ši moteris vis

Savo penkiametį šeimininką išgelbėjęs katinas JK nominuotas nacionalinei premijai

Doncasteryje gyvenantis trejų metų katinas Dėmius (angl. „Smudge“) nominuotas nacionalinei premijai „Britanijos metų katinas“ už tai, kad išgelbėjo savo šeimininkų sūnų nuo prie jo priekabiavusių chuliganų. Katinas puolė į atlapus vienam jų ir šie dėjo į kojas.
Kaip skelbia Britanijos spauda, penkiametis Ethanas Fentonas žaidė savo namų kieme su dvimečiu broliu Ashtonu. Staiga prie jų priėjo trys vyresni berniukai ir ėmė kabinėtis prie Ethano.

16-os dar nesulaukusiai britei jau buvo atlikti... keturi abortai

Vienai britų moksleivei buvo atlikti net keturi abortai, dar nesulaukus šešiolikos. Ji yra viena iš daugiau nei 200 jaunesnių nei 16 metų mergaičių, kurioms per pastaruosius trejus metus buvo atlikti keli nėštumo nutraukimai, atskleidžia šokiruojantys Britanijos sveikatos departamento paskelbti duomenys.
Ekspertai skalambija varpais, nes vis daugiau bričių paauglių mano, kad abortas tėra alternatyvi kontracepcijos priemonė.

Į sąvartyną išmestas „manekenas“ pasirodė esantis mumija virtęs pakaruoklis

Du vyrai, nusamdyti išvalyti vieną nuomojamą namą Floridoje, garaže rado kabantį, kaip jie manė, „manekeną“, kurį jie palaikė Helovino stiliaus pokštu ir išvežė į sąvartyną.
Tačiau nuo to „manekeno“ sklindantis dvokas ketvirtadienį sukėlė įtarimą sąvartyno darbuotojams, kurie iškvietė pareigūnus.

Modelis, kuris mano, kad tatuiruotės pavers jį žinomiausiu žmogumi pasaulyje

Modelis Vinas, kilęs iš Monrealio, mano, kad jo kūną puošiančios tatuiruotės pavers jį žinomiausiu žmogumi pasaulyje, praneša Lifeandstylemag.com.
24-erių vaikinas sako, kad vieną dieną tiesiog suprato, kad jo išvaizdai kažko trūksta, ir nusprendė kūną papuošti dėmesį traukiančiais užrašais.
Ant modelio kūno – daugiausia įvairūs žodžiai.

Susijusios naujienos

Santykių su vyresne moterimi privalumai ir trūkumai

Rita Ora susitikinėja su Tommy Hilfigerio sūnumi

Cameron Diaz mylimąjį supažindino su šeima

Kelly Osbourne intymiai pristatė naująjį vaikiną

„Kartu ne savo noru“: garsi aktorė virto vaikinu

Rumer Willis susitikinėja su aktoriumi Ricky Whittle‘u

Interneto sensacija: nepakartojamas penkiolikmetis reperis

Savęs žalojimas – kūno menas?

Saugokitės: priešakyje – 100 000 ančių

7 ženklai, kad jis tavimi domisi