Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu

LNK laidoje „Pasaulis X“ – apie tai, kaip Larisa Kalpokaitė energetinį kūną valo kaimišku kiaušiniu   (Fotodiena.lt nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Šio antradienio vakarą, 19.55 val. LNK laidoje „Pasaulis X“ žinoma teatro ir kino aktorė Larisa Kalpokaitė pasakoja, kodėl jai teko naudotis senuoju Sibiro šamanų ritualu ir labai neįprastu būdu savo energinį kūną valyti paprastu kaimišku kiaušiniu. Kaip atliekamas šis ritualas, laidoje rodys žiniuonė Judita, kuri vienintelė Lietuvoje valydama kiaušiniu žmogų, neva padeda jam susigražinti gerą savijautą, užkerta kelią siunčiamam blogiui ir apsaugo jį nuo piktos akies nužiūrėjimo.

Pasaulio pabaiga, ar tik galimų didžiųjų permainų pradžia. Pradžia, apie kurią garsiai pradėjo pirmasis Lietuvoje kalbėti Merkinės Piramidės įkūrėjas Povilas Žėkas. Dievo žodžio pranašas skelbia, kaip baigsis šie metai ir kokiems pasikeitimams turėtume būti pasiruošę. Kiekvienam, nemokančiam atsižadėti civilizacijos malonumų , pavyzdžiu galėtų tapti pasakojimo herojė Violeta, kuri pasinaudojusi gamtos teikiamomis gėrybėmis, moka išgyventi be elektros energijos ir komforto. Išlikimas pasaulio pabaigos akivaizdoje neva nebaugina tų, kurie tam atsakingai ruošiasi ir žino būdų, kaip tai padaryti. Vieni kaupia maisto atsargas, kiti ieško prasmės dvasiniame kelyje, tikėdamiesi taip savo fizinį kūną išgelbėti nuo pragaišties.

Dar viena tema - nuotraukų anomalijos. Kodėl yra tam tikrų pasaulio vietų, kuriose užstringa fotoaparato mygtukas, o fotojuostoje užfiksuoti vaizdai, po jos išryškinimo ,sunkiai tampa paaiškinami net profesionaliems fotografams. Kaip nuotraukoje tarp debesų, kurie prieš audrą tvenkėsi virš Karoliniškių rajono namų, atsirado medituojančio Budos siluetas arba Šventų Mišių metu niūrią dieną virš dvasininko fotoobjektyvas užfiksavo vaivorykštę. Bioenergetikų, tyrinėjančių magiškas fotografijų paslaptis, patarimai vengti fotografuoti laidotuvių vaizdus ir mirusiuosius, antraip, jų tvirtinimu, galima prisišaukti rimtų bėdų.

<

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Atskleista Inetos Stasiulytės plokščio pilvuko paslaptis

Šokių projekto pasirodymai tampa pokalbių tema sugrįžusiems po savaitgalio į darbus. Kas gali būti geriau nei trumpučiai mergaitiški paplepėjimai prie kavos puodelio. „Ar matei? Ar girdėjai? Negali būti...“ – skamba per pietų pertrauką, tačiau daugiausia dėmesio tarp moterų šį kartą sulaukė Inetos Stasiulytės ištreniruotas pilvo presas.

Tarsi pasakoje: sultonas Radžis ir dešimt jo mylimųjų

Ech tas Radžis. Tikras moterų numylėtinis, kuris šį televizijos sezoną žada sudaužyti ne vieną širdį, mat garsusis Lietuvos romas žengs prie altoriaus ir išars lemtingąjį „taip“ merginai, kurią jam padės išrinkti dvi santuokas savo sąskaitoje turinti atlikėja Natalija Bunkė bei aktorius Marius Jampolskis.

Sublogęs Merūnas: galėjau netekti balso ar smarkiai jam pakenkti

Įtemptas grafikas, ruošiantis net trims skirtingiems muzikiniams projektams, stresas ir pasikeitusi mityba per pastarąjį pusmetį tirpte sutirpdė beveik 30 Merūno Vitulskio kilogramų. „Galėjau netekti balso ar smarkiai jam pakenkti. Tą pačią problemą turėjo ir Luciano Pavarotti, ir Nikolajus Baskovas“, – prisipažino Merūnas. Pasak jo, operos dainininkams apskritai nerekomenduojama mesti svorio, o, jei jau nusprendė atsikratyti nereikalingų kilogramų, daryti tai itin atsargiai.

Ko labiausiai bijo už Atlanto išvyksiantis Jonas Valančiūnas?

Ši savaitė Lietuvoje Jonui Valančiūnui – jau paskutinė. Greitai krepšininkas paliks namus, draugus, Aukštaitijos ežerus bei mamą Danutę, skris į Ameriką ir pradės savąją žvaigždės karjerą NBA. „Bandau praleisti kuo daugiau laiko su šeima, draugais. Mėgaujuosi atostogomis, kurias nusprendžiau praleisti Lietuvoje“, – pasakojo J. Valančiūnas.
Krepšininką graužia nerimas, kad jau labai greitai vienui vienas atsidurs už tūkstančių kilometrų.

Asta Valentaitė: antrą kartą tos pačios vakarinės suknelės niekada nesivelku

Kas sieja stilistę Astą Valentaitę, krepšininką Šarūną Marčiulionį su jaunąja žmona, šokių projekto dalyvę Ingridą Kazlauskaitę, mados žinovą Mantą Petruškevičių, milijonierių Antaną Guogą ir naująją jo draugę Aistę, garsiausią Kauno verslininkę Ingą Budrienę, Jogailą Morkūną su drauge Austėja Jablonskyte ir begalę čia esančių žmonių? Visi jie ne tik labai garsūs, turtingi, įtakingi, bet ir tikri mados vergai.

Kaip Linas Karalius, Kristina Ivanova bei Gintarė Valaitytė pramogų siautulį iškeitė į verslą

Kaip grybai po lietaus dygsta įžymybių grožio salonai, restoranai, šokių studijos. Pramogų pasaulio žvaigždės nebepragyvena iš savo amato? Ar nutarė uždirbti visus pasaulio pinigus? Alfa.lt žurnalistė pasiteiravo, kas paskatino atidaryti savo įmones ir kiek pūdų druskos teko suvalgyti verslo pradžioje.Seimo narys Linas Karalius kartu su savo gyvenimo drauge Gintare Gurevičiūte pavasarį atidarė vegetariško maisto restoranėlį „Shiva Chill Bar“ Vilniaus senamiestyje.

Susijusios naujienos

Gintaro Ruplėno mirtis sukrėtė jo kolegas

Chirologė Svirkienė pasirodymą ant podiumo išsibūrė

Aktorė Larisa Kalpokaitė: svarbiausia, kad filmuojantis ...

Seriale „Namai, kur širdis“ vaidinanti Larisa Kalpokaitė: ...

Seriale „Pamiršk mane“ oro sąlygos keičiasi greičiau nei ...

Deivydas Zvonkus: Liepa Mondeikaitė nėra apkerpėjusi

Komedijos „Motina ir sūnus“ tęsinyje – daugiau aktorių, ...

Larisa Kalpokaitė: Kalėdų dvasią įpučia ir eglės šaka

Kalpokaitė svajojo dalyvauti lieknėjimo projekte