Kodėl Garfieldas gailisi vaidinęs filme „Nepaprastas Žmogus-Voras“?

Andrew Garfieldas (SCANPIX nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/6)
Aa+Aa-

Šį penktadienį, liepos 13-ąją Lietuvos kino teatrus pasieks ilgai lauktasis naujas Marco Webbo filmas „Nepaprastas Žmogus-Voras“ („The Amazing Spider-Man“). Pagrindinį šios kino juostos herojų įkūnijo jaunas aktorius Andrew Garfieldas. Žurnalo vyrams „Nylon“ liepos mėnesio viršelį papuošęs vaikinas prisipažino, kad naujasis jo vaidmuo apvertė gyvenimą aukštyn kojomis.

28-erių A. Garfieldas tikino esąs uždaras ir mėgstantis gilintis į savo paties išgyvenimus ir jausmus. „Stengiuosi tai valdyti, nes kartais galiu panirti pernelyg giliai ir tai išties sekina. Pastaruoju metu turiu ką apgalvoti, nes mano gyvenimas sparčiai keičiasi dėl vaidmenų teatre ir šio vaidmens filme „Nepaprastas Žmogus-Voras“, – sakė jis.

Aktorius teigė nesantis laimingas dėl didžiulio jį užgriuvusio dėmesio. „Toks viešumas manęs nežavi. Aš jau seniai supratau, kad noriu tiesiog būti aktoriumi – nenoriu būti kino žvaigžde. Šiuo metu stengiuosi išsiaiškinti, kur yra ta plona riba, ir išlaikyti pusiausvyrą“, – sakė jis.

Nors Lietuvos žiūrovai filmą „Nepaprastas Žmogus-Voras“ išvys tik šį penktadienį, išankstinius bilietus į itin laukiamą juostą galima įsigyti nuo pirmadienio, liepos 9 dienos.

„Nepaprastas Žmogus-Voras“ jau buvo pristatytas žiūrovams už Atlanto, kur praėjusį savaitgalį tapo ryškiausiu hitu. Kaip nurodė „The Huffington Post“, filmas Amerikoje startavo išties įspūdingai, per pirmąjį savaitgalį surinkdamas net 65 mln. JAV dolerių. Skaičiuojama, kad pasauliniu mastu juosta jau surinko per 341,2 mln. JAV dolerių.

Įspūdingų kovos scenų, gaudynių ir neregėtų specialiųjų efektų kupinas filmas „Nepaprastas Žmogus-Voras“ Lietuvos kino teatrus pasieks liepos 13-ąją.

Naujausias filmo „Nepaprastas Žmogus-Voras“ anonsas:

 

 

„Acme Film“


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (1)

Taip pat skaitykite:

Pagyvenusios moters įnamiai – 29 čihuahua ir rotveileris 1

Tyrone apygardoje gyvūnų teisių inspektoriai perėmė visus trisdešimt pagyvenusios moters šunų, kai ji pagaliau pripažino, kad nebepajėgia su visais jais susitvarkyti.
Daugelis neprižiūrėtų šunų buvo panašesni į laukinius šunis, nei naminius augintinius – jų kailis buvo neatpažįstamai susivėlęs ir nešvarus, pasakoja gyvūnų prieglaudos „Grovehill Animal Shelter“ įkūrėja. Ši moteris ir išgelbėjo trisdešimt laisvai po buvusios šeimininkės namus zyliojusius šunis, rašoma BBC žinių portale.

Mokslininkai surado vyrų laimės receptą 3

Britų mokslininkai rado laimės receptą, kuris sukrėtė pasaulį. Jų teigimu, šis receptas padarys vyrus pačius laimingiausius.
Tyrimo duomenimis, vyrišką giminę laimingą daro namų ruoša. Ši jiems padeda atsipalaiduoti ir pasijusti namų šeimininkais. Be to, gelbsti nuo konfliktų su antrosiomis pusėmis.
Problema yra ta, kad vyrai jaučiasi kalti, jeigu neprisiima atsakomybės už namus. Be abejo, jiems rūpi ramus gyvenimas, jauki buitis.

„Yoga Rave“ festivalis – šėlsmas ir ramybė po vasaros dangumi 1

Ieškančius prasmingų pramogų ir atsipalaidavimo iš širdies šiemet pirmą kartą kviečia festivalis „Yoga Rave“. Varėnos rajone, Subartonių kaime įsikursianti geros nuotaikos ir draugiškos atmosferos oazė laukia svečių tris dienas – rugpjūčio 10-12 dienomis.
Pasak organizatorių, renginys išskirtinis tuo, kad kviečia linksmintis atsakingai, bet iš širdies, derina ramybę ir šėlsmą bei tęsia alternatyvios pramogos Lietuvos pramogų rinkoje tradiciją.

Socialinio tinklo vartotojai padėjo pasimetusiam šuniui grįžti namo 3

Airijoje socialinio tinklo „Twitter“ vartotojai padėjo šuniui grįžti namo pas savo šeimininkę, informuoja naujienų agentūra „The Associated Press“. Šuneliui pavyko parsirasti namo praėjus vos kelioms valandoms po dingimo.
Džeko Raselo terjerų veislės šunelis vardu Pečas pabėgo nuo savo šeimininkės antradienio, liepos 3 d., naktį. Šuo pasivaikščiojo geležinkelio stotyje Kilkoke, esančiame už 30 kilometrų į vakarus nuo Dublino, ir įsėdo į traukinį, važiuojantį į sostinę.

„Bitėlando“ fiestą vainikavo naujas Montvydo hitas ..

Liepos 7 dieną šiaip jau ramiame Juodkrantės miestelyje ramu nebuvo – į čia vykusią šventę „Bitėlandas 2012” susirinko klausytojai iš visos Lietuvos. Renginio svečiai galėjo mėgautis ne tik įvairių atlikėjų pasirodymais, šašlykais, dešrainiais ar gėrimais, bet ir kultūrine bei fizine programa – vieni savo jėgas išbandė šlapių balionų varžybose, kiti išbandė laimę loto žaidime, o dar kiti – protines galias proto mankštose.

Antroji festivalio „Bliuzo naktys“ diena nešykštėjo saulės ir pramogų ..

„Atšvęskime „Bliuzo naktų“ dvidešimtąjį gimtadienį taip, kaip šventetė ar švęsite savąjį dvidešimtąjį jubilieju“ – kasmet Varniuose vykstantį festivalį atidarė rengino vedėjas. Puikus oras bei gausus atlikėjų desantas pasitiko visus atvykusius pačią pirmąją festivalio dieną.„Panašu, kad šiemet sulaukėme dar daugiau lankytojų nei buvo anais metais. Mašinų eilė nusidrėkė apie 2 km. Per tiek metų jau kai kuriuos dalyvius pažįstame iš veidų ir žinome jų vardus.

Susijusios naujienos

Andrew Garfieldo personažas filme „Nepaprastas Žmogus-voras 2“ – jautriausias superherojus kine ..

Emmos Stone ir Andrew Garfieldo meilė – pavojuje dėl kitos aktorės? ..

„Nepaprasto žmogaus voro“ žvaigždė Andrew Garfieldas šoko pilvo šokį ..

„Nepaprastas Žmogus-voras“ žvaigždė Garfieldas: aš esu neįtikėtinas keistuolis ..

Stone nuosprendis: kuris bučiuojasi geriausiai? ..

Trumpas pasimatymas su nepaprastu Žmogumi-voru ..

Žmogų-vorą vaidins „Socialinio tinklo“ žvaigždė ..

Naujuoju „Žmogumi voru“ taps britų aktorius Garfieldas 3