Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Artėjant bene laukiamiausiai žiemos šventei Kalėdoms, dideli ir maži tikisi ne tik stebuklų, dovanų, pramogų, daug sniego, bet ir Kalėdų senelio apsilankymo.

Kanadoje vienas vyras ne tik supykdė suaugusius, bet pravirkdė visus vaikučius, kadangi pareiškė, jog Kalėdų senelio... nėra. Dėl tokio pasisakymo vyras buvo suimtas. Šventės metu netrūko nei linksmybių, nei Kalėdinės dvasios. Tačiau ją „pavyko“ sugadinti būtent šiam piktuoliui.

24 metų kanadietis, kurio vardas nebuvo minimas, išėjo į gatvės vidurį, kur vyko paradas, ir pradėjo šaukti, kad Kalėdų senelis neegzistuoja. Sureagavę pareigūnai suėmė jaunuolį, kuris buvo pasidaręs šukuoseną, panašią į elnio ragus, bei pripurškęs juos dideliu kiekiu laku, bei kuo greičiau patraukė jį nuo kelio.

Vienas iš policijos pareigūnų sakė, kad vaikinas buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Vaikinui atrodė, kad Kalėdų senelis jo nekenčia, o vėliau ėmė rodytis, kad jis apskritai neegzistuoja.

Vaikinukas areštinėje praleido visą naktį. Sumokėjus išpirką, buvo paleistas į laisvę. Žiniasklaidos duomenimis, kanadietį, kurį žmonės praminė Grinču, dauguma pasmerkė už neadekvatų poelgį. Tą šventinį vakarą jis atėmė Kalėdas ir gerą nuotaiką.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​Mama savo dvejų ir ketverių metų dukras purškia savaiminiu įdegiu

Apsilankius Sophie-May Dixon namuose, atrodo, kad jos mažametės dukros ką tik grįžo iš saulėtų kraštų. Vis dėlto, neapsigaukite, tai – visai ne saulėtieji kraštai, o savaiminio įdegio salonas, kurio senos lankytojos – dvimetė ir keturmetė, skelbia portalas Dailymail.

Jaunas vyras savaitę ėjo pėsčiomis iš Vilniaus į Palangą, kad aplankytų radijo stotį

„Sveikas Orijau, esu Paulius Narkūnas, iš Vilniaus, klausau tavęs ir viso „Zip'uko“ kasdien! Norėjau pranešti, kad ateinu pas jus! Taip, ateinu į jūsų „Zip“ pliažą pėsčiomis iš Vilniaus!“ – laiške radijo stočiai rašė ryžtingas jaunuolis.
Paulius planavo keliauti 7 dienas ir ZIP FM studiją Palangos pliaže pasiekti liepos 28 dienos ryte. Vaikino maršrutas buvo Vilnius–Utena–Panevėžys–Šiauliai–Šventoji–Palanga.

Mažametės galva padidėjo tris kartus

Trejų metukų mergaitės galva dėl vandenų ant smegenų kaupimosi tapo tris kartus didesnė už eilinio kūdikio galvą.
Prieš metus pastebėjus, kad jos galva ėmė didėti milžinišku greičiu, Roona Begum buvo skubiai išvežta į ligoninę. Prireikė sudėtingos galvos operacijos ir daug laiko, tačiau mažylė pasveiko.
Įveikti šiuos sunkumus trimetės tėvams nebuvo lengva, mat iš pradžių gydytojai net nesuteikė vilties, kad ji išgyvens.

„Guminukas“ iš Indijos: šešiametis riedučiais prariedėjo po 39 automobiliais

Nepaprastai lankstus berniukas iš Bangaloro (Indija) ir toliau glumina pasaulį, demonstruodamas žmogaus fizines galimybes. Visai neseniai Gaganas Satishas sugebėjo riedučiais prariedėti po 39 automobiliais. 70 metrų atstumą vienu įsibėgėjimu mažylis nuriedėjo per 29 sekundes. Didžiuliu greičiu po mašinų dugnais riedėjusio berniuko veidą nuo asfalto skyrė tik keli centimetrai, rašo „Telegraph.

​Keistieji žmonės: vyras, kuris negali užmigti

64-erių ūkininkas Thai Ngokas karštine susirgo 1973-aisiais ir nuo to laiko nebegali užmigti. Kaip žinia, miegas žmogui būtinas, tačiau šio vyro sveikatos jo trūkumas taip stipriai, kaip turėtų, nepaveikė. Vyras tikina, kad jaučiasi taip pat gerai, kaip ir prieš susirgdamas. Gerą jo sveikatos būklę įrodo ir tai, kad kasdien jis gali nunešti 52 kilogramų sveriančius trąšų maišus... 4 kilometrus.
Tai patvirtino ir gydytojai, atlikę daugybę tyrimų.

​Vynas iš tigro kaulų – ar tai įmanoma?!

Ekspertų teigimu, tigrai yra atsidūrę ant išnykimo ribos. Jie apskaičiavo, kad laukinėje gamtoje tėra tik apie 3 500–4 ...

Top ​10: garsiausios moterys, gimusios vyrais

Jei nežinotumėte, tikrai nepasakytumėte, kad kai kurios gražuolės, vaikščiojančios podiumais, kadaise buvo vyrais.
1. Andrejus Pejičius
Modelis Andrejus Pejičius yra žinomas kaip galintis demonstruoti kolekcijas tiek vyrams, tiek moterims. 2011-aisiais per Paryžiaus madų savaitę A. Pejic pristatė Jean-Paul Gaultier kolekciją vyrams ir moterims, taip pat Marco Jacobso rūbus vyrams.

Keisti žmonės: vyras valgo nevirškinamus daiktus

Šiam vyrui – 64-eri. Turbūt įsivaizduojate jį kaip eilinį sinjorą, daugiausia laiko leidžiantį namuose.

Paaugliui per operaciją pašalinti 232 dantys

Mumbajaus chirurgai pašalino 232 dantis iš vieno paauglio burnos per operaciją, kuri, jų nuomone, gali būti pasaulio ...

Vagišė „Instagram“ paviešino asmenukę su vogtais daiktais

27-erių moteris, apkaltinta pavogusi kelis daiktus iš drabužių parduotuvės, buvo sugauta, kai savo socialinio tinklo ...

Susijusios naujienos

Liepos Mondeikaitės planuose – vestuvės

Santykių su vyresne moterimi privalumai ir trūkumai

Rita Ora susitikinėja su Tommy Hilfigerio sūnumi

Cameron Diaz mylimąjį supažindino su šeima

Kelly Osbourne intymiai pristatė naująjį vaikiną

„Kartu ne savo noru“: garsi aktorė virto vaikinu

Rumer Willis susitikinėja su aktoriumi Ricky Whittle‘u

Interneto sensacija: nepakartojamas penkiolikmetis reperis

Savęs žalojimas – kūno menas?

Saugokitės: priešakyje – 100 000 ančių