Didžiojoje Britanijoje alkoholikai bus gydomi neįprastu būdu

Alkoholio vartojimas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Didžiojoje Britanijoje pastaraisiais metais sparčiai auga alkoholiu piktnaudžiaujančių žmonių skaičius. Šalies valdžia ir visuomeninės organizacijos sugalvoja įvairiausių naujų būdų, kovai su šia problema.

Kaip rašo britų spauda, greitai Jungtinėje Karalystėje bus pradėtas vykdyti įdomus eksperimentas, kurio tikslas – kova su alkoholizmu. Eksperimentas bus paremtas... pagirių poveikiu. Teigiama, kad pagiringi žmonės yra jautresni informacijai apie juos.

Kadangi Anglijoje girti žmonės vežami išblaivinti ne į blaivyklas, o į ligonines, vienoje iš Velso ligoninių bus filmuojamas visas girtų žmonių elgesys blaivinimo metu. Ryte tam žmogui bus rodomas padarytas įrašas.

Šio metodo, kuris vietos valdžiai kainuos nemažus pinigus, autoriai tikisi, kad gėdos jausmas privers žmones jei jau neatsisakyti alkoholio visiškai, tai bent jau neprisigerti iki žemės graibymo.

Eksperimentą kontroliuos vietos universiteto mokslininkai.

 

 

„Londono žinios“


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Vyras šovė sau į galvą 5 kartus ir išgyveno 3

Su retu atveju susidūrė Argentinos medikai. Jų pacientu tapo 84 metų vyras, kuris 5 kartus šovė sau į galvą.
Kaip praneša naujienų portalas „The Australian“, šūvius, sklindančius iš namo, išgirdo senolio anūkas, kuris ir iškvietė pagalbą. Atvykę policijos pareigūnai šalia vyro rado 22 kalibro pistoletą.
Laimei, vyras neprarado sąmonės ir sugebėjo kūno kalba paaiškinti, kas jam įvyko. Tik po pareigūnų apsilankymo vyras puolė į komą.
Vyras bandė nusižudyti, šaudamas 5 kartus į galvą ir 1 kartą į krūtinę.

Medikai išgelbėjo 270 gramų sveriančią mergaitę ..

Medicinos centro „Hemby Children's Hospital“, kuris yra Šiaurės Karolinoje, Šarlotės mieste, medikai išgelbėjo mergaitės gyvybę, kuri į šį pasaulį atėjo sverdama 270 gramų. Moteris ją pagimdė būdama nėščia 24 savaitę.
Medikai moteriai patarė nutraukti nėštumą, kadangi kūdikis galįs mirti arba gimti nesveikas. Gydytojas, operavęs šią pacientę, buvo šokiruotas ne tik dėl mažylės smulkumo, bet ir dėl to, kad ji kvėpavo bei plakė jos maža širdelė.

Jie jau laukė 100 metų. Kas yra paslaptingoje pakuotėje? ..

Johanas Nygaaras, pirmasis Norvegijos Sel miestelio meras, 1912 metais paliko paketą, ant kurio parašė: „Atplėšti tik 2012 metais“. Nepatikėsite, tačiau a.a. mero noras bendruomenei tapo tikrų tikriausiu įsakymu.
100 metų bendruomenė sąžiningai saugojo didelį ir storą voką, paisydama velionio noro. Niekas nedrįso atplėšti paketo. Kas paslaptingojo voko viduje, supratimo neturi nei vienas miestelio gyventojas.
Po 100 metų nežinios paslaptis bus atskleista šiandien.

Mados įkaitei mieliausias prisiminimas – gimtadienio proga gauta rankinė ..

Rachel Zoe išgarsėjo, kaip A lygio žvaigždžių stilistė. Jos atsidavimas darbui, kuris moterį dažnai nuvesdavo iki beprotybės, jau tapo legenda. Apie meilę darbui ir širdžiai mielus prisiminimus moteris sutiko pasidalyti su žurnalu „Harper’s Bazaar“ .„Aš visada mylėjau madą ir nemaniau, kad galiu kažką mylėti taip stipriai iki gimė sūnus. Tačiau, kai jis paaugs, manau, supras mano aistrą“, – teigė žvaigždė.
Pokalbio metu R. Zoe parodė ir nemažai savo unikalių apdarų bei aksesuarų, kuriais ji itin džiaugiasi.

Baladžių žvaigždė perspjovė jaunikles koleges, nusimetusi drabužėlius seksualioje fotosesijoje 2

Kanados dainininkė Celine Dion gali didžiuotis ne tik lakštingalos balsu, bet ir šešiolikmetės figūra, kurią pademonstravo per žurnalo „V magazine“ fotosesiją.Ilgos it smilgos ir lieknos lyg gazelės kojos, liaunas vapsvos liemuo ir plastiškos rankos – tokią buvo galima išvysti „Grammy“ laimėtoją. Maža to, 44 metų žvaigždė įrodė, kad neprarado ir valiūkiškumo bei žaismingumo, kai pasipuošė mini sijonėliu, apsitempė odiniais drabužėliais, kurie apnuogino pilvą, bei apsivilko iš žaislų pasiūtą kostiumą.

Gera mergaitė mirė – tegyvuoja blogoji Miley Cyrus! ..

Dainininkės Miley Cyrus (19) šukuosenos pakeitimas sulaukė nemažai atgarsio visame pasaulyje. Vieni peikė tokius radikalius pokyčius, kiti džiaugėsi ir gyrė. Nusikirpusi plaukus, ji pakeitė ir aprangos stilių.Vakar, išsiruošusi į parduotuves Niujorke (JAV), ji pasipuošė kiek neįprastais apdarais.

Susijusios naujienos

Jai sekasi visur: Victoria Beckham išrinkta geriausia britų vadove 1

​Tailando lyderis: bikinius dėvinčios turistės nėra saugios ..

​Britų žurnalistai: Rusijos šarvuočiai kirto Ukrainos sieną 2

Britai planuoja dideles karines pratybas Lenkijoje ..

Britų ieškoto vaikino tapatybė nustatyta nesunkiai ..

Britai pesimistiškai vertina pažadėtas ES reformas ..

NATO vėl pakėlė naikintuvus dėl rusų lėktuvų ties Baltijos šalimis ..

Pora santuokoje išgyveno 75 metus ..

Britai vaikams leis keisti lytį 1

Britai svajoja apie seksą su robotu ..