„24 valandos“ pradeda laidų ciklą, kuriame žmonos ieško keturi svajonių jaunikiai

 „24 valandos“ pradeda laidų ciklą, kuriame žmonos ieško keturi svajonių jaunikiai   (Dmitrijus Radlinskas | Fotodiena.lt)
Aa+Aa-

LNK laida „24 valandos“ pradeda laidų ciklą, kuriame keturi svajonių jaunikiai, praėjusiame sezone nesėkmingai ieškoję tikrosios meilės, tikisi tą vienintelę sutikti Palangoje. Jaunikis Jonas „Teip“, kurio atskirai pristatinėti jau nereikia, Justinas iš Birštono, pagarsėjęs savo pomėgiu sverti pretendentes į nuotakas, karatė meistras Vidas ir kuklusis Pranelis iš Alytaus rajono, lydimi laidos kūrybinės grupės, ledosi į nuotykių ir meilės paieškas.

Praneliui, niekada nemačiusiam jūros (ką jau kalbėti apie merginas su bikiniu), o ir kitiems vyrams, retai pakeliantiems sparnus iš savo viengungiškų gūžtų, tai tapo tikru gyvenimo nuotykiu. Precedento Lietuvoje neturinti jaunikių epopėja prasidėjo gimtuosiuose jų namuose – nuvalytos paskutinės dulkės nuo 20 metų Justino nenaudoto lagamino, paskutiniai Pranelio mamos priesakai savo vienturčiui, paskutinė Vido meditacija ir paskutinis jaunikio Jono „Teip“ – laikykis, Palanga, nuotykiai prasideda!

„24 valandos“ artimiausiu metu kiekvienoje laidoje, trumpiau ar ilgiau – priklausys nuo to, kaip seksis jaunikiams, pasakos apie jų nuotykius. Tačiau laidoje taip pat ir toliau bus sprendžiamos paprastų žmonių problemos, nes saulė mus džiugins jau neilgai, o bėdų sąrašas ilgas. „24 valandos“ kiekvieną darbo dieną 17.45 per LNK.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (2)

Taip pat skaitykite:

Humoristo Justino Jankevičiaus nosį pabalnojo stilingi akiniai
..

Ne paslaptis, kad dauguma jaunų žmonių gėdijasi nešioti akinius ir stengiasi juos pakeisti kontaktiniais lęšiais. Lietuvos pramogų atstovai vienas po kito gula ant chirurginio stalo ir naujausiomis medicinos technologijomis gerina savo regėjimą. Natalija Bunkė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Gytis Ivanauskas... – tai tik keletas gerai žinomų pavardžių. Šios įžymybės nusprendė akiniams pasakyti griežtą „ne“. Tačiau nosis, pabalnota stilingais akinukais, gali tapti puikiu aksesuaru.

Jurgis Didžiulis ėmė interviu iš Lotynų Amerikos žvaigždės Juaneso
 ŽIŪRĖTI  1

Artėjant Lotynų Amerikos žvaigždės Juaneso pirmajam koncertui Lietuvoje, Kolumbijos kultūros ambasadorius Lietuvoje Jurgis Didžiulis telefonu atvirai šnekučiavosi su savo kraštiečiu. Pokalbio metu Juanesas su Jurgiu Didžiuliu dalinosi ne tik muzikine, bet ir asmeninio gyvenimo patirtimi, be to, sutiko padėti J. Didžiuliui eiti Kolumbijos kultūros ambasadoriaus pareigas Lietuvoje.
„Pokalbis buvo labai nuoširdus, šiltas.

Dėl nėštumų sustabdžiusios veiklą „69 danguje“ merginos galutinai neužtrenkia durų į gerbėjų širdis
5

Pavasarį iš naujo susibūrusios grupės „69 danguje“ vėl laukia štilis scenoje. Iš pradžių merginos nutraukė sceninę veiklą, kadangi laukėsi grupės narė Karina Krysko-Skambinė, o dabar greitu metu mama taps Nijolė Pareigytė.Ingrida Martinkėnaitė pasakojo, kad dėl nėštumo Nijolė nebegali koncertuoti, tačiau likusios merginos paskutinį kartą šiais metais dar rugsėjo mėnesį vyks į Londoną aplankyti ten gyvenančių gerbėjų.

Į BTV 20-ąjį sezoną žvaigždžių pulkas žengė raudonu kilimu
2

Šiandien televizijos žiūrovams atėjo laikas iš naujo suplanuoti savo dienotvarkę – BTV pradėjo naują televizijos sezoną ir kiekvieną dieną žada dalintis šypsenomis, staigmenomis ir gera nuotaika.Pramogų metas prasidėjo! Stulbinantys žvaigždžių pasikeitimai unikaliame šou „Muzikinė kaukė”, legendinis žaidimas „Taip.Ne”, karštos „Pragaro virtuvės” liepsnos – tai vos keletas iš daugybės naujai startavusio, jubiliejinio 20-ojo BTV sezono naujienų.

Po operacijos atsigaunančią žmoną šokėjas Andrius Kandelis lepina atostogomis
5

Daugiau nei prieš metus šokėjas Andrius Kandelis ištarė „taip“ savo trečiajai žmonai Mildai Dužinaitei ir pažadėjo, kad rūpinsis ja ir džiaugsme, ir varge. Prieš kelias dienas šokėjas turėjo prisiminti šiuos žodžius, kadangi Andriaus žmonai buvo atlikta akių operacija.„Mildai praėjusį penktadienį buvo padaryta lazerinė akių korekcija.

Astrologė apie Mios ir Radvilo Bubelio meilę: jie vienas kito negirdi, nors mano, kad kalba ta pačia kalba
..

„Visi norime, kad gyvenime pūstelėtų nauji vėjai, ir kaip nors pavyktų laiku pagauti sėkmės paukštę. Būtent todėl horoskopas gali būti labai geras pagalbininkas jums, nes jame jūs rasite bendrąsias savo gyvenimo gaires, tai, kas laukia jūsų ateityje, patarimus, kokius žmones pasirinkti, kad verslas dar geriau sektųsi“, – pasakoja astrologė Lilija. Atėjo ruduo ir pramogų verslo darbymetis.

Susijusios naujienos

Egidijų Knispelį sujaudino brolio ir sesers konfliktas dėl tėvų kapų 1

„24 valandos“: sesuo prašo iš namų iškraustyti seserį, kurios dienos šioje žemėje suskaičiuotos 5

Močiutės iš namų varoma penkiametė anūkė įsikibo „24 valandų“ žurnalistei į ranką 1

Kodėl Egidijus Knispelis jaučiasi lyg suteneris? ..

Žvaigždės paliko beglobius vaikus „ant ledo“ 7 17

TV mesijai, televizija ir viešumo ginklas ..

Vyras dievagojasi nežinąs, kaip atsirado antras vaikas 2 ..

Knispelis išleido knygą apie nusikaltimus 4

Pasirodė šokiruojanti Egidijaus Knispelio knyga „Įvykiai, sukrėtę Lietuvą“ 5 2