Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Mergaitė – „mauglė“ rasta tarp karvių fermoje

Ferma (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Policininkai rado penkerių metų mergaitę, kuri gyveno karvidėje vienoje Permės krašto Solikamsko rajono fermų, praneša VRM regiono vyriausioji valdyba ketvirtadienį.

„Vaikas nelankė vaikų darželio ir net neišeidavo žiemą į lauką, nes mergaitė beveik neturėjo drabužių. Vietoj žaislų nuorūkos. Ištisas dienas ji buvo fermoje tarp karvių, o jeigu mergaitė trukdydavo savo tėvams, ją uždarydavo į sandėliuką“, sakoma žinybos tinklalapyje.

Vaikas gyveno fermoje drauge su mama ir patėviu, bet jie nieko nemokė mažylės. Mergaitė net nemokėjo kalbėti, o kaip karvės bendravo su suaugusiaisiais mykimu.

Pranešimą apie sunkias sąlygas, kuriomis gyvena vaikas, gavo policija iš vieno vietos gyventojo. Atvykę patikrinti Rusijos VRM darbuotojai nuvežė mergaitę į reabilitacijos centrą.

Iš ten, kaip patikslino agentūrai policija, vaikas buvo perduotas į globėjų šeimą, kur ji mokoma būtiniausių žmogaus įgūdžių.

Policijos atstovas taip pat pridūrė, kad mažylės mama ir patėvis girtavo, o vyras, motinai tyliai sutinkant, dažnai mušė savo penkerių metų podukrą. Jam iškelta baudžiamoji byla.

 

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Vyras kovos už teisę vaikščioti nuogas

Stephenas Goughas neturi nieko prieš batus, kojines, kepurę ir kuprinę: juos su malonumu nešioja, tačiau jis kategoriškai atsisako mūvėti kelnes. Jis jau šešerius metus vaikšto nuogas, vaikai jo gėdijasi, o žmona apmaudžiai nuleido rankas, bandydama kažką pakeisti. Spaudoje vadinamas „Nuoguoju Klajūnu“, S. Goughas buvo išleistas iš kalėjimo Anglijoje, bet po trijų dienų vėl areštuotas, pasirodęs viešumoje be drabužių.

23 metų mergina tapo senele

23 metų čigonė iš Rumunijos Rifka Stanescu yra pripažinta pačia jauniausia senele pasaulyje. Ji netgi įrašyta į Gineso rekordų knygą.
Mergina iš Investi kaimo pagimdė dukrą Mariją, kai jai buvo 13 metų. Laikas bėgo, mergaitė augo. Sulaukusi 11 metų, ji pagimdė sūnų Jonah ir taip R. Stanescu tapo močiute.
Nežiūrint į tai, kad R. Stanescu savo dukters prašė nemesti mokslų, ji nepaklausė.

Erotinis modelis tapo laidos vedėja

Įžymų Meksikos modelį Georginą Holguin dabar galima kiekvieną rytą stebėti televizijos ekrane.
Amerikoje ši mergina tapo nauja televizijos laidų vedėja. Deja, kol kas ne visi atpažįsta G. Holguin, kadangi daugelis ją pripratę matyti apsinuoginusią arba visai nuogą.
Modelis nuo jaunystės nebijojo ir nesigėdijo rodytis nuoga. Jai nuogas kūnas yra gražu ir tame ji nemato nieko blogo. Prodiuseriai mano, jog ši moteris atneš didelį pelną televizijai. Be to, rytinės žinios taps įdomesnės.

18 policininkų išgelbėjo skęstančią... guminę lėlę

Kinijos pareigūnai organizavo gelbėjimo operaciją, kuri buvo sėkminga, tačiau didvyriais jaustis nėra pagrindo – policininkai galiausiai suprato, kad skęstančioji tebuvo guminė lėlė, skirta seksualiniams žaidimams.
Gelbėjimo dramą stebėjo apie 1000 smalsuolių, buvo iškviesti gaisrininkai bei medikai, o operaciją atliko 18 policijos pareigūnų. Gelbėjimo tarnyboms ištraukus „moterį“ ir supratus, kad tai tik guminė lėlė pastaroji buvo numesta į minią, o žmonės, pridengę vaikams akis, greitai išsiskirstė.

Chirurgas operacijų metu dainuoja arijas

Čeliabinsko miesto (Rusija) chirurgas Andrėjus Ugai operacijos metu visuomet dainuoja. Anot jo, menas – tik į naudą.
Dainuojančio mediko arijos operacijos metu visus stebina. Juk daktarui taip elgtis draudžiama. Jo darbas – gydyti, o ne užsiiminėti pašaline veikla.
Tačiau kolegos jo metodą palaiko ir mano, kad tai netrukdo darbui. Be to, pabrėžė, kad dainavimas jam padeda sėkmingai atlikti operaciją, kadangi nuramina nervus.
Pacientai taip pat įvertina chirurgo pastangas ir talentą.

Susijusios naujienos

Vokietijos fermoje karvių išskirtas metanas sukėlė sprogimą

Gaisras fermoje: sudegė šiaudai ir 32 paršeliai

Iš vienos kinų fermos pabėgo 1,5 mln. tarakonų

Britas 13 metų vergavo airių keliautojams

Jauniausias „Ūkininkas ieško žmonos“ dalyvis merginas ...

Portlando gyventoja dirba vištų aukle

Betoninio bloko prispausto vyriškio gyvybės išgelbėti ...

Kanadoje elnias įsimylėjo karvę

Premjeras Joniškyje: Lietuvos žemės ūkis ginkluojasi ...

Britanijoje išlaisvinti vergovės sąlygomis dirbę lietuviai