Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Dėl finansinių problemų nepasirodė savaitraštis „Atgimimas“

Savaitraštis „Atgimimas“ (Organizatorių nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Dėl finansinių problemų penktadienį nepasirodė savaitraštis „Atgimimas“. Redakcija tikisi, kad leidyba bus atnaujinta jau kitą savaitę.

„Yra trumpalaikės finansinės problemos. Jas sprendžia dalininkai ir man pasakė, kad jos bus išspręstos, ir nuo kitos savaitės eisime toliau ritmingai“, - BNS sakė savaitraščio redaktorius Ridas Jasiulionis.

Savaitraštį leidžia viešoji įstaiga „Pilietinės minties institutas“. Pagal Kultūros ministerijos skelbiamus 2011 metų duomenis, savaitraščio dalininkai - Vytautė Šmaižytė, Sigitas Babilius ir Indrė Makaraitytė.

„Atgimimas“ - pirmasis nuo sovietinės valdžios nepriklausomas Lietuvos savaitraštis. Pirmasis jo numeris pasirodė 1988 metais.

Keli savaitraščio „Atgimimas“ numeriai dėl pinigų leidybai stygiaus neišėjo ir 2009 metų sausio - vasario mėnesiais.

 

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Vaikus įsivaikinusiems asmenims bus suteiktos trijų mėnesių atostogos

Seimas, priėmęs Darbo kodekso pataisas, įteisino įsivaikinusiems vaikus asmenims trijų mėnesių atostogas vaikui prižiūrėti.
Seimas nustatė, kad per mėnesį nuo teismo sprendimo įvaikinti įsiteisėjimo pagal šeimos pasirinkimą įmotei ar įtėviui, išskyrus atvejus, kai įvaikintas sutuoktinio vaikas arba įmotei (įtėviui) tam pačiam vaikui prižiūrėti jau buvo suteiktos atostogos, suteikiamos 3 mėnesių atostogos vaikui prižiūrėti.

Pavasaris atleis vadeles: oras bus vėsesnis

Paskutinėmis darbo dienomis temperatūra bus kuklesnė, pūs vėsokas vėjas. Savaitgalį temperatūra pamažu vėl kils. Sekmadienį daugelyje vietovių dangus apsiniauks, tačiau lietaus nenumatoma.
Šiandien gerokai atvėsins sustiprėjęs Rytų vėjas. Dangus bus giedras. Vilniuje dienos metu bus apie 13 laipsnių šilumos, švies saulė. Kaune taip pat bus saulėta, termometrai fiksuos 14 laipsnių. Šiauliuose bus giedra, oras sušils iki 12 laipsnių. Pajūryje dieną vyraus 14 laipsnių temperatūra.

Seimas patikslino laidojimo pašalpos skyrimą

Seimas, priėmęs Paramos mirties atveju įstatymo pataisas, patikslino sąlygas skiriant laidojimo pašalpą.
Parlamentarai nustatė teisinį pagrindą skirti laidojimo pašalpą, kai vaikas gimė gyvas, tačiau mirė nesukakęs 3 mėnesių ir jo gyvenamoji vieta teisės aktų nustatyta tvarka nebuvo deklaruota Lietuvoje.
Civiliniame kodekse yra nurodyta, jog vaiko gimimas turi būti įregistruotas per tris mėnesius.

Skubiai reikia donorinio organo transplantacijos: kaip tai vyksta?

Nacionalinis transplantacijos biuras prie SAM informuoja, kad kiekviena transplantacija yra skubi (kai tik atsiranda donorinis organas) operacija. Šioje srityje dirbantys specialistai vadovaujasi sukurta teisine baze, kuri reglamentuoja donorinių organų parinkimą recipientams. Ligoniai, laukiantys transplantacijos, pagal sveikatos būklę yra: aktyvūs, skubūs ir labai skubūs.

Balandžio 24-oji Lietuvoje ir pasaulyje

Balandžio 24-oji, ketvirtadienis, 17 savaitė.
Dangaus kūnai: saulė teka 5.56 val., leidžiasi 20.39 val. Dienos ilgumas 14.43 val.
Mėnulis (delčia) teka 3.48 val., leidžiasi 14.44 val.
Vardadieniai:
Ervina, Fidelis, Gražvyda, Kantrimas
Datos:
Tarptautinė jaunimo solidarumo diena
1806 - gimė Frydrichas Kuršaitis, lietuvių kalbininkas, žodynininkas, religinių raštų rengėjas, lietuvininkų kunigas. Mirė 1884 m.
1912 - gimė dailininkė grafikė Marcė Katiliūtė.

Nelanksti kompensavimo sistema inkstų ligonius verčia tapti nedarbingais

Sportuoti, kurti savo verslą, dirbti ar paprasčiausiai išeiti grybauti – kasdieniai žmogiški veiksmai, dėl medicinos pasiekimų prieinami daugeliui sergančiųjų inkstų ligomis ir dializės reikalingų pacientų. Vis dėlto kai kurie jų dėl nelanksčios kompensavimo tvarkos atsiduria pavojingose situacijose ir negali rinktis priimtinesnės dializės rūšies. Tokie eksperimentai gali turėti rimtų pasekmių sveikatai ir net baigtis mirtimi, tačiau teisės aktai ir viešųjų pirkimų taisyklės – nepajudinami.

Susijusios naujienos

Atidaryta fotografo Urbakavičiaus paroda „Atgimimo kronika ...

Šeštasis nacionalinis diktantas – šį šeštadienį

Grupė „Les Stagnateurs“ išleido albumą

Atnaujinta savaitraščio „Atgimimas“ leidyba

Diskusija: Atgimimas, Prisikėlimas ir Apsivalymas

Dvidešimt politinės tautos nykimo metų

Klasika atgimsta su „Aleph One“

Miuziklas „Tadas Blinda“ atgims gruodį

Filosofo sodyboje nutilęs varpas