Kodėl Šapranauskas paliko Jurkutę „ant ledo“?

Vytautas Šapranauskas  (Fotodiena.lt nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Balandžio 8-ąją vyko muzikinio projekto „Chorų karai“ finalas. Esame įpratę prie projekto vairo matyti šmaikštųjį Vytautą Šapranauską-Šaprą kartu su žavia kolege Jurgita Jurkute. Tačiau tą vakarą scenoje ji pasirodė kartu su iškalbinguoju Mindaugu Stasiuliu. Kur dingo Šapranauskas?

Prasidėjo įtarinėjimai, ar tik jis nebus „eilinį kartą užgėręs“. Populiarus laidų vedėjas jau buvo patekęs į skandalus, kai į teatro sceną išėjo neblaivus ar nepasirodė visai. Žiūrovų mėgstamas aktorius dažnai būna tikras galvos skausmas renginių organizatoriams.

Prieš keletą metų dėl prastos V. Šapranausko būklės žiūrovai neišvydo A. Čechovo pjesės „Vyšnių sodas“. Aktoriui teko palikti Vilniaus Mažąjį teatrą.

Ir serialai greičiausiai nėra skirti V. Šapranauskui. Jis turėjo filmuotis TV3 televizijos seriale „Moterys meluoja geriau“, tačiau filmavime pasirodė tik po kelių dienų.

Šį kartą V. Šapranauskas neprisidirbo ir turi pateisinamą priežastį, kodėl vedėjo vietą scenoje užleido M. Stasiuliui. Vyras šiuo metu keliauja po Lietuvą su „Juodojo humoro turu” ir linksmina anekdotų gerbėjus.

 

 

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (39)

Taip pat skaitykite:

Katažina neketina dingti „iš eterio“ 19

Atrodė, kad įsijungus televizorių ar atsivertus žurnalus, nieko kito nebegalėjome išvysti tik balsingąją lenkaitę Katažiną Nemycko. Atlikėja laimę bandė nacionalinės „Eurovizijos“ atrankoje. Deivydo Zvonkaus širdies draugė muzikiniame projekte „Chorų karai“ į mūšį, kurio finale nusileido Kauno rajono Božolė chorui, vedė Vilniaus dainorėlius.

Žurnalistas Žičkus: man atrodo, aš įsimylėjau 10

Niekada nenuilstantis televizijos laidų kūrėjas Edvardas Žičkus šią savaitę grįžo iš didžiausios Balearų salyno salos – Maljorkos. Prieš vykdamas į šią kelionę, vaikinas mąstė, ką ten gali pamatyti, ko dar nėra matęs. Tačiau daug keliavusiam Edvardui teko pripažinti, kad ši kelionė buvo labai malonus atradimas. Nuostabi gamta, balto smėlio paplūdimiai, citrinmedžių ir apelsinmedžių giraitės – tai tik lašelis jūroje, pakerėjusioje išrankų keliautoją.

Bunkės „įdukros“: Dileta ir Eglė 39

Pritariančiosios Natalijos Bunkės vokalistės juokais ją vadina mama. Dileta Meškaitė ir Eglė Čepaitė – dvi tamsiaplaukės dainininkės, kurių paskirtis – paryškinti blondinės Natalijos įvaizdį scenoje. Merginos tikina dėl to nesielvartaujančios, nes dirbti su profesijos aukštumas pasiekusia „mama“ joms patinka.Kaip scenoje (o dažnai ir gyvenime) daryti šou, Natalijos jau
seniai nereikia mokyti. Dabar pati tai aiškina kitiems.

Milius – apie kaimynus ir moterų laimę 8

Kovo 31 dieną Daugpilio teatre parodyta R. Paulo miuziklo „Moterų laimė“ premjera jau vadinama įvykiu šio teatro, pastaraisiais metais patyrusio kūrybinių ir finansinių sunkumų, gyvenime. Vienas pagrindinių vaidmenų spektaklyje buvo patikėtas lietuvių dainininkui J. Miliui.
Daugpiliečiai ketino statyti kitą R. Paulo scenos veikalą, tačiau kompozitorius pasiūlė „Moterų laimę“, parašytą prieš dešimtmetį pagal garsųjį prancūzų rašytojo Emile'o Zola romaną.

Jasevičiūtė ir Vaitulionis – neišskiriami draugeliai? 6

Žurnalistas Saugirdas Vaitulionis – lietuviškasis Kazanova, moteris keičiantis kaip kojines? Dažnai vakarėliuose ar renginiuose pasirodantis Saugirdas yra nuolat poruojamas su jį lydinčiomis žinomomis pramogų verslo ir scenos atstovėmis. Deja, teks nusivilti, nes S. Vaitulionis puikus pavyzdys: vyrai ir moterys gali būti draugais ir meilės tarp jų nė su žiburiu nerasi. Moterų draugijoje dažnai pastebimas vyras į „Lietuvos garbės 2012“ apdovanojimus atvyko su Aiste Paškevičiūte.

Dragūnas-Selas: jo ieško policija 17

Egidijaus Dragūno-Selo, kuris per tiesioginę muzikinių apdovanojimų M.A.M.A. transliaciją viešai nusikeikė, ieško jo pasiaiškinti neprisikviečiantys pareigūnai. Tai Alfa.lt patvirtino Kristina Dzindziliauskaitė, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė, teikianti informaciją žiniasklaidai.
Su pačiu atlikėju susisiekti pavyko, tačiau E. Dragūnas kalbėti nepanoro. Patikinęs, jog šiuo metu intensyviai dirba, vyras pasiūlė jam paskambinti vakare ir padėjo ragelį.

Susijusios naujienos

Metai po Vytauto Šapranausko mirties: vis dar sunku tuo patikėti ..

Prokurorai baigė tyrimą dėl Vytauto Šapranausko mirties 5

Artimiausiu metu tikimasi baigti tyrimą dėl Vytauto Šapranausko mirties ..

Aiškiaregė apie Šapranauską: daugelis juo naudojosi ir jis tą suprato 2

Cinizmas: velionio Vytauto Šapranausko atvaizdas ant loterijos bilietų – be artimųjų sutikimo 27

Televizija išplatino niekur nerodytą laidos įrašą Vytautui Šapranauskui atminti 3

Pjesės „Purvas“ premjera skirta Vytautui Šapranauskui ..

Aktoriaus Mariaus Jampolskio šeimą sukrėtė netektis 10

Dominykas Vaitiekūnas: teisėjos paieškai – realybės šou „Keliauk su Neringa“ 22

Radijo stotis „Puikioji“ be Šapro: grandioziniame koncerte pagerbtas aktoriaus atminimas ..