Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

„Monstrų viešbučio“ kūrėjas: šis filmas – daugybę žmonių juoktis privertęs animacijos atgimimas

Kadras iš „Monstrų viešbučio“ filmo („AcmeFilm“ nuotr.)Žiūrėti nuotraukų galeriją
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Pelningiausia visų laikų rugsėjo premjera JAV tapęs debiutinis animacijos kūrėjo Genndy Tartakovsky filmas „Monstrų viešbutis“ (angl. „Hotel Transylvania“) jau spalio 19 dieną pasieks ir Lietuvos kino teatrus. Anksčiau prie animacinių serialų, tokių kaip „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ dirbęs G. Tartakovsky prisipažino jutęs nemenką spaudimą, mat jis buvo net šeštasis „Monstrų viešbučio“ režisierius bei vienintelis, sugebėjęs ne tik šį projektą užbaigti, bet ir sulaukti pasaulinės sėkmės.

Rusų kilmės kino kūrėjas G. Tartakovsky „Monstrų viešbučio“ režisieriumi buvo pasirinktas 2011-ųjų vasarį. Iki to laiko už ankstesnius darbus jis buvo nominuotas 13-ai garsiųjų televizijos apdovanojimų „Emmy“ ir tris jų laimėjęs. Taikliu humoru, sąmoju, išradingumu ir savitu stiliumi pagarsėjęs režisierius Wired.com pasakojo pajutęs didžiulį palengvėjimą, kai suvokė, jog žiūrovai pamilo jo darbą.

„Nuėjau pažiūrėti filmo ne su kritikais, o su paprastai žiūrovais. Pastebėjau, kad vaikai visą filmą ramiai išsėdėjo savo kėdėse ir žiūrėjo įsitempę, o kartais gardžiai nusijuokdavo. Manau, tai geriausiais įvertinimas“, – sakė G. Tartakovsky. Jis pasidžiaugė, kad „Monstrų viešbutis“ išėjo labai patrauklus savo vizualumu ir nenusileido kompanijos „Pixar“ šedevrams. „Ėjome kitu keliu. Nors įprasta manyti, kad sėkmingi gali būti tik animaciniai filmai su dramos elementais, nutarėme, kad mūsiškė bus tiesiog komedija – linksma, kvailoka ir labai juokinga. Panašu, kad pataikėme į dešimtuką“, – kalbėjo režisierius.

Dėl savo pasirinkto braižo kuriant „Monstrų viešbutį“ ilgokai nerimavęs kūrėjas lengviau atsipūtė tik po jo premjeros. „Nenorėjau, kad „Monstrų viešbutis“ taptų vinimi į animacijos karstą. Dabar kone visi filmukai kuriami su kompiuterine grafika, tarsi filmai suaugusiems ir niekas nebemėgina atgaivinti tos animacijos, kurią visi anksčiau taip mėgo. Pasirinkau rizikingą variantą ir nebuvau tikras iki paskutinės minutės. Jie būtų nepasisekę, šis filmukas galėjo reikšti animacijos fiasko, o dabar – tai tikras, daugybę žmonių juoktis privertęs animacijos atgimimas“, – džiaugėsi G. Tartakovsky.

Lietuviškai dubliuotame „Monstrų viešbutyje“ Drakulai balsą paskolino aktorius Vytautas Rašimas, jo dukrai Meivis – Agnė Katkaitė, o jos pamiltas žmogus Džonatanas prabilo Juliaus Žalakevičiaus balsu. Taip pat prie šios juostos darbavosi Algirdas Dainavičius (Frankenšteinas), Neringa Varnelytė (Vanda), Sergejus Ivanovas (Veinas), Aleksas Kazanavičius (Grifinas), Dalius Skamarakas (Mumija), Džiugas Siaurusaitis (Susitraukusi galva) ir kiti. Filmas šalies kino tetrus pasieks spalio 19 dieną.

Lietuviškai dubliuotas filmo „Monstrų viešbutis“ anonsas:

 

„Acme Film“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

​„Nepatogus kinas“ Panevėžio kino mėgėjams siūlo tapti festivalio savininkais

Tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis „Nepatogus kinas“ tampa tradiciniu Panevėžio miesto kino ...

Aktorius François Cluzet į kino ekranus grįžta su romantišku advokato vaidmeniu

Vilniaus tarptautiniame kino festivalyje „Kino pavasaris” žiūroviškiausiu filmu tapusio filmo „Neliečiamieji“ ...

Jurgai Šeduikytei ir Mariui Jampolskiui teko susidurti su tikrais iššūkiais

Pirmosios lietuviškos psichologinės siaubo dramos „Rūsys“ kūrėjų komanda dalijasi nuotaikingu vaizdo siužetu, ...

​Kraupioji lėlė iš kultiniu tapusio filmo „Išvarymas“ vėl baugins siaubo mėgėjus juostoje „Anabelė“

Siaubo filmų kūrėjams prisilietus prie, atrodytų, nekaltų lėlių ar klounų, šie tampa tikromis žudymo mašinomis.

​Tikro seklio istorijos, triukai ir premjera vaikams „Karlsono kine“

Nuotaikingų filmų apie sumanius detektyvus daugelis matė ne vieną. Tačiau tikrai nedaugeliui teko susitikti su privačiu ...

Internete pasirodė filmo „Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ anonsas

„Traukinio apiplėšimas, kurį įvykdė Saulius ir Paulius“ – nuotykių komedija su vesterno elementais ir gruzinišku ...

Naujuose „Lošėjo“ plakatuose atspindėtos herojaus laukiančios įtampos

Lietuvos kino teatrus pasiekė nacionalinei premjerai sukurti Igno Jonyno filmo „Lošėjas“ plakatai.

Venecijos „Aukso liūtą“ laimėjo švedų filmas

Švedų režisieriaus Roy Anderssono filmas „Balandis tupėjo ant šakos mąstydamas apie egzistenciją“ (En duva satt pa en ...

​Emma Stone ryžosi stiliaus permainoms

Žaviai ir charizmatiškai aktorei Emmai Stone Lietuvos kino teatrus šiandien pasiekusiame naujajame Woody Alleno filme ...

​Filmo „Gelbėk mus nuo pikto“ aktorius Ericas Banas išsigando egzorcizmo seansų

Tikrais faktais paremta Niujorko detektyvo Ralpho Sarchie istorija kriminaliniame siaubo trileryje „Gelbėk mus nuo ...

Susijusios naujienos