Paieška
Horoskopai
Astromanija

Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Bėdos skatina išradingumą. Pasvarstykite, ką prasminga būtų pakeisti, kur reikia atsinaujinimo. Jupiteris ir Uranas suteiks įkvėpimo ir parūpins gerų idėjų. Liepos mėnesį aktyvieji sulauks pripažinimo, o darbštieji – paskatinimo darbe. Ir galės smagiau praleisti laisvalaikį. Tie, kurie ilgą laiką jautėsi suvaržyti, dabar pajėgs ištrūkti ir žengti savo keliu, kuris atrodys prasmingesnis. Dirbantys savarankiškai atras naujų dalykų ir patirs malonumą.

AVINAS

Stabdomas greitis

Gimę kovo 21–31 d.

Avinai mėgsta iššūkius. Sveikintinas dalykas! Mat viską, kas Avinams kitu laiku sukeldavo didelių sunkumų, liepos mėnesį jie galės žaismingai įveikti.

Gimę balandžio 1–10 d.

Dėl Marso poveikio Avinai bus nervingi ir sudirgę. Stenkitės susitvardyti ir venkite įniršio protrūkių. Įsidėmėkite: pasiekti tikslą galėsite tik pasitelkę diplomatiją.

Gimę balandžio 11–20 d.

Avinams liepos mėnesį nesiseks kaip anksčiau lėkti maksimaliu greičiu. Jie jausis nuolat stabdomi. Gal jūs per daug skubate? Dar liko daug dalykų, kuriuos reikia išsiaiškinti ir pakoreguoti. Jeigu prieš kiekvieną startą pasvarstysite, išvengsite didelių nemalonumų.

JAUTIS

Dėmesys smulkmenoms

Gimę balandžio 21–30 d.

Liepos mėnesį Jaučiai bus kaip niekad kūrybingi ir jausmingi. Deja, ši emocinė ir kūrybinė energija bus tinkama tik kasdienybei paįvairinti, o siekiant pagerinti materialinę padėtį ir padauginti turtus, iš jos maža naudos.

Gimę gegužės 1–9 d.

Liepa bus ramus mėnuo, būtent toks, kokius mėgsta Jaučiai. Pasinaudokite tuo laikotarpiu energijai pasipildyti, semkitės jėgų iš gamtos, daugiau laiko praleiskite su draugais, skaitykite geras knygas.

Gimę gegužės 10–20 d.

Liepą susiklostys tokia situacija, kai Jaučiai, kad ir kaip jiems atrodys sunku, bus priversti ryžtis pokyčiams. Išlikite santūrūs, korektiški ir dėmesingi kitiems, tada ir jums bus lengviau prisitaikyti prie pasikeitusių aplinkybių.

DVYNIAI

Judėjimas į priekį

Gimę gegužės 21–31 d.

Liepos mėnesį visas svarbias derybas ir pokalbius Dvyniai lengvai sugebės nukreipti jiems palankia linkme. Jų pasitikėjimas savimi darys stiprų įspūdį aplinkiniams ir žadins pagarbą.

Gimę birželio 1–10 d.

Liepos mėnesį Dvyniai bus nesustabdomi. Jų polėkis ir entuziazmas padės lengvai pasiekti to, kas jiems svarbiausia. Geri ryšiai čia labai pravers.

Gimę birželio 11–21 d.

Liepos mėnesį Dvyniai geriau nei anksčiau galės susikoncentruoti į esmę ir svarbiausius tikslus. Idealus laikas pradėti naują projektą ar pagilinti žinias, kurios vėliau duos vaisių.

VĖŽYS

Kažkas rezgama

Gimę birželio 22 – liepos 1 d.

Bręsta konfliktai. Vėžiai jausis įsižeidę ir suirzę. Pasistenkite ramiai pažvelgti į viską iš šalies ir surasti kompromisą.

Gimę liepos 2–12 d.

Liepos mėnesį Vėžiams sunkiau seksis išsaugoti pusiausvyrą ir nepratrūkti. Kartais būna visai neblogai išlieti pyktį, bet pasistenkite nenuskriausti kitų ir patys nepasirodyti juokingi, kad paskui netektų gailėtis.

Gimę liepos 13–22 d.

Liepos mėnesį niekas nekreips dėmesio į Vėžio jausmus. Pats laikas Vėžiui susimąstyti, ar jis su savo kaprizais ir pretenzijomis neperlenkė lazdos. Vėžiui reikia išmokti būti pakantesniam kitiems, kad žmonės nuo jo visai nenusigręžtų.

LIŪTAS

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Jūsų namai – pagal Zodiaką

Nuo jūsų namų interjero priklauso, būsite jūs džiugios nuotaikos ar prastesnės, norėsite po darbo dienos grįžti į juos ar neskubėsite. Tai lemia, ar namų aplinka atitinka jūsų Zodiako ženklo savybes. Netinkamoje aplinkoje galite pradėti depresuoti, sirgti, ilgai sveikti ir t. t. Žinoma, geriausia vadovautis asmeniniu horoskopu, nors bendra Zodiako ženklų apžvalga irgi gali pagelbėti.
Avino namai
Interjere būtinai turi būti raudonos spalvos. Ant sienų – abstraktūs paveikslai.

Dailios figūros receptas 12 Zodiako ženklų

Pavasaris jau įsibėgėja, o artėjantis savaitgalis žada net vasariškus orus. Tad pats metas pagalvoti, kaip šaltuoju metų laiku palepintai figūrai padėti grįžti į dailias formas. Pirmiausia, reikia įvertinti, kokiai stichijai priskiriamas jūsų Zodiako ženklas.
Galbūt jums tiks užsiėmimai vandenyje (Vandens stichijos ženklams: Vėžiui, Skorpionui, Žuvims)? Jei esate Ugnies, arba Avino, Liūto ar Šaulio, atstovas, jums turėtų patikti intensyvios treniruotės, kai kūnas įkaista ir kai tenka gerokai paprakaituoti.

Balandis pagal kinų Zodiaką

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Balandį reikėtų atsisakyti savigailos ir išdidžiai parodyti, ką galite. Šio mėnesio valdovas Drakonas visiems kinų horoskopo ženklams suteiks palaikymą, sėkmės galimybę, jeigu šie stengsis panaudoti geriausius gebėjimus ir savybes.
Balandžio mėnuo tinkamas gerinti padėtį darbe ar siekti paaukštinimo. Tai darant svarbu likti kolegiškiems ir žaisti sąžiningai.

Meilės horoskopas savaitei (balandžio 14–20 d.)

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!
Avinas. Jūsų asmeninį gyvenimą gali gerokai supurtyti šį antradienį vykstantis Mėnulio užtemimas. Kodėl? Nes jis ypač „užtemdys“ jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių.

Gėlės pagal Zodiako ženklą

Zodiako dvyliktukui, atsižvelgiant į kiekvienam ženklui būdingas savybes, priskiriami brangieji akmenys, tam tikras rengimosi stilius, spalvos, kūno dalys, o čia dar pridėsime ir būdingus augalus. Gal medžio dovanų ir neįteiksite (nors įkurtuvėms name tokia dovana būtų kaip tik), užtat žinoti, kokios gėlės tinka kuriam Zodiako ženklui, gali ir praversti.

Pavasaris su fengšui: iššluokite ir sielą, ir kiemą

Balandis – švaros mėnuo, tad atėjo laikas išvalyti kiemus, namus atlaisvinti nuo daiktų, išpurtyti stalčius, peržiūrėti rankinę ar kompiuterio krepšį, pažvelgti, kas sugrūsta po lova, ir nedelsiant viską iš ten iškrapštyti.