TV3 premjeroje „Drąsi meilė“ – garsioji meksikietė Silvia Navarro

Naujo serialo herojai (TV3 nuotr.)
Aa+Aa-

TV3 televizija pristato paskutinio vasaros mėnesio, rugpjūčio, premjerą – meksikiečių melodramą „Drąsi meilė“. Žiūrovų dievinama ir serialų kūrėjų liaupsinama melodramų „Amžinai tavo“, „Keršto bučiniai“ ir „Perla“ žvaigždė, gražuolė Silvia Navaro ir TV3 žiūrovams pažįstamas serialo „Liudininkai“ gražuolis Cristianas de la Fuente įrodys, kad nepasitikėjimą ir kerštą įmanoma nublokšti į šalį, kai protus ir širdis užvaldo drąsi meilė.

Patrauklioji S. Navaro įsijaus į veterinarės Kamilos vaidmenį, po tragiškos sužadėtinio netekties ieškančios dvasios ramybės savo dėdės bulių kovų rančoje. Tuo tarpu seksualiojo C. de la Fuente herojaus Danieliaus mylimoji iš karto po tuoktuvių pradės lauktis vaikelio. Visiškai skirtingus šių herojų gyvenimus sukrės neįtikėtini likimo smūgiai. Čia atsiras vietos ir kalėjimui, ir slaptam pabėgimui, ir netgi tikrosios savo tapatybės nuslėpimui. Kokiomis aplinkybėmis susitiks Kamila su Danieliu? Kokius išmėginimus jiems teks įveikti?

Aistros, keršto, piktų kėslų ir tyrų jausmų kupina uždraustos meilės istorija su S. Navaro, C. de la Fuente, nepakeičiamuoju meksikietiškų pasakojimų „seneliu“ – Jose Carlosu Ruizu, serialų „Rubi“ ir „Keršto bučiniai“ žvaigžde Olivia Bucio, „Marinelos“ gražuoliu Cesaru Evora ir kitomis Lotynų Amerikos įžymybėmis – jau nuo rugpjūčio 24-osios.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Namo iš Kinijos grįžo „Mis pasaulis 2012“ Lietuvai atstovavusi Rasa Vereniūtė 5

Pirmadienio vakarą, prieš vėluojančios Lady Gagos pasirodymą, Vilniaus oro uoste nusileido lėktuvas iš Maskvos, kuriuo namo iš Kinijos parskrido Lietuvos atstovė grožio konkurse „Mis pasaulis 2012“ Rasa Vereniūtė.Kinijos Ordoso mieste šeštadienį vyko didelis renginys – ten paaiškėjo, kurios pasaulio šalies mergina tapo „Mis pasaulis“. Varžydamasi daugiau kaip su šimtu kitų „Mis“ išplėšti pergalę konkurso finale mėgino ir 20-metė lietuvaitė R. Vereniūtė, tačiau jai nepasisekė.

Balerūno Nerijaus Juškos gyvenimo džiaugsmai – scena ir vaikai 1

Savaitgalį baleto primarijaus Nerijaus Juškos socialinio tinklo paskyroje šmėstelėjo žinutė: „Man trūksta gyvenimo, džiaugsmo ir skausmo. Man trūksta scenos.“ Buvo manoma, kad prieš daugiau nei pusmetį patirta kojos trauma užvėrė duris į didžiąją sceną, tačiau vyras ilgai be jos negalėjo ištverti, tad jau ketvirtą dieną pradeda nuo repeticijų. Nusprendėme paklausti Nerijaus, kuo ypatinga ta scena, be kurios jis neįsivaizduoja gyvenimo.

Kaip žinomi Lietuvos vyrai taiso namuose varvančius čiaupus? 1

Moterys skundžiasi, kad šiais laikais vyrai nebemoka nei vinių įkalti, nei varvančio čiaupo sutaisyti. Alfa.lt domėjosi, ar tokius darbus moka atlikti žinomi šalies vyrai.Muzikantas Valdas Burnys sako, kad jis namuose yra visų galų meistras. „Aš viską darau pats. Net šaldytuvus remontuoju. Šiais laikais juk kiekvienas vyras turi būti universalus ir mokėti tiek vinį įkalti, čiaupą sutaisyti, tiek torčiuką kokį iškepti.

Šokėjas Šarūnas Kirdeikis: nusiskutus plikai, ir galva lengvesnė, ir mintys šviesesnės 3

Choreografas ir šokių studijos „Show Makers Akademija“ vadovas Šarūnas Kirdeikis – dažnas laidų ir TV projektų svečias. Tačiau kurį laiką šokėjas iš pirmo žvilgsnio gali likti ir nepažintas – jis praeitą savaitę iš kirpimo salono išėjo plika galva. „Nusiskutus plikai – ir galva lengvesnė, ir mintys šviesesnės.

Jackaitei teks paploninti piniginę ir persėsti į viešąjį transportą 14

Klaipėdos apygardos teismas atmetė administracinėn atsakomybėn patrauktos Eglės Jackaitės apeliacinį skundą dėl Klaipėdos miesto apylinkės teismo 2012 m. birželio 14 d. nutarimo, kuriuo už Kelių eismo taisyklių pažeidimą jai buvo paskirta nuobauda – 3000 Lt bauda ir teisės vairuoti transporto priemones atėmimas 3 metams.

Svaras apie himno trumpinimą: tai gal ir vėliavą pakeiskime? 7

Po to, kai Tarptautinis olimpinis komitetas paskelbė, jog olimpiadų metu skambantys įvairių valstybių himnai negali būti ilgesni nei 90 sekundžių, Lietuvoje ėmė pasigirsti siūlymų sutrumpinti ar pagreitinti Lietuvos valstybės himną. Šalies muzikantai taip pat įsitraukė į šią diskusiją.Pirmiausia, socialiniame tinkle „Facebook“ pasisakė dainininkas ir laidų vedėjas Marijonas Mikutavičius. Pasak jo, nebūtina trumpinti himno – užtenka jį pagreitinti.

Susijusios naujienos

Sarah Jessica Parker gerbėjams ​paruošė staigmeną 1

​Karinai Stungytei – įspūdingų formų gražuolės vaidmuo ..

​Kultinis serialas „Auklė“ po 21 metų: pamatykite, kaip šiandien atrodo jo žvaigždės ..

Prieš 30 metų ir dabar: kaip per dešimtmečius pasikeitė mylėti ir nekęsti „Santa Barbaros“ aktoriai? ..

Tada ir dabar: pamatykite, kaip pasikeitė seksualiosios kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždės 3

Serialo „Unforgettable. Visa menanti“ žvaigždė susilaukė trečio vaiko ..

​Televizijos ekranuose – ypatingas meilės trikampis ..

Tada ir dabar: pamatykite, kaip pasikeitė legendinio serialo „Daktarė Kvin“ aktoriai 1

14 įdomių faktų, kurių nežinojote apie kultinį serialą „Draugai“ ..

Išleistas dokumentinio serialo apie Dentmoną antrasis sezonas ..