LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu

LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu   (Fotodiena.lt nuotr.)

LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu (Fotodiena.lt nuotr.)

Šio antradienio vakarą, 19.55 val. LNK laidoje „Pasaulis X“ žinoma teatro ir kino aktorė Larisa Kalpokaitė pasakoja, kodėl jai teko naudotis senuoju Sibiro šamanų ritualu ir labai neįprastu būdu savo energinį kūną valyti paprastu kaimišku kiaušiniu. Kaip atliekamas šis ritualas, laidoje rodys žiniuonė Judita, kuri vienintelė Lietuvoje valydama kiaušiniu žmogų, neva padeda jam susigražinti gerą savijautą, užkerta kelią siunčiamam blogiui ir apsaugo jį nuo piktos akies nužiūrėjimo.

Pasaulio pabaiga, ar tik galimų didžiųjų permainų pradžia. Pradžia, apie kurią garsiai pradėjo pirmasis Lietuvoje kalbėti Merkinės Piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas. Dievo žodžio pranašas skelbia, kaip baigsis šie metai ir kokiems pasikeitimams turėtume būti pasiruošę. Kiekvienam, nemokančiam atsižadėti civilizacijos malonumų , pavyzdžiu galėtų tapti pasakojimo herojė Violeta, kuri pasinaudojusi gamtos teikiamomis gėrybėmis, moka išgyventi be elektros energijos ir komforto. Išlikimas pasaulio pabaigos akivaizdoje neva nebaugina tų, kurie tam atsakingai ruošiasi ir žino būdų, kaip tai padaryti. Vieni kaupia maisto atsargas, kiti ieško prasmės dvasiniame kelyje, tikėdamiesi taip savo fizinį kūną išgelbėti nuo pragaišties.

Dar viena tema - nuotraukų anomalijos. Kodėl yra tam tikrų pasaulio vietų, kuriose užstringa fotoaparato mygtukas, o fotojuostoje užfiksuoti vaizdai, po jos išryškinimo ,sunkiai tampa paaiškinami net profesionaliems fotografams. Kaip nuotraukoje tarp debesų, kurie prieš audrą tvenkėsi virš Karoliniškių rajono namų, atsirado medituojančio Budos siluetas arba Šventų Mišių metu niūrią dieną virš dvasininko fotoobjektyvas užfiksavo vaivorykštę. Bioenergetikų, tyrinėjančių magiškas fotografijų paslaptis, patarimai vengti fotografuoti laidotuvių vaizdus ir mirusiuosius, antraip, jų tvirtinimu, galima prisišaukti rimtų bėdų.

 

Alfa.lt

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Prekybos centruose tris dienas nesilankyti žadanti L. Kalpokaitė: vienas pigesnių produktų tapo brangesnis nei dešrelės

Filmavimo aikštelėje – išbandymai Larisai Kalpokaitei: ant galvos krito ir dažų kibiras, ir šviestuvas

Larisa Kalpokaitė liejo ašaras sutikusi dalyvauti televizijos projekte su Aušra Maldeikiene

Žinoma aktorė Larisa Kalpokaitė filmavimo aikštelėje vogė kilimus ir kėdes

Beatos virtuvėje aktorė Larisa Kalpokaitė išbandė vyrišką obuolių skutimo būdą

Kairėnų vasaros festivalis su Larisa Kalpokaite paskęs romansų skambesy

Gintaro Ruplėno mirtis sukrėtė jo kolegas

Chirologė Svirkienė pasirodymą ant podiumo išsibūrė

Metai po Vytauto Šapranausko mirties: vis dar sunku tuo patikėti

Aktorė Larisa Kalpokaitė: svarbiausia, kad filmuojantis netrintų batai

Populiariausios naujienos