Iš tėčio šešėlio: Gytis Šapranauskas – šviežiai iškeptas baro vadovas

fotogalerija
Naujas naujo baro direktorius Gytis Šapranauskas ir aktorius Ramūnas Rudokas. (Eimanto Genio nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/21)
Aa+Aa-

Ketvirtadienio vakarą sostinės širdyje senamiestyje duris atvėrė Gyčio Šapranausko vadovaujamas baras „Tas Pubas“. Dar iki prasidedant oficialiam atidarymui, darbai virė išsijuosus: pats Gytis, prisidėdamas prie komandos, kabino reklamas, žiūrėjo, kad viskas būtų savo vietose.

Nors buvo tikėtasi, kad įrengimo darbai užtruks daugiausiai mėnesį, jie tęsėsi net du. „Virš mūsų yra „Čili kaimas“, tad visus kalimo, gręžimo ar kitus darbus realiai atlikti galėjome nuo 6 iki 10 valandos ryto. Dėl to ribotumo ir užtęsėm“, – kalbėjo Gytis.

„Mano sena svajonė buvo turėti ką nors panašaus. Tai nėra asmeniškai mano baras, aš jam tik vadovauju. Pasitaikė galimybė, tad ir neatsisakiau. Žinai, man atrodo, prieš atsidarant savo barą, tai puiki galimybė išbandyti save: tai mano vieta ar ne mano. Man visą laiką įdomu priimti naujus pasiūlymus, kai pats gyvenime dar tikrai nežinau, ką veikti“, – juokėsi vaikinas.

Diplomuotas rinkodaros specialistas, o TV žiūrovams geriau pažįstamas kaip laidų vedėjas, net neabejojo, kad jo vadovaujama įstaiga taps populiari. „Aš nemanau, kad rizikuoju, vadovaudamas šiam „pabui“, nes Vokiečių gatvė yra traukos centras. Taip, yra čia ir kavinių, ir picerijų, bet kas dirba iki vėlumos – „Hesburgeris“? O mes šiokiadieniais dirbsime iki 2, savaitgaliais – iki 4 valandos ryto. Suplanavę esam ir savaitgalio programas su „didžėjais“, ir ekstremalumo netrūks. Turim 18 rūšių alaus, maisto. Aš tikiu, kad pasiseks“, – entuziazmo pilnas mintimis dalijosi ką tik iškeptas vadovas.

Paklaustas, ar nebijo antraščių, pavadinimu „Šapranausko sūnelis nebežino, kaip išsidirbinėti“, vaikinas nusijuokė: „Jei atvirai, man nerūpi, kas ką sako. Galų gale, jei šneka, vadinasi pavydi.“

 

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

Škotijoje atsirado Geroji žirafa 1

Škotijoje atsirado Geroji žirafa – vyras, dėvintis pliušinį žirafos kostiumą, kuris padeda žmonėms ir taip siekia praskaidrinti jų dienas, skelbia BBC naujienų tarnyba.
Dandyje gyvenantis 32 metų Armstrongas Bailliesas du kartus per savaitę apsivelka žirafos kostiumą ir keliauja patruliuoti įvairių miestelių gatvėmis. Škotas, kuris gimė Glazge, jau kelis mėnesius vykdo tokias gerumo akcijas. Pavyzdžiui, jis perka kavos tiems, kam šalta arba tiems, kurie paprasčiausiai pavargo.

Moteris, įkandus vorui, per stebuklą liko gyva 2

Moteriai, gyvenančiai Anglijoje, teko skubiai kreiptis į medikus po to, kai jos pačios namuose jai įkando voras.
Valstybės tarnautojos Hemme Natalie (31 m) vargai prasidėjo šių metų vasarį, kai ji atsibudo nuosavame name, esančiame užmiestyje. Pamačiusi ant kairės rankos raudoną dėmę, ji nekreipė dėmesio, tačiau po 48 valandų ranka pradėjo tinti, brinkti bei tvinksėti.
„Labai išsigandau, todėl nusprendžiau nuvykti į NHS kliniką.

Pradinėse mokyklose Velse vaikai neišleidžiami į tualetą 2

Vienoje Velso pradinėje mokykloje besimokančių vaikų tėvai teigia, kad jų vaikai neišleidžiami į tualetą, jei pasiprašo angliškai, o ne velsietiškai. Keredigiono grafystėje, kuri laikoma velsietiškai kalbančių žmonių tvirtove, gyvenančios šeimos skundžiasi, kad jų vaikai yra baudžiami už tai, kad kalba angliškai, net ir žaisdami per pertraukas, rašo „The Daily Mail“.
Grupė tėvų jau kreipėsi į Velso vaikų teisių komisarą, kad šis pradėtų tyrimą.

Aktorė Inga Norkutė nerimauja dėl vyro neištikimybės 6

Nuo ryto iki vakaro pagrindinį vaidmenį naujajame režisieriaus Raimundo Banionio spektaklyje pagal rusų rašytojo Nikolajaus Leskovo apysaką „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“ repetuojanti aktorė Inga Norkutė-Žvinienė pripažįsta nespėjanti pakankamai laiko skirti vyrui Aurimui.
Nors toks darbymetis laidų vedėjos ir aktorės šeimoje – ne naujiena, šįkart Inga turi pagrindo nerimauti.

Moteris pervažiavo savo vyrą, nes šis nepanoro balsuoti už Romney 1

Amerikoje, Arizonos valstijoje, nėščia moteris, vairuodama džipą, pervažiavo savo vyrą.
Incidentas įvyko tada, kai vyras atsisakė rinkimuose atiduoti savo balsą už Mittą Romney. Anot žiniasklaidos, įtariamoji Gilbert Holly Solomon (27 m.) jau yra sulaikyta.
Nukentėjusysis Danielis Solomonas (36 m.) šiuo metu yra kritinės būsenos.

Paštininkas lavoną palaikė Helovino aksesuaru 1

Amerikiečiui paštininkui turbūt iki šiol sapnuojasi košmarai po to, kai tikrą numirėlį jis palaikė Helovino pabaisa.
Denveryje, Kolorado valstijoje, paštininkas pareigūnams pranešė apie verandoje gulintį numirėlį, kurį jis iš pradžių palaikė lėle.
Incidentas įvyko lapkričio 2 dieną (Helovinas švenčiamas spalio 31–lapkričio 1 d.). Pašto darbuotojas nė nepagalvojo, kad gulinti didžiulė lėlė yra tikras negyvėlis: juk įprasta per Visų Šventųjų dieną puošti namus bauginančiais aksesuarais, imituoti kapines.

3 ilgo ir laimingo seksualinio gyvenimo paslaptys ..

Kiekviena ištekėjusi moteris gali mėgautis seksu iki senatvės, jei įsisąmonins kelias paprastas, tačiau labai svarbias taisykles.1. Seksualumo suvokimas
Visos moterys turi kokių nors savų kompleksų. Neretai jie būna susiję su intymiuoju gyvenimu. Laikas atsikratyti visų kvailų prietarų ir įsisąmoninti, kad jūs – seksuali būtybė ir geidžiama moteris.
Tikriausiai ne kartą pastebėjote, kad kai kurie vyrai pameta galvas dėl merginos, kuri anaiptol nėra tobula.

Susijusios naujienos

Popchoras „Viesulas“ pristatė naujausią ir profesionaliausią savo dainą ..

Bilietų į Paškevičiaus koncertą Klaipėdoje neliko akimirksniu 1