Karaliaus mylimoji dar kartą pademonstravo tobulą figūrą

Gintarė Gurevičiūtė („Facebook“ nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/6)
Aa+Aa-

Vasaros pramogas ir ekstremalų sportą pamėgusi Lino Karaliaus mylimoji Gintarė Gurevičiūtė dar kartelį pradžiugino savo gerbėjus, virtualioje erdvėje publikavusi seksualias nuotraukas. Visai neseniai socialiniame tinkle pasidalijusi atostogų Rodo saloje akimirkomis, šį kartą Gintarė puikią figūrą ir ištreniruotas kojas parodė ne tokioje egzotiškoje, tačiau gerokai ekstremalesnėje aplinkoje.

Ekstremalaus sporto mėgėja, ne kartą deklaravusi savo meilę jėgos aitvarams, šį kartą išbandė kiek kitokią veiklą – vandenlenčių sportą, populiariai vadinamą „wakeboardingu“. „Vos 20 minučių, o jau nebegaliu pakelti rankų. Diena užskaityta!” – socialinio tinklo paskyroje savo potyriais dalijosi L. Karaliaus mylimoji.

Kadangi vandenlenčių sportas reikalauja daug ištvermės ir jėgos, nieko nuostabaus, kad nepilno pusvalandžio G. Gurevičiūtei buvo per akis. Be to, ekstremalų sportą mėgstanti šviesiaplaukė pademonstravo ir puikią figūrą, išdailintą per nemažai jėgų reikalaujančias treniruotes.

Kaip jau minėta, ši nuotrauka – ne pirma, kuria Gintarė pasidalijo virtualioje erdvėje. Prieš kelias savaites dailiomis L. Karaliaus mylimosios linijomis galima buvo pasigrožėti, peržvelgiant per apkaltą nušalinto Seimo nario ir jo draugės atostogų fotoalbumą. Tą kartą G.Gurevičiūtė savo grožį demonstravo Rodo saloje.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (15)

Taip pat skaitykite:

Italus sutriuškinę ispanai apgynė Europos čempionų titulą ir perrašė istoriją 10

Ispanijos rinktinė EURO 2012 finale rezultatu 4:0 sutriuškino italus ir tapo pirmąja komanda futbolo istorijoje sugebėjusia apginti nugalėtojų titulą.

Dvylikamečiui ledu ir druska ant nugaros išdegino kryžių 7

Naujausia nieko gero nežadanti interneto epidemija – „išbandymas druska ir ledu“ – jau turi pirmąsias rimtas aukas. Įrodyti savo drąsą ryžęsis dvylikametis iš Pittsburgho šiuo metu kenčia sunkiai įsivaizduojamus skausmus bei antrojo laipsnio nudegimus, praneša portalas dailymail.

Vaikulė nusifilmavo erotiniame vaizdo klipe 7

Panašu, kad liepos pabaigoje Jūrmaloje vyksiančio konkurso „Naujoji banga“ svečiai galės mėgautis jaudinančiu reginiu – jiems bus pristatytas naujas, erotinis naujos festivalio mūzos ( Ala Pugačiova ja būti jau pavargo) Laimos Vaikulės vaizdo klipas „Pabaltijo romanas“.Jame latvių scenos žvaigždė L. Vaikulė nusifilmavo su bei „amžinu berniuku“ Borisu Moisejevu ir dar kai kuo... Jo siužete – meilės trikampis, į kurį, be Laimos ir Borios, įpainiotas paslaptingas gražuolis, buvęs Laimos herojės meilužis.

Meliono formos figūra – tai, ko labiausiai nemėgsta vyrai 14

Anksčiau buvęs populiarus moterų figūros tipas – kriaušė – gali greitai išnykti. Mokslininkai nustatė, kad moterų formos vis labiau panašėja į kitą vaisių – melioną (arba obuolį).Kadaise kriaušės tipo figūrą kaip Holivudo aktorės Kate Winslet turėjo dauguma moterų, bet dabar mokslininkai pastebėjo kitą tendenciją. Pagal sukauptus statistikos duomenis, vidutinė moterų liemens apimtis kasmet padidėja, atsiranda papildomų apvalumų pilvo srityje.

Įspūdingas Sabonio pasirodymas 16-mečių rinktinėje 3

„Dadu Talent camp“ rinktinė sulaukė vieno svarbiausių iššūkių. Jie sužaidė draugiškas rungtynes su Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio rinktine.

Mitai ir kitokios pasakėlės suaugusiesiems apie skiepus, vandenį ir mikrobangų krosneles 32

Didelę dalį mūsų supratimo ir elgesio lemia mitai. Vieni jų kvaili, kiti - pavojingi. Keletą pamėginsime išsklaidyti.
Norėčiau pakalbėti apie kelis mūsų padangėje išsikerojusius mitus, lietuviškai sakant, pasakėles. Bėda ta, kad kai kuriomis iš jų tikima. Tokių pasakėlių esama daug, bet norėčiau priminti tik žalingas.
Skiepai nėra žalingi
Nepasitikėjimas skiepais plinta kaip gripo virusas lietingą ir ūkanotą gruodį. Į žmogaus kūną suleidžiama mikrobų, šiek tiek suskausta, paskui porą dienų negaluoji.

Susijusios naujienos

Gintarė Gurevičiūtė apie kelionę: bus kraujo ir interviu su lytį pakeitusiomis prostitutėmis ..

Gintarė Gurevičiūtė apie tvirtą nuomonę ir populiarumą: aš gaunu už tai pinigus ir dėl to tą darau 9

Sveiką gyvenimo būdą propaguojanti Gintarė Gurevičiūtė apsilankė picerijoje ..

Gintarė Gurevičiūtė su būriu Lietuvos įžymybių našlaičiams surengė tikrą ledo šventę ..

Gintarės Gurevičiūtės kūnas – riba tarp grožio ir pavojingo lieknumo 11

Gintarės Gurevičiūtės stilius: spindintis makiažas ir itin prabangūs aksesuarai ..

Žvaigždės stilius: įvertinkite Gintarės Gurevičiutės įvaizdį 9

​Gintarė Gurevičiūtė šeimos kurti neskuba: reikia realizuotis savo išsilakstyme 5

Antstoliai iškrapštė iš Gintarės Gurevičiūtės skolą ..

Gintarė Gurevičiūtė savo žuvusiam broliui sukūrė jautrų filmuką 1