Paieška
Horoskopai
Astromanija

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią

Vaikinas, pramintas Grinču, pavogė Kalėdų dvasią (Youtube.com ekrano nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Artėjant bene laukiamiausiai žiemos šventei Kalėdoms, dideli ir maži tikisi ne tik stebuklų, dovanų, pramogų, daug sniego, bet ir Kalėdų senelio apsilankymo.

Kanadoje vienas vyras ne tik supykdė suaugusius, bet pravirkdė visus vaikučius, kadangi pareiškė, jog Kalėdų senelio... nėra. Dėl tokio pasisakymo vyras buvo suimtas. Šventės metu netrūko nei linksmybių, nei Kalėdinės dvasios. Tačiau ją „pavyko“ sugadinti būtent šiam piktuoliui.

24 metų kanadietis, kurio vardas nebuvo minimas, išėjo į gatvės vidurį, kur vyko paradas, ir pradėjo šaukti, kad Kalėdų senelis neegzistuoja. Sureagavę pareigūnai suėmė jaunuolį, kuris buvo pasidaręs šukuoseną, panašią į elnio ragus, bei pripurškęs juos dideliu kiekiu laku, bei kuo greičiau patraukė jį nuo kelio.

Vienas iš policijos pareigūnų sakė, kad vaikinas buvo apsvaigęs nuo alkoholio. Vaikinui atrodė, kad Kalėdų senelis jo nekenčia, o vėliau ėmė rodytis, kad jis apskritai neegzistuoja.

Vaikinukas areštinėje praleido visą naktį. Sumokėjus išpirką, buvo paleistas į laisvę. Žiniasklaidos duomenimis, kanadietį, kurį žmonės praminė Grinču, dauguma pasmerkė už neadekvatų poelgį. Tą šventinį vakarą jis atėmė Kalėdas ir gerą nuotaiką.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Norėjo atsikratyti plikės, o tapo moterimi

Kai kažkas radikaliai pasikeičia, ypač ne į gerąją pusę, daugelis keliame savas versijas, kodėl taip įvyko. Wiliamas McKee dėl savo drastiškų pokyčių kaltina vaistus nuo plikimo.
38-erių kompiuterinės įrangos inžinierius ir penkiamečio tėvas gyveno visiškai įprastą gyvenimą, kol nesumanė išbandyti plaukų augimą skatinančių preparatų – šviečianti plikė jam jau buvo stipriai įgrisusi. Vis dėlto, tai, kaip šie vaistai suveiks, nesitikėjo niekas.

Per stori, kad dirbtų: nutukusi šeima jau 11 metų dienas leidžia tik prie televizoriaus

Ar antsvoris gali būti kliūtis darbui? Na, jei kalbėtume apie modelio karjerą – be abejo, bet daugeliui veiklų tai tikrai netrukdo. Vis dėlto, britų Chawnerių šeima mano kitaip...
Kartu sudėjus, jie sveria beveik 550 kilogramų ir iš mokesčių mokėtojų finansuojamų išmokų kasmet pasiglemžia 22 000 svarų, motyvuodami tuo, kad yra „per stori dirbti“. Neįtikėtina, tačiau dabar ši „parazituojanti“ šeimyna reikalauja dar daugiau pinigų, nes nebeužtenka įprastam, kalorijomis perkrautam gyvenimui.

Išmestame perdirbti seife – 16 tūkst. dolerių

Atliekų perdirbimo aikštelės darbuotojas Norvegijoje išmestame seife aptiko 16 tūkstančių dolerių (117 tūkst. kronų), rašo naujienų portalas Thelocal.no.
22 metų Johnas Erikas Tveitdalis tikina seifą „dėl pramogos“ atidaręs darbo pamainos pabaigoje.
„Su kolegomis juokavome, kad viduje gali būti milijonas, – Norvegijos „VG“ laikraščiui sakė pinigus radęs asmuo. – Seifą padėjome ant žemės ir sutraiškėme jį ekskavatoriaus kaušu. Atidaręs pasijaučiau kaip danguje. Pamaniau, kad sapnuoju.

Žuvies viduriuose rastas veikiantis vibratorius

Bjørnas Frilundas, 64-erių žvejys, gyvena Eidsbygdos kaime, Norvegijoje. Vieną rytą, kaip įprastai, vyras traukė iš tinklų savo dienos laimikį, kai staiga pastebėjo, kad vibruoja vienos jo pagautos menkės pilvas.
Žvejys greitai griebė peilį ir, prapjovęs odą, rado neįprastą daiktą – didelį rožinį vibratorių. Iš pradžių norvegas pamanė, kad tai – mažas aštuonkojis, bet apžiūrėjęs atidžiau netrukus suprato šio daikto tikrąją paskirtį.

Ar sutiktumėte dirbti patį sunkiausią darbą pasaulyje už dyką?

JAV žiniasklaidoje neseniai buvo paskelbtas vienas darbo skelbimas, kuriame rašoma, esą tai – pats sunkiausias darbas pasaulyje. Tikėdamiesi sulaukti už jį gero atlygio, 24 žmonės nusprendė išbandyti savo jėgas ir sudalyvauti pokalbyje.
Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienas reklamos kompanijos „Mullen“ projektas. Ji darbo vietą išgalvojo, o būsimo darbuotojo pareigas įvardijo kaip „operacijų vadovas“. Darbo pokalbio dalyvių reakcijos buvo filmuojamos.

Indijos Aukščiausiasis Teismas pripažino „trečiąją lytį“

Indijos Aukščiausiasis Teismas antradienį pripažino egzistuojant trečiąją lytį, kuri nėra nei vyriška, nei moteriška, ir šį svarbų sprendimą sveikino „transgenderių“ bendruomenė.
„Transgenderių“ pripažinimas trečiąja lytimi yra ne socialinis ar medicininis klausimas, o žmogaus teisių klausimas“, – skelbdamas sprendimą sakė teisėjas K. S. Radhakrishnanas.

Susijusios naujienos

Ką apie vaikiną pasako jo namai?

Siaubas: po plaukų perdažymo paauglio galva pasidarė ...

Psichologo komentaras: susižavėjau vaikinu, bet kaip ...

Dėl nepavykusio „selfio“ vaikinas bandė nusižudyti

Madonnos dukra Lourdes išsiskyrė su vaikinu

Sulaukęs 18 metų vaikinas pasiskelbė turintis tris sėklides

Dėl priaugtų kilogramų Jennifer Aniston kaltina savo ...

Katy Perry jau susirado naują vaikiną?

Lady Gaga santykiuose – švelni ir paklusni

Dvynės dalijasi lova su tuo pačiu vaikinu!