Marčiulionio žmona: juk būtų nenormalu, jei jis neturėtų praeities

Laura Marčiulionis  (Roberto Dačkaus nuotr. | fotodiena.lt)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Legendinio krepšininko Šarūno Marčiulionio (47) ir Lauros Marčiulionis (31) vestuvės Jungtinėse Valstijose, kur mažiau smalsių akių nei dėl krepšinio svaigstančioje Lietuvoje, vis dar domina šalies žiniasklaidą. Visiems smalsu, kaip jauna mergina apsuko aplink pirštą 16 metų vyresnį donžuaną ir sugebėjo nusivesti jį prie altoriaus. Graži, žavi, išmintinga – tokia naujoji Šarūno žmona.

Š. Marčiulionis iš pirmosios santuokos turi jau suaugusią dukterį Kristę, nesantuokinį sūnų Augustą su Sandra Chlevickaite, krepšininko buvusi draugė Kotryna Kirdeikytė augina jųdviejų dukterį Urtę. Naujosios žmonos nė kiek netrikdo Šarūno praeitis. Ji patikino, kad visi sutaria civilizuotai, o apie buvusias vyro širdies drauges kalba tik gražiai.

„Juk būtų nenormalu, jei tokio amžiaus žmogus neturėtų praeities, vaikų. Tada gal būtų apie ką pamąstyti?, – žurnalui „Žmonės“ atviravo Laura. – Juk kiek įvairiausių likimų aplink, kiek visko patyrę tie, apie kuriuos nerašo, kurie nėra žinomi? [...] Statistinio lietuvio istorija bus ne mažiau įdomi. Mūsų santykiai ir santuoka nėra išimtis.“

Mikelionytės pavardę į Marčiulionis išmainiusi Laura, be naujų dokumentų ir vestuvinio žiedo, kitų permainų poros santykiuose neįžvelgia. Moteris dirba „Stars and Legends“ bare kaip ir dirbusi, rūpinasi tais pačiais dalykais kaip anksčiau. Ji patikino, kad labai vertina paprastumą: kiekvieno žmogaus ir pati sau patinka labiau, kai yra paprastesnė.

Šarūnas ir Laura susipažino dar 2006-aisiais, tačiau artima jų draugystė užsimezgė vėliau. Kada tiksliai, nė patys negali pasakyti, mat pažinties metinių nešvenčia.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (13)

Taip pat skaitykite:

Tautą mokantis Užkalnis – be aukštojo mokslo diplomo 49

Interviu su pačiu savimi, nuosava televizijos laida, darbas BBC, parašytos knygos ir tinklaraščiai – Andrius Užkalnis neabejotinai yra viena iš labiausiai šiuo metu tautos apkalbamų asmenybių. Šis televizijos laidų vedėjas drąsiai reiškia savo nuomonę daugeliu klausimų ir negaili kritikos, tačiau pasirodo, jog įvairių sričių „ekspertas“ pats nėra labai mokytas. Gyvenimo universitetus A. Užkalnis galbūt praėjo, bet aukštojo mokslo diplomo neturi.

„Rusijos superžvaigždžių draugė“ parodė visas grožybes 1

Lietuvoje koncertuojanti ir laiką leidžianti viešnia iš kaimyninės Baltarusijos Veronika Gordijevskaja jau gali džiaugtis populiarumo dividendais. Atlikėją, nepraleidžiančią įvairių vakarėlių, jau spėjo įsidėmėti ne vienas melomanas ir pramogų gerbėjas. Dabar ši Rusijos superžvaigždžių drauge vadinama mergina pateikė dar vieną staigmeną – apsinuogino vienam vyrams skirtam leidiniui.

Pareigytė laukiasi? 23

Nors grupės „69 danguje” merginos neseniai paskelbė apie sugrįžimą į sceną, panašu, kad šiems planams gali iškilti šiokių tokių kliūčių. Trečiadienį vienas skaitomiausių lietuviškų leidinių skelbė, kad vienintelė iki šiol atžalų neturėjusi grupės narė Nijolė Pareigytė laukiasi pirmagimio. Tačiau pati atlikėja tikina, kad šią žinią žurnalistai išlaužė iš piršto.

Sasha Song stoja į kovą su pikta kaimyne 12

Dainininko Dimos Šavrovo, arba tiesiog Sashos Song, gyvenimą apkartino kaimynystėje gyvenanti moteris. Neseniai į naujus namus su drauge ir akitų veislės augintiniu Ray įsikraustęs vaikinas nenujautė, kad taps vienos piktos kaimynės auka. Atlikėjas apgailestauja dėl moters šmeižto ir svarsto galimybę ginti garbę ir orumą teisme.„Aš ketinu nepagailėti pinigų geram teisininkui ir artimiausiu metu kreiptis į teismą, kad apsiginčiau nuo mane šmeižiančios kaimynės.

Grupės „Kitokios“ narė nesutiko apsinuoginti 19

Kristina Ivanova šiai avantiūrai pasirašė, „Pinup Girls“ merginos – pasirašė, netgi Rusijos superžvaigždžių draugė Veronika Gordijevskaja neseniai atskleidė pasirašiusi. Tačiau viena popscenos gražuolė ėmė ir nepasirašė. Kas, kur ir kaip? Kalba sukasi apie tamsiaplaukę grupės „Kitokios“ narę Gretą Lebedevą, nesutikusią apsinuoginti žurnalui „Playboy“.Kad lietuviška popscena paremta ne vokaliniais sugebėjimais, o išvaizda, aiškinti nereikia.

Televizijos žinių vedėjas Jančius tapo tėvu 3

„Lietuvos ryto“ televizijos žinių vedėjas Marius Jančius praėjusį sekmadienį sulaukė antrosios dukters. Mergaitei tėvai suteikė Smiltės vardą.
Džiugią naujieną žinių vedėjas patvirtino trečiadienio rytą, jau keliaudamas namo. „Išeiname dabar iš ligoninės“, – pasakojo tėtis.
2009 metais M. Jančius vedė savo draugę Gintarę Miškinytę.

Susijusios naujienos