Kodėl Garfieldas gailisi vaidinęs filme „Nepaprastas Žmogus-Voras“?

Andrew Garfieldas (SCANPIX nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/6)

Andrew Garfieldas (SCANPIX nuotr.)

Šį penktadienį, liepos 13-ąją Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktasis naujas Marco Webbo filmas „Nepaprastas Žmogus-Voras“ („The Amazing Spider-Man“). Pagrindinį šios kino juostos herojų įkūnijo jaunas aktorius Andrew Garfieldas. Žurnalo vyrams „Nylon“ liepos mėnesio viršelį papuošęs vaikinas prisipažino, kad naujasis jo vaidmuo apvertė gyvenimą aukštyn kojomis.

28-erių A. Garfieldas tikino esąs uždaras ir mėgstantis gilintis į savo paties išgyvenimus ir jausmus. „Stengiuosi tai valdyti, nes kartais galiu panirti pernelyg giliai ir tai išties sekina. Pastaruoju metu turiu ką apgalvoti, nes mano gyvenimas sparčiai keičiasi dėl vaidmenų teatre ir šio vaidmens filme „Nepaprastas Žmogus-Voras“, – sakė jis.

Aktorius teigė nesantis laimingas dėl didžiulio jį užgriuvusio dėmesio. „Toks viešumas manęs nežavi. Aš jau seniai supratau, kad noriu tiesiog būti aktoriumi – nenoriu būti kino žvaigžde. Šiuo metu stengiuosi išsiaiškinti, kur yra ta plona riba, ir išlaikyti pusiausvyrą“, – sakė jis.

Nors Lietuvos žiūrovai filmą „Nepaprastas Žmogus-Voras“ išvys tik šį penktadienį, išankstinius bilietus į itin laukiamą juostą galima įsigyti nuo pirmadienio, liepos 9 dienos.

„Nepaprastas Žmogus-Voras“ jau buvo pristatytas žiūrovams už Atlanto, kur praėjusį savaitgalį tapo ryškiausiu hitu. Kaip nurodė „The Huffington Post“, filmas Amerikoje startavo išties įspūdingai, per pirmąjį savaitgalį surinkdamas net 65 mln. JAV dolerių. Skaičiuojama, kad pasauliniu mastu juosta jau surinko per 341,2 mln. JAV dolerių.

Įspūdingų kovos scenų, gaudynių ir neregėtų specialiųjų efektų kupinas filmas „Nepaprastas Žmogus-Voras“ Lietuvos kino teatrus pasieks liepos 13-ąją.

Naujausias filmo „Nepaprastas Žmogus-Voras“ anonsas:

 

 

„Acme Film“

Nusiųsk draugui:
    Išsaugok ir skaityk vėliau:


Taip pat skaitykite:

Alfa TV

Susijusios naujienos

Emma Stone išsiskyrė su gražuoliu Andrew Garfieldu

Andrew Garfieldo personažas filme „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ – jautriausias superherojus kine

Emmos Stone ir Andrew Garfieldo meilė – pavojuje dėl kitos aktorės?

„Nepaprasto žmogaus voro“ žvaigždė Andrew Garfieldas šoko pilvo šokį

„Nepaprastas Žmogus-voras“ žvaigždė Garfieldas: aš esu neįtikėtinas keistuolis

Stone nuosprendis: kuris bučiuojasi geriausiai?

Trumpas pasimatymas su nepaprastu Žmogumi-voru

Žmogų-vorą vaidins „Socialinio tinklo“ žvaigždė

Naujuoju „Žmogumi voru“ taps britų aktorius Garfieldas

Populiariausios naujienos