„Nepaprastas Žmogus-voras“ žvaigždė Garfieldas: aš esu neįtikėtinas keistuolis

„Nepaprastas Žmogus-voras“  („AcmeFilm“ nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/4)
Aa+Aa-

Jau šiandien, liepos 13-ąją, Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti ilgai lauktas naujasis filmas apie Žmogų-vorą. Režisieriaus Marco Webbo sukurta juosta „Nepaprastas Žmogus-voras“ neabejotinai įneš naujų vėjų į šio komikso gerbėjų iki šiol žinotą istoriją. Kaip interviu Hollywoodreporter.com sakė filmo kūrėjas, sudėtingiausia užduotis jam buvo surasti tinkamą pagrindinį herojų – Piterį Parkerį.

Galiausiai buvo pasirinktas jaunas ir šlovės keliu tik pradedantis žengti 28-erių aktorius Andrew Garfieldas. Kaip teigė M. Webbas, šis vaikinas jam tiko dėl savo savito. „Reikėjo rasti teisingą herojų. Andrew puikiai atitiko reikalavimus – jis turi visas reikalingas žmogiškąsias savybes, jis – juokingas, žavingas, puikiai įsilieja į kitų aktorių gretas, tinkamai į juos reaguoja. Taip pat jis yra lankstus, tad galėjo atlikti fizinius triukus. Aš norėjau sudėtingesnių triukų ir tuo pačiu, kad po Žmogaus-voro kostiumu būtų matyti paauglys, o ne kaskadinininkas. Andrew yra puikiai pasiruošęs fiziškai ir mums tai pavyko“, – kalbėjo režisierius.

Pats A. Garfieldas tikino, kad jam vaidinti nebuvo sudėtinga, mat jis gyvenime jaučiasi panašiai kaip ir jo herojus Piteris Parkeris – tarsi būtų keistuolis paauglys. „Širdyje esu toks, kaip jis. Taip, aš – neįtikėtinas keistuolis. Piteris filme pajaučia pirmąją meilę ir atsiduoda jai apie nieką negalvodamas, tai – tarsi laisvas kritimas. Norėčiau, kad visi žiūrovai ateitų į kino teatrus atvira širdimi ir pajustų bent krislelį juostos emocijų“, – kalbėjo aktorius.

M. Webbas interviu taip pat paaiškino, kokius bloguosius personažus vertina. „Geras blogiukas yra tas, kuris atiduoda duoklę savai tiesai ir jo veiksmai gali būti paaiškinami. Norėjau, kad pats Beinas tikėtų filme, kad jis stengiasi padaryti kažką gero. Tiesiog jo gėrio interpretacija gana beprotiška. Jis tikrai labai stiprus, labai blogas ir bauginantis“, – juokėsi kino kūrėjas.

Neįtikėtinus Žmogaus-voro nuotykius Lietuvos publika šalies kino teatruose pamatyti gali jau nuo šiandien.

Filmo „Nepaprastas Žmogus-voras“ anonsas:

 

 

„Acme Film“


*Sutinku su taisyklėmis

Taip pat skaitykite:

Kaip apsaugoti seksualinį gyvenimą... nuo vaikų? ..

Vaikai patys to nežinodami yra tikri tėvų intymaus gyvenimo priešai, rašo žurnalistė Collen Meeks ir pataria, kaip išvargintiems tėvams rasti laiko ir noro pilnavertiškam seksualiniam gyvenimui.1. Pasisamdykite auklę arba prašykite pagalbos senelių. Vieną ar du kartus per savaitę kelioms valandoms pasisamdykite auklę arba paprašykite tėvų prižiūrėti vaikus. Laisvą laiką skirkite tik romantiškiems vakarams restorane, kine ar tiesiog namuose.

Po penkių bandymų nusižudyti – mirtis nuo peršalimo 2

Prancūzijoje įvyko gana keistas įvykis, sukrėtęs visą visuomenę.
Vienas jaunuolis nusprendė nusižudyti. Jis užsikorė į aukštos uolos viršūnę ir užsirišo ant kaklo virvę. Kitą virvės galą jis pririšo prie akmens. Vėliau išgėrė nuodų ir padegė savo rūbus.
Tuomet nušoko nuo uolos ir šovė sau į galvą. Kulka pataikė į virvę ir ją atlaisvino. Savižudis nukrito į jūrą. Vanduo užgesino degančius rūbus, o srovė jį nuplukdė į krantą.
Vietiniai žvejai ištraukė vaikiną ir iškvietė greitąją pagalbą.

Vyras išėjo iš darbo, nes ... priaugo svorio 2

47 metų Angus Kennedy's buvo priverstas atsisakyti pagrindinio Jungtinės Karalystės šokolado degustatoriaus darbo, nes priaugo svorio, rašo dienraštis „The Daily Telegraph“.
Meidstaune, Kento grafystėje, gyvenantis vyras 2010 metais įsidarbino šokolado degustatoriumi. Jam per metus buvo mokama 30 tūkst. svarų sterlingų (131 tūkst. Lt). Jis turėjo degustuoti įvairius tokių bendrovių, kaip „Nestle“ ir „Mars“, gaminius prieš joms pradedant masinę jų gamybą.

Kur mano idealusis partneris? 4

Mokslininkai tikina išvedę formulę, padėsiančią vyrams ir moterims pasirinkti sau tinkamiausią porą. Pasirodo, ilgos meilės ir santarvės garantas gali būti teisingas partnerių ūgio ir svorio santykių koeficientas.Impulsas tyrimams
Mintis apie tai, kad galima apskaičiuoti idealių meilužių ir sutuoktinių fizinius parametrus atėjo į galvą lenkų daktarui Boguslavui Polovskiui iš Vroclavo universiteto.

Pensininkas nori, kad jį vadintų moterišku vardu ..

Kinijoje 80 metų pensininkas tapo moterimi ir nori, kad jį vadintų Yi Lin, kadangi jis neseniai ryžosi lyties keitimo operacijai ir tapo moterimi.
Qian Dzhinfan prisipažino žurnalistams, kad jis visada jautėsi moterimi, o ne vyru. Jis ilgai naudojo kosmetiką, gėrė hormoninius vaistus ir tik po to pasiryžo operacijai. Tai buvo jo didžiausia svajonė.
Y. Lin su malonumu dalija interviu ir pasakoja įspūdžius. Jis visiškai nesigaili savo poelgio.
Q. Dzhinfan yra pats seniausias transseksualas šalyje.

Moteris per dieną išgeria 25 litrus vandens 4

Jauna britė teigia esanti priklausoma nuo vandens ir per dieną išgerianti iki 25 litrų vandens. 26 metų Sasha Kennedy per dieną išgeria didžiulį kiekį vandens ir visada su savimi nešiojasi didelį butelį vandens. Moteris teigia per dieną einanti į tualetą iki 40 kartų ir net atsisakiusi kelių darbų dėl kokybiško vandens stygiaus, rašo britų dienraštis „The Daily Mail“.
Dviejų vaikų motina sako neturinti jokių sveikatos problemų.

Susijusios naujienos

Stone darbe sutiko gyvenimo meilę ..

Kino kūrėjai papasakojo įdomiausias „Nepaprasto Žmogaus-voro“ gimimo detales ..

„Nepaprasto Žmogaus-voro“ kūrėjai pradėjo invaziją į pramogų pasaulį ir išmaniuosius telefonus ..

Scenaristai jau darbuojasi prie dar nepasirodžiusio filmo „Nepaprastas Žmogus-voras“ tęsinio ..

Trumpas pasimatymas su nepaprastu Žmogumi-voru ..