Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Monstrų viešbučio“ kūrėjas: šis filmas – daugybę žmonių juoktis privertęs animacijos atgimimas

Kadras iš „Monstrų viešbučio“ filmo („AcmeFilm“ nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Pelningiausia visų laikų rugsėjo premjera JAV tapęs debiutinis animacijos kūrėjo Genndy Tartakovsky filmas „Monstrų viešbutis“ (angl. „Hotel Transylvania“) jau spalio 19 dieną pasieks ir Lietuvos kino teatrus. Anksčiau prie animacinių serialų, tokių kaip „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ dirbęs G. Tartakovsky prisipažino jutęs nemenką spaudimą, mat jis buvo net šeštasis „Monstrų viešbučio“ režisierius bei vienintelis, sugebėjęs ne tik šį projektą užbaigti, bet ir sulaukti pasaulinės sėkmės.

Rusų kilmės kino kūrėjas G. Tartakovsky „Monstrų viešbučio“ režisieriumi buvo pasirinktas 2011-ųjų vasarį. Iki to laiko už ankstesnius darbus jis buvo nominuotas 13-ai garsiųjų televizijos apdovanojimų „Emmy“ ir tris jų laimėjęs. Taikliu humoru, sąmoju, išradingumu ir savitu stiliumi pagarsėjęs režisierius Wired.com pasakojo pajutęs didžiulį palengvėjimą, kai suvokė, jog žiūrovai pamilo jo darbą.

„Nuėjau pažiūrėti filmo ne su kritikais, o su paprastai žiūrovais. Pastebėjau, kad vaikai visą filmą ramiai išsėdėjo savo kėdėse ir žiūrėjo įsitempę, o kartais gardžiai nusijuokdavo. Manau, tai geriausiais įvertinimas“, – sakė G. Tartakovsky. Jis pasidžiaugė, kad „Monstrų viešbutis“ išėjo labai patrauklus savo vizualumu ir nenusileido kompanijos „Pixar“ šedevrams. „Ėjome kitu keliu. Nors įprasta manyti, kad sėkmingi gali būti tik animaciniai filmai su dramos elementais, nutarėme, kad mūsiškė bus tiesiog komedija – linksma, kvailoka ir labai juokinga. Panašu, kad pataikėme į dešimtuką“, – kalbėjo režisierius.

Dėl savo pasirinkto braižo kuriant „Monstrų viešbutį“ ilgokai nerimavęs kūrėjas lengviau atsipūtė tik po jo premjeros. „Nenorėjau, kad „Monstrų viešbutis“ taptų vinimi į animacijos karstą. Dabar kone visi filmukai kuriami su kompiuterine grafika, tarsi filmai suaugusiems ir niekas nebemėgina atgaivinti tos animacijos, kurią visi anksčiau taip mėgo. Pasirinkau rizikingą variantą ir nebuvau tikras iki paskutinės minutės. Jie būtų nepasisekę, šis filmukas galėjo reikšti animacijos fiasko, o dabar – tai tikras, daugybę žmonių juoktis privertęs animacijos atgimimas“, – džiaugėsi G. Tartakovsky.

Lietuviškai dubliuotame „Monstrų viešbutyje“ Drakulai balsą paskolino aktorius Vytautas Rašimas, jo dukrai Meivis – Agnė Katkaitė, o jos pamiltas žmogus Džonatanas prabilo Juliaus Žalakevičiaus balsu. Taip pat prie šios juostos darbavosi Algirdas Dainavičius (Frankenšteinas), Neringa Varnelytė (Vanda), Sergejus Ivanovas (Veinas), Aleksas Kazanavičius (Grifinas), Dalius Skamarakas (Mumija), Džiugas Siaurusaitis (Susitraukusi galva) ir kiti. Filmas šalies kino tetrus pasieks spalio 19 dieną.

Lietuviškai dubliuotas filmo „Monstrų viešbutis“ anonsas:

 

„Acme Film“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Filme „Sabotažas“ Samas Worthingtonas tapo sunkiai atpažįstamas

Aktorius Samas Worthingtonas (iš filmo „Įsikūnijimas“) kuriam laikui smarkiai pakeitė įvaizdį. Kažkada jis jau buvo tapęs melsvu uodeguotu aukštaūgiu. Šį kartą pokyčiai ne tokie drastiški, bet ne ką mažiau netikėti. Juostoje „Sabotažas“ žiūrovai aktorių tikrai atpažins ne iš karto, nors specialiųjų efektų tam ir neprireikė.
Veiksmo trileryje S. Worthingtonas panašesnis į ant motociklo ne vieną tūkstantį kilometrų sukorusį baikerį: plikai skusta galva, keletas auskarų ir į kasytę supinta barzda.

Lea Seydoux išdavė paslaptį, kaip atrodyti pasimatyme, norint sulaukti sėkmės

Gražuolė prancūzų kilmės aktorė Lea Seydoux šiuo metu yra ant šlovės viršukalnės – jos geidžia geriausi režisieriai ir milijonai gerbėjų pasaulyje, besižavinčių ne tik jos talentu, kerinčiu prancūzišku akcentu, bet ir stulbinančiu grožiu bei stiliaus pojūčiu.
Stiliaus diktatorė įtakingiausių mados kritikų tituluojama L. Seydoux tikina, kad pagrindinė jos žavesio paslaptis – natūralumas. Kaip ir daugelis prancūzių, ji dievina subtilias spalvas ir paprastus, bet elegantiškus kirpimus.

Berniukus saldainiukus veiksmo filmuose išstumia seni geri kieti vyrukai?

Pastaraisiais metais sukurti veiksmo filmai išryškino vieną tendenciją: greitai bėgti, taikliai šaudyti, sumaniai išsisukti iš sudėtingiausių situacijų ir karštai mylėti žavias moteris gali ne tik sporto klubuose pavydėtinus raumenis užsiauginę berniukai saldainiukai, bet ir seni geri kieti vyrukai.

Cameron Diaz jaučia spaudimą nesenti

Aktorė Cameron Diaz mano, kad moterims neduotas „leidimas“ senti, ir prisipažino jaučianti nepakeliamą spaudimą išlikti jaunatviška net ir įkopus į penktą dešimtį.
41-erių C. Diaz tikina pastebėjusi baisią šiuolaikinę tendenciją: visuomenė yra apsėsta jaunystės kulto ir net 30-ies dar nesulaukusios merginos jau yra verčiamos naudoti priemonės nuo raukšlių, o dienas leisti sporto salėse, kad kuo ilgiau išlaikytų paaugliškas kūno formas.

Pirmasis lietuviškas siaubo filmas „Rūsys“ kuriamas pagal visus Holivudo standartus

Pirmosios lietuviškos siaubo juostos „Rūsys“ kūrėjų komanda pristato filmo anonsą ir siunčia pirmąją rimtą užuominą, ko tikėtis šiame Lietuvos kinui naujame žanre. Jau dabar „Rūsio“ anonsą matę pasaulio kino industrijos atstovai vienbalsiai tvirtina, kad filmas atitiks visus šiuolaikinius Holivude kuriamų siaubo juostų standartus. Šiuo metu intensyviai vyksta „Rūsio“ montavimo darbai: kino teatruose filmas pasirodys dar šį rudenį.

Paskutiniame „Kino pavasario“ seanse – „žiūroviškiausias“ lietuviškas filmas „Nematomas frontas“

Tarptautinio Vilniaus kino festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovai balandžio 12 dieną, 18.30 val., kino teatro „Pasaka“ didžiojoje salėje galės dar kartą išvysti „žiūroviškiausią“ šių metų lietuvišką dokumentinį filmą „Nematomas frontas“ ir susitikti su vienu iš režisierių – Jonu Ohmanu.
Balandžio 1 dieną vykusiame Lietuvos kino industrijos apdovanojimų vakare šis filmas sulaukė daugiausia žiūrovų simpatijų ir buvo apdovanotas „Kino pavasario“ statulėle.

Susijusios naujienos