Bilevičiūtės gimtadienyje paaiškėjo – kalėjimu jai buvo grasinta nepagrįstai

Daina Bilevičiūtė, gimtadienis (S. Dovidavičienės nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/22)
Aa+Aa-

Sostinės muzikiniame klube „Sinatra“ teismų maratoną bebaigianti dainininkė Daina Bilevičiūtė savo draugus ir drauges, savo mokinius – dideles ir mažas žvaigždutes – pakvietė atšvęsti pavėluotas Velykas bei savo „rožinį“ gimtadienį.

Tačiau to, kas nutiko, dainininkė sako nė sapne nesapnavusi. Vakarėliui įsibėgėjus jame pasirodė Dainos drauge ir samdoma finansininke žiniasklaidai prisistačiusi ponia Jana ir sukaktuvininkei įteikė dokumentą, kurį ji surado tvarkydama buvusio Dainos verslo partnerio Valdo Bruzgio įmonės dokumentus. Dokumente vyras savo ranka (tai įrodys teismo ekspertizė) rašo, kad „Daina apmokėjo 889 320,08, užaktuota (atlikta darbų) 1 118 064,6... “ ir t.t. Taigi jis pats pripažįsta, kad D. Bilevičiūtė už padarytus darbus yra sumokėjusi daugiau nei milijoną litų! Šio fakto vyras iki šiol nepripažino, ir tai buvo judviejų konflikto priežastis.

Šio dokumento p. Jana V. Bruzgio įmonės apskaitoje iki šiol pasigedo, o jį surado tarp šiukšlių, todėl mano, kad dokumentai buvo galimai klastojami. „Šis naujas dokumentas rodo, kad D.Bilevičiūtė yra nepagristai apkaltinta pinigų V. Bruzgio įmonei nemokėjimu, reiškia neteisėtai prarado namus, santaupas, tad gavus naujų įrodymų teisingumas turi būti atstatytas,“ – neabejoja nepaprastą gimtadienio dovaną Dainai įteikusi p. Jana.

Vos per plauką kalėjimo išvengusi ir nauja gera žinia besidžiaugianti D. Bilevičiūtė neabejoja, kad kreipsis į teismą, o naujasis dokumentas taps pagrindu naujam ikiteisminiam tyrimui. „Aš žinojau, kad taip turėjo būti. Visus dokumentus, kuriuos reikėjo, pridavinėjau į tam tikras institucijas, bet pareigūnai nekompetentingai nagrinėjo bylą, daug dokumentų nerado. Smagu ir malonu, kai žmonės randa ir atneša tokius dokumentus. Aš manau, kad tokių dokumentų dar atsiras. Be abejo, dėl to aš nukentėjau žiauriai,“ – kalbėjo geros nuotaikos dėl jai palankaus fakto neslėpusi sukaktuvininkė.

Gera žinia džiaugėsi ir vakarėlio svečiai, Dainos prašymu paklusę aprangos kodui „Mano rožinis gyvenimas“. Jis atsispindėjo daugelio drabužiuose, aprangos detalėse, klubo puošmenose. Dainos draugės – Daiva Tamošiūnaitė-Budrė su dukra Adele, Rūta Lukoševičiūtė su vyru Alvidu ir dukrele Lėja, dizainerė Vilija Šabunkaitė-Poškienė ir kitos – nešė Dainos mėgiamas dovanas – papuošalus ir tortus. Tuo tarpu draugai vyrai, dainininkę privertę „pakilti iš pelenų“, paruošė šventinį stalą – medžiotojai gimtadieniui dovanojo žvėrienos, išvirė fantastiško skonio sriubos su jūros gėrybėmis.

Ar bereikia sakyti, kad vakarėlio „vinimi“ ir Didžiąja rože išliko pati D. Bilevičiūtė? Ji svečius sutiko nuo galvos iki kojų apsitaisiusi rožiniais drabužiais ir netgi plaukus spėjusi nusidažyti rožine spalva. „Kelis metus mano gyvenimas buvo gana tragiškas, bet neseniai jis pašviesėjo, nusidažė rožinėmis spalvomis ir netgi tapo nuostabus, taigi sujungus du žodžius „tragiškas“ ir „nuostabus“, išėjo „Rožinis Bilevičiūtės gyvenimas“, – šypsojosi dainininkė.

Koncertinėje programoje pasirodė Dainos mokiniai – dideli ir maži, būsimos ir esamos žvaigždutės: pasirodymui realybės šou „X faktorius“ besiruošianti fantastiško balso savinininkė Kristina Radžiukynaitė, Dainos „išaugintos“ ir šiuo metu su Natalija Zvonke dainuojančios atlikėjos Dileta ir Eglė. Buvęs Dainos mokinys, realybės šou „Kelias į žvaigždes“ dalyvis Dūmas. Pati Daina atliko už širdies griebiantį rusišką romansą, kurį balandžio pabaigoje pristatys tarptautiniame festivalyje Jūrmaloje, taip pat smagius, uždegančius kūrinius, visą vakarą skambėjo prancūzų estrados legendos Frenko Sinatros dainos.

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

Dieną nesimatę Stasiulytė ir Meškauskas atsigriebia naktį 8

Po to, kai kartu dalyvavo šokių projekte „Šok su manimi“, šokėjas Deividas Meškauskas ir aktorė Ineta Stasiulytė tapo artimi ir stipriai susibičiuliavo ne tik ant parketo, bet ir gyvenime. Greitai metus tarp dviejų butų migruojanti pora jau turi bendrų namų svajonę ir gyvena vienas kito darbais bei mintimis.Ineta šiuo metu daug repetuoja ir vaidina naujuose spektakliuose, o Deividas moko šokio meno bei vaidina spektaklyje.

Pianistas Geniušas kaltinamas pabėgęs iš avarijos vietos 12

Žinomas Lietuvos pianistas ir pedagogas Petras Geniušas kaltinamas šių metų sausio 9 dieną Vilniaus centre padaręs avariją ir pasišalinęs iš įvykio vietos. Balandžio 11-ąją Vilniaus 3 apylinkės teismo teisėja Lilija Tarčevskaja atvertė muziko bylą ir apklausė liudininkus. Į eismo įvykį P. Geniušas pateko 2012 metų sausio 9 dieną apie septintą valandą vakaro.

„Buranovo bobutės“ į „Eurovizijos“ sceną išeis su kalašnikovais 3

Saugokitės, būsimieji šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurso Baku dalyviai! Dainuojančios Udmurtijos bobutės „Buranovskije babuški“ jums žada didelių nemalonumų!Panašu, kad norėdamos pelnyti kuo daugiau konkurso žiūrovų simpatijų, nuoširdumu garsėjančios bobutės kuo nuoširdžiausiai gali griebtis visko – net kalašnikovų.

Baskovas pažadėjo vesti Kirkorovo dukterį 8

Dainininkas Nikolajus Baskovas pasirengęs vesti Filipo Kirkorovo dukterį Alą Viktoriją. Tai paaiškėjo po mažylės krikštynų.Rusijos popscenos karalius Filipas Kirkorovas prieš kelias dienas surengė savo mažylės krikštynas. Jose dalyvavęs dainininkas N. Baskovas nusprendė visiems pranešti, kad yra pasirengęs laukti, kol mažylė užaugs ir yra pasirengęs savo gyvenimą susieti su ja. Pats Kirkorovas nieko prieš tokį giminaitį neturi.
„Kai tik užaugs tai ir vesiu“, - savo twiter.

Orbakaitės tėvui stoja širdis 5

Pirmasis dainininkės Alos Pugačiovos vyras ir Kristinos Orbakaitės tėvas Mykolas Orbakas antrą kartą per pastarąją savaitę pateko į ligoninę.Gydytojai, pasak Rusijos žiniasklaidos, jo būklę vadina sudėtinga. Jau dvi paras jis gydomas Maskvos Botkino ligoninėje. Diagnozė – „kairiosios vainikinės arterijos stenozė“.
Kovo pabaigoje jis jau ištvėrė šios arterijos operaciją. Bet, matyt, jos nepakako.
Ar apie tėvo sveikatos būklę žino Kristina Orbakaitė, nepranešama.

Susijusios naujienos

​Alfa.lt rinkimai: kas turėtų laimėti TV projektą „Šuolis“? ..

Pikantiška: Daina Bilevičiūtė pademonstravo savo užpakaliuką 36

Tėškė Dainos Bilevičiūtės seksualumo bomba 1

„Dviračio šou“: Dainos Bilevičiūtės erotinei fotosesijai panaudotas „Fat Fisheye“ objektyvas ..

​Renesanso gražuolė Daina Bilevičiūtė pusnuogė mėgavosi pirties malonumais ..

Pikantiška: Daina Bilevičiūtė ir Vita Jakutienė pozavo vien su bikiniais 18

Rubensiškos figūros Daina Bilevičiūtė atskleidė savo kūno matmenis 11

​Dainininkas Eugenijus Ostapenko žada paduoti Dainą Bilevičiūtę į teismą: ji suklastojo mano akcentą 13

​Įsikūnijusi į Vitaliją Katunskytę, Daina Bilevičiūtė gavo pasiūlymą fotografuotis erotinėje fotosesijoje ..

​Pramogų pasaulio realybė: palaidojusi mamą Daina Bilevičiūtė turėjo skubėti į filmavimą 5