Astrologas Pavelas Globa: pasaulio pabaigos nebus!

Astrologas Pavelas Globa (Asmeninio albumo nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/7)
Aa+Aa-

Garsusis rusų astrologas Pavelas Globa ramina – 2012-ųjų pabaigoje pasaulio pabaigos nebus! Apokalipsės ir civilizacijos žūties astrologas nenumato. Vis dėlto, krizė ateis ir bus didžiausia po 1990-ųjų metų. Ji taps išbandymu ne tik Rusijai, bet ir išsivysčiusioms Europos šalims. 2008-aisiais prasidėję ekonomikos sukrėtimai tebus įžanga į šių metų pabaigoje laukiančią katastrofą. Turint omenyje būsimus jos padarinius, padėtį galima vadinti ir pasaulio pabaiga.

Teks kurti naują pasaulinės ekonomikos veikimo mechanizmą

„Pasaulio pabaiga“ pirmiausia palies ekonomiką, atsiras rimtų problemų politikoje. Šių metų viduryje prasidėję nesklandumai itin aštriai pasireikš baigiantis metams ir tęsis 2013 metais, kurie taps dar sudėtingesni nei ankstesni. Sunkusis periodas tęsis iki 2019 metų, o jo padarinius skaudžiausiai pajusime 2014-aisiais. Per artimiausius 5–7 metus itin susikomplikuos Rusijos ir Europos Sąjungos santykiai. Jie pagerės ne anksčiau kaip 2020-aisiais.

Atsinaujinę ryšiai bus visiškai kitokie – nuo krizės nukentėjusios sritys bus patyrusios didžiulius pasikeitimus, o Rusijos ir ES ekonomika taip smarkiai skirsis nuo dabartinių, kad, norint suvaldyti, teks sukurti naują veikimo mechanizmą.

Rusija atgims, nes atsisakys alkoholio ir rūkalų

Rusiją, pasak P. Globos, išgelbės žemės ūkis, jos kaimas, kurį rinksis po kataklizmų išlikę žmonės. Jis išgelbės rusus ir šalį pakels į naują išsivystymo lygį. Naujosios technologijos nebeteks dabartinės reikšmės, gyventojų skaičius po lemtingų įvykių, kurie vis dėlto mūsų laukia, sumažės.

Baigiantis krizei, Rusijos sostinė Iš Maskvos bus perkelta į kitą miestą – Rostovą prie Dono, Nižnij Novgorodą arba Kastromą. Būsimoji sostinė su vyriausybe persikraustys į vieną iš šių miestų.

Astrologas tikina, kad krizę įveikusi Rusija pasikeis: žmonės atsisakys alkoholio ir rūkalų, narkotikai taps nepopuliarūs tarp jaunimo. Krizės sąlygomis išaugęs jaunimas kur kas rimčiau rūpinsis savo sveikata ir mokslais. Sportas ir sveikas gyvenimo būdas taps prioritetu ir paauglių gyvenime. Itin išpopuliarės ledo rutulys, futbolas, tenisas, dailusis čiuožimas ir slidinėjimas.

Planetos rikiuotė nusitęs per visą Galaktiką

Vis dėlto, nereikia pamiršti, kad P. Globa – tik žmogus, o astrologinės prognozės neretai neišsipildo... Taigi, į mokslininkų, fizikų ir astrofizikų pastebėjimus, atradimus ir prognozes, susijusias su 2012-ųjų gruodžio 21-ąją, negalima numoti ranka.

Daugelis šiuolaikinės astronomijos faktų tik patvirtina senovės majų ir šumerų raštuose perskaitytas pranašystes. Tarp jų – apie kataklizmus, kuriuos sukels numatomas „planetų paradas“, kai jos išsirikiuos į vieną liniją.

Panašūs atvejai, pasak senovės išminčių, žmonijos istorijoje vyko ne kartą, tačiau 2012 metų gruodžio 21-ąją planetos išsirikiuos ne Saulės sistemoje, o išilgai Galaktikos. Dėl to „planetų parade“ dalyvaus ne tik Saulės sistemos planetos Žemė, Merkurijus, Venera, Marsas ir tokie gigantais kaip Jupiteris ir Saturnas, bet ir Paukščių takui, Andromedos ūkui, Magelano debesims priklausančios planetos. Senovės majai teigė, kad tai nutinka kartą per 26 tūkstančius metų, ir yra labai pavojinga.

Laukia potvynis ir susidūrimas su nepažįstama planeta

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

Bardų vakare Povilionienė kreipėsi į Anapilin išėjusį Kernagį ..

Saulius Mykolaitis, Valdis Aleksaitis, Olafas Stenstadas, Kalle Zwilgmeyris, Sigitas Geda, Vytautas Kernagis… Aktoriai, dainininkai, bardai. Visi jie kažkada dalyvavo šiemet 10-metį švenčiančiame dainuojamosios poezijos festivalyje „Tai – aš”, tačiau jų visų nebėra. Visi išėjo iš šio pasaulio, Anapilin.„Išeinu, palieku tave…“
„Vytukai, kaip tau sekasi? Ar tau patogu ten, už debesų? Mes tavęs labai ilgimės.

Suskilęs dainininko Donskovo gyvenimas: „iki banko paskolos“ ir „po banko paskolos“ 13

Unikalaus balso savininkas klaipėdietis dainininkas Simonas Donskovas neslepia: auksiniai laikai, jaunystė, kai jis maudėsi šlovėje, kai jam nestigo koncertų, gerbėjų dėmesio ir pinigų – jau praeityje. Šiandien kapeikiniu pensininku save vadinantis vyras gyvena prisiminimais ir įsipareigojimais bankui, sužlugdžiusiam jo šeimos gyvenimą.

Pugačiovos sugrįžimas: ji pakeis vardą ir taps rokere ..

Prieš tris metus rusų estrados primadona Ala Pugačiova pasakė ir nukirto: ji niekada daugiau nestovės didžiojoje scenoje. Ir štai sensacija: ji grįžta! Bet buvusios Alos niekas nepamatys, o naujosios Alos neatpažins! Savo autorinėje šventinėje programoje „Roždestvenskije vstreči“, kuri per vieną Rusijos televiziją bus parodyta metų pabaigoje, A. Pugačiova prisistatys nauju vardu ir nauju įvaizdžiu, kurį jai kuria žinomas amerikiečių stilistas.

Juvelyrė Karčiauskaitė-Lago į Niujorką veš savo „Sapnų gaudyklę“ 1

Viena žymiausių Lietuvos dizainerių, Ispanijos juvelyrų asociacijos narė J. Karčiauskaitė-Lago šiomis dienomis švęnčia savo 38-ąjį gimtadienį. Džiūgauja – jam dar neatėjus sulaukia draugų sveikinimų iš viso pasaulio.Senus draugus vertina labiau nei senas grindis
Laimingiausieji pakviesti į Jurgos ir jos vyro Lino Lago namus Vilniuje. Su meile ir išmanymu rekonstruotame buvusiame sovietiniame komunaliniame bute per gimtadienius paprastai netrūksta linksmybių, smagaus šurmulio ir draugų.

Numerologė Galina Šmidt: gausime tokią valdžią, kokios nusipelnėme 66

„Per šiuos rinkimus tikrai gausime labai rimtų gyvenimo pamokų. Nenoriu gąsdinti, bet netikėtumų bus. Ir tikrai viskas įvyks Visatos valia. Mes gausime tai, ko nusipelnėme. Ir valdžią“, – įsitikinusi numerologė Galina Šmidt. Tačiau čia pat nuramina: prisiminkime, kad patys kuriame savo gyvenimą.

Orbakaitė laukiasi ketvirto vaiko? 6

Rusų žiniasklaida dūzgia – dainininkė Kristina Orbakaitė laukiasi ketvirto vaiko! „Ne, tikrai ne, – šį gandą neigia pati Kristina. – Aš po trečio gimdymo dar neatsigavau. Bet jeigu ką – aš nieko prieš, kad mūsų šeima dar pagausėtų. Kol kas su vyru apie tai negalvojame, bet jeigu nutiks, būsime laimingi“.Priminsime, kad šių metų pavasarį dainininkė pagimdė savo trečią vaiką – dukrelę Klaudiją.

Susijusios naujienos

Apokalipsės laikrodis pajudėjo: žmonija artėja prie susinaikinimo 18

Žvaigždžių išsidirbinėjimai: Starošaitė priešinasi gamtai ..

Pavojaus varpai: nauja apokalipsės data – kitų metų vasarį 13

2014 m. birželio 1 d. kosminė pasaulio pabaiga dėl atskriejančio tarpžvaigždinio rūgšties debesies neįvyks 1

„Išlikimo eksperimentas“ – filmas apie pasaulio pabaigą ..

Nauja pasaulio pabaigos data – 2013 rugpjūčio 23-ioji 149

Mokslininkas sukūrė zombių apokalipsės modelį ir zombių pandemijos formulę ..

2000002013 po Kr. – metai, kai įvyks pasaulio pabaiga 6

„Dabar jau tikrai šikna“ finale turėjo pasirodyti Morganas Freemanas ir Dievas ..

Filme „Dabar jau tikrai šikna“ – pašėlęs vakarėlis su žvaigždėmis ir pasaulio pabaiga ..