Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Internete pasirodė nuogo princo Harry nuotraukos

Princas Harry (alloverpress.ee  nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Britų princas Harry įsivėlė į skandalą – internete pasirodė mėgėjiškos nuotraukos, kuriose jis yra užfiksuotas nuogas savo viešbučio numeryje Las Vegase.

Jaunasis karališkosios šeimos narys šiuo metu su grupe draugų atostogauja Las Vegase ir jau buvo pastebėtas pramogaujantis prie savo viešbučio baseino.

Tačiau dabar žmogus, kuris yra trečias eilėje į britų sostą, kaip pranešama, buvo nufotografuotas nuogas per vakarėlį savo numeryje „MGM Grand“.

TMZ.com gautose nuotraukose matyti visiškai nuogas vyras, kaip teigiama, princas, kuris stovi rankomis prisidengęs genitalijas ir už kurio slepiasi kažkokia moteris.

Kitoje pikantiškoje nuotraukoje jis visiškai nuogas laiko apglėbęs moterį prie biliardo stalo.

Britų karališkosios šeimos atstovas TMZ.com sakė: „Šiuo metu neturime ką pakomentuoti dėl šių nuotraukų“.

2005-aisiais princas Harry buvo sukėlęs skandalą per vieną karnavalą, kuriame pasirodė apsirengęs nacių uniforma, net užsirišęs ant rankos raištį su svastika. Vėliau princas, kuriam dabar – 27-eri, viešai atsiprašė dėl savo elgesio.

 

 

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Vyras prarijo 2 šakutes, kad neuždustų

Ukrainoje į ligoninę atvežtas vyrą, kuriam reikėjo skubios medikų pagalbos.
Gydytojai, padarę rentgeno nuotrauką, rado dvi šakutes. 30 metų pacientas šiuo metu guli reanimacijos palatoje. Jo būklė – kritinė. Kiek žinoma, viena šakutė įstrigo minkštuosiuose audiniuose netoli raktikaulio, kita – gerklėje. Operacija truko apie tris valandas.
Tokio nelaimingo įvykio priežastimi tapo maistas. Vyras su savo žmona nuėjo pavalgyti į kavinę.

Iš Ibisos grįžusi Asta Valentaitė: mumis rūpinosi kaip kokiomis princesėmis

Vos prieš kelias dienas modelis Asta Valentaitė grįžo iš saulėtosios Ibisos. Ne pramogauti ir šėlti į vieną iš populiariausių Ispanijos salų vyko stilistė, o iš peties paplušėti fotosesijose bei filmavimo aikštelėje.

Liveta Kazlauskienė rimtai mokysis anglų kalbos, Eglė Jackaitė svajoja apie prancūzų

Gyvenant visuomenėje, kuri tampa vis globalesnė, mokėti keletą užsienio kalbų tampa ne privalumu, o būtinybe. Alfa.lt domėjosi, kokias užsienio kalbas moka bei norėtų išmokti žinomi mūsų šalies žmonės.Aktorė Eglė Jackaitė prisipažįsta galinti susikalbėti anglų ir rusų kalbomis, tačiau aukštu profesionalumu sužavėti negalinti.

Moterys mėgino padėti... keraminiam vėžliui

Pensininkė Margaret Parker ir jos duktė Lorena mėgino padėti vėžliui, kuris, pasirodo, buvo keraminis, rašo šalies laikraštis „Metro“. Neįprastas atvejis įvyko Kambrijos grafystėje, Britanijos šiaurės vakaruose.
67 metų moteris pasakojo, kad kartu su dukterimi sode netoli namų aptiko vėžlį. Kadangi šis nejudėjo, moterys pamanė, kad gyvūnas yra smarkiai traumuotas arba labai išgąsdintas. Lorena nubėgo namo pomidorų ir salotų alpų, kad pašertų vėžlį.
Tačiau vaišinamas vėžlys niekaip nereagavo.

Vyras nuteistas už mėginimą pasisavinti laimėtą aukso puodą

Didžiojoje Britanijoje nuteistas pakistanietis pardavėjas, kuris mėgino pasisavinti pensininkų poros laimėtą aukso puodą. Kaip skelbia šalies spauda, 30-metis vyras dėl sukčiavimo kalės 30 mėnesių.
Savo pusbrolio parduotuvėje Oldheme dirbęs Farachas Nizaras 78 metų Morynai Holt ir jos 80 metų vyrui Fredui, kurie atėjo patikrinti loterijos bilieto, pasakė, kad bilietas nieko nelaimėjo, todėl pora pasakė jam bilietą išmesti.
Tačiau vyras bilietą pasiliko, nes loterijos terminalas parodė, jog jis laimingas.

Susijusios naujienos

Atspausdino akies ląsteles

Internete išleistas naujas Bruce Springsteeno albumas „High ...

Internete sklando gandai apie Willo Smitho žūtį

Internete latviai raginami neapsipirkti „Maximoje“, kol ...

Internete išplatinto filmo „Streikas“ režisierius: menas ...

Internete be leidimo pardavinėjusi lokio kailį įkliuvo ...

Internete išplito vaizdo įrašas „Kai Lietuvos kariui ...

„Google“ pakeis „sausainiukus“ nuosava vartotojų sekimo ...

Internete parduodamas į Baltarusiją per Lietuvą meškiukų ...

Internete – klausimas Seimo narei: kas yra blaivas ...