„Drąsos kelias“ atsiriboja nuo Nako paviešinto skandalingo pokalbio įrašo

Audrius Nakas (Dmitrijus Radlinskas | Fotodiena.lt)
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Politinė partija „Drąsos kelias“ (DK) išplatino pranešimą, kuriuo atsiriboja nuo skandalingos garso medžiagos, kurią paviešino Ekspertai.eu redaktorius Audrius Nakas.

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas apgailestauja, kad premjeras Andrius Kubilius, komentuodamas viešumoje pasirodžiusius Seimo pirmininkės Irenos Degutienės nuogąstavimus dėl Lietuvoje išplitusio neteisėto pasiklausymo, klaidina piliečius ir nepateikdamas argumentų šiuos įvykius sieja su DK“, – teigiama DK pranešime.

„DRĄSOS KELIO“ KANDIDATAS NAKAS PRIPAŽINO ĮRAŠĘS POKALBĮ SU DEGUTIENE

KODĖL SLAPTA SEKAMA SEIMO PIRMININKĖ IR JOS ŠEIMA?

KUBILIUS APIE DEGUTIENĖS POKALBIO ĮRAŠĄ: TAI TRAKTUOJU KAIP PURVINAS JUODĄSIAS TECHNOLOGIJAS

„Drąsos kelio“ rinkimų štabas visada pasisakė ir pasisako už garbingą rinkimų kovą. Vadinamosiomis „juodosiomis propagandos technologijomis“ šiandien Lietuvoje gali naudotis tik tos politinės partijos, kurios gauna milijonines valstybės iždo subsidijas, paramą iš užsienio valstybių arba turi valdžios svertus ir gali neteisėtai daryti įtaką žiniasklaidos priemonėms. DK atstovai, būdami Seime, dės visas pastangas kovodami su tokia įsisenėjusia praktika“, – rašoma partijos pranešime.

Anot politinės partijos DK, svetainė Ekspertai.eu yra nepriklausoma, savo tradicijas ir veiklos būdus turinti savita žiniasklaidos priemonė, kurią tiesiogiai sieti su „Drąsos kelio“ politine partija yra nekorektiška.

„DK nedaro ir negali daryti jokios įtakos šios svetainės turiniui, nieko nežino apie jos finansavimą ir savininkus. „Drąsos kelias“, kategoriškai pasisakydamas prieš žiniasklaidos kaip šantažo ar reketo panaudojimą, pasiryžęs ginti garbingos žurnalistikos principus, primena, kad demokratiniuose kraštuose žurnalistų darbo, jų prasilenkimo su žiniasklaidos etikos kodeksu ir kitokių etikos pražangų vertinimas yra pirmiausia žurnalistų ir leidėjų savivaldos ,o ne politikų prerogatyva“, – teigiama pranešime.

Spalio 28 d. Naujamiesčio vienmandatėje apygardoje DK lyderė Neringa Venckienė susigrums su konservatorių (TS-LKD) atstove I. Degutiene.

Vienas iš portalo Ekspertai.eu vadovų, aktorius A. Nakas yra Seimo rinkimuose dalyvaujančios partijos „Drąsos kelias“ kandidatas daugiamandatėje apygardoje.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (258)

Taip pat skaitykite:

Tris kėlinius tragiškai žaidęs „Lietuvos rytas“ vos nesukūrė stebuklo Kazanėje 2

Trečiąją nesėkmę VTB Vieningosios lygos A grupėje patyrė Vilniaus „Lietuvos ryto“ (1/3) klubas, kuris svečiuose 68:74 (12:18, 11:26, 13:14, 32:16) nusileido Kazanės „Unics“ krepšininkams.

Vaigauskas: dar trijų apygardų rezultatus reikėjo skelbti negaliojančiais 52

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) pirmininkas Zenonas Vaigauskas pripažįsta, kad komisijai reikėjo naikinti dar trijų rinkimų apygardų rezultatus.
„Šilutės-Pagėgių rinkimų apygardos, Vilniaus-Trakų rinkimų apygardos ir dėl techninių dalykų 48 rinkimų apygardos (Biržų-Kupiškio – Alfa.lt), mano supratimu, rinkimų rezultatai laikytini netinkamais“, – pirmadienį Seime žurnalistams sakė Z. Vaigauskas.
Vis dėlto jis pabrėžė, kad taip drastiškai elgtis ne visada leidžia ir Lietuvos įstatymai.

Balcerowiczius: minimalaus atlyginimo didinimas – „politinis sukčiavimas“ 17

Euro zonos krizės nėra – yra tik atskirų valstybių krizės, kurių nepavyks išspręsti, jeigu nacionalinės vyriausybės nepradės taupyti. Tuo įsitikinęs Vilniuje viešintis žymus lenkų ekonomistas, šalies perėjimo prie rinkos ekonomikos architektu vadinamas Leszekas Balcerowiczius.

Venckienės bendražygiai: Neringai buvo trukdoma dalyvauti rinkimuose 150

Pirmadienį Neringa Venckienė kartu su bendražygiais žurnalistams pateikė pasikesinimo į ją versiją.

Kubilius apie Degutienės pokalbio įrašą: tai traktuoju kaip purvinas juodąsias technologijas 109

Premjeras Andrius Kubilius atsisako komentuoti Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės pokalbio su visuomenininkais ištrauką, kurioje ji skundžiasi neva Prezidentės autoritariniais valdymo metodais, nes tai, jo teigimu, yra purvinos juodosios technologijos.
„Aš tikrai nekomentuoju tariamų pokalbių (...), aš tai traktuoju kaip purvinas juodąsias technologijas. Tariami įrašai yra skelbiami internetinėje svetainėje „Ekspertai.

Penktadienį sulauksime pirmųjų snaigių 4

Savaitgalį Lietuvą lepinusi šiluma šią savaitę trauksis, o penktadienį sulauksime ir pirmųjų snaigių. Tiesa, jos ilgai neišsilaikys - jas ištirpdys lietus.
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, pirmadienį dieną vietomis truputį palis, orai pradės vėsti.
Antradienį orai toliau vės, naktį kai kur truputį palis. Dieną sušils iki 10-11 laipsnių.
Trečiadienį naktį rytiniuose ir šiauriniuose rajonuose termometro stulpelis nukris iki 2-3 laipsnių šilumos.