Septynios profesijos, kurios atsilieps svoriui

Antsvoris (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Viena amerikiečių kompanija apklausė 5700 įvairių profesijų atstovus, kurie kenčia dėl antsvorio.

„Harris Interactive“ įmonės apklausoje dalyvavo teisėjai, menininkai, dizaineriai, architektai, administratoriai, policijos pareigūnai, IT specialistai, praneša užsienio spauda.

Pusė šių profesijų atstovų po šios apklausos atsikratė antsvorio. Tai jiems tapo postūmiu link tobulėjimo. Jų nuomone, sėdimas darbas kenkia jų figūrai.

Be to, jie dažnai užkandžiauja ir mažai juda.

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (9)

Taip pat skaitykite:

Gordijevskajai patinka nepriekabių vyrų dėmesys 4

Sparčiai Lietuvoje populiarėjanti Baltarusijos dainininkė Veronika Gordijevskaja, dėl savo įtakingų pažinčių vadinama geriausia Rusijos superžvaigždžių drauge, toliau siekia pripažinimo mūsų šalyje. Lietuvoje moteris ilgai nesėdi ir nuolat kelia sparnus. Šį kartą Veronika išvyko į picos gimtinę – Italiją.„Mane pakvietė į koncertą Italijoje. Sužinojusi apie artėjantį koncertą Sorente, aš nusprendžiau, jog tuo pačiu metu galėsiu papoilsiauti ir aplankyti Romą“, – apie kelionę pasakojo Veronika.

Prodiuseris Jaunius: nesu iš tų, kuris iš karvės gali padaryti žvaigždę 19

Gedimino Jauniaus pristatyti nereikia. Karjerą televizijoje pradėjęs, kaip TV3 laidos „TV pagalba“ narys, dabar vyras dirba už kadro – yra įvairių televizijos projektų prodiuseris.Kaip dažnai pusryčius valgote vėlai vakare?
Pastaruoju metu stengiuosi pusryčius valgyti per pietus. Rytą pusryčiams nelabai yra laiko, todėl vietoj jų geriu kavą. Pietums stengiuosi surasti laiko, nes jei nesistengčiau, nueičiau miegoti nevalgęs.

Mergina sukėlė baisią avariją 3

Rusijoje lengvasis automobilis įsirėžė į autobusą, kurio metu tragiškai žuvo nieko dėtas keleivis.
Vaizdo įraše užfiksuota, kaip automobilis, kuriame važiavo mergina, nespėjo praleisti autobuso ir įsirėžė į jį.
Jame važiavo vienas keleivis ir vairuotojas. Apsivertimo metu 33 metų keleivis iškrito iš salono ir jį sutraiškė autobusas.
Jo vairuotoją ir avarijos kaltininkę skubiai išvežė į ligoninę.

„Lietuvos balso“ nugalėtoja Jegorova: niekada nesimokiau dainuoti 7

Birželio 3 dieną paaiškėjo LNK projekto „Lietuvos balso“ nugalėtoja. Ja tapo 25 metų kaunietė Julija Jegorova.„Vilniaus universitete baigiau vokiečių filologiją. Nelankiau profesionalių vokalo pamokų ir nebaigiau muzikos mokyklos. Mama man sakė mokytis, o ne dainuoti, – pasakoja J. Jegorova. – Jei nori dainuoti, reikalingas įgimtas talentas ir Dievo dovana.

Nidoje susituokė TV laidų vedėja Armoškaitė 19

Šeštadienį Nidoje susituokė televizijos laidos „Ką manai?“ vedėja Agnė Armoškaitė ir bankininkas Simonas Grigaliūnas. Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos katalikų bažnyčioje aukso žiedus sumainiusi pora draugavo dvejus metus. Vestuvės vyko jaukiame draugų ir artimųjų rate.Žinoma moteris pirmąją vestuvių dieną vilkėjo dizainerės Ramunės Piekautaitės kurtą suknelę, o antrąją pasipuoš stilisto Kęsto Rimdžiaus sugalvotu apdaru.

Kodėl Pogrebnojus vestuvėms pasirinko žiedus-driežiukus? 7

Atėjus vasarai, viena po kitos tuokiasi gerai žinomos poros. Paslapčia ir neviešindami informacijos apie ceremoniją, prie altoriaus žengė dizaineris Aleksandras Pogrebnojus ir modelis Monika Račiūnaitė.Kaip ir buvo galima tikėtis iš ekscentrišku stiliumi ir pasaulėžiūra garsėjančio dizainerio, vestuvės buvo „kiek kitokios“, tačiau įspūdingos.

Susijusios naujienos

​Atsikračiau antsvorio. O kaip gyventi toliau? ..

Patarimai apie riebalų vartojimą neturėjo jokio mokslinio pagrindo ..

Donalda Meiželytė pakeitė gyvenimo būdą: negeria, nerūko, meta svorį ..

​Nutukimas – kas dėl to kaltas? 1

​Selenos Gomez antsvoris šokiruoja: atrodo beveik neatpažįstama ..

​Norite suliesėti? Šokinėkite! ..

​Sensacija: saldumynai per pusryčius padeda kovoti su antsvoriu! 1

​7 priežastys, kodėl verta vartoti imbierą 3

​Liesėjimas be dietos: „laiko lango“ taisyklė ..

Gyvūnų antsvoris 2