Žmonės-vampyrai: 61 metų moteris atrodo tarsi dvidešimtmetė!

Kristina Wayborn  (alloverpress.ee  nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Aktorė ir modelis Kristina Wayborn atrodo tarsi jauna studentė. Jos išvaizda sukrečia, žinant, kad moteriai – 61 metai.

Buvusi filmų apie Jamesą Bondą žvaigždė per keturiasdešimt metų visiškai nepasikeitė. Moteris atrodo jauna ir žvali.

Vis tik laikas bėga ir jos kolegos vieni po kitų atsisveikina su šiuo pasauliu. Tuo tarpu gražioji K. Wayborn gąsdina savo bendraamžius stebėtinai jauna išvaizda.

Holivude sklinda gandų, kad K. Wayborn – nemirtinga. Renginiuose ji pasirodo tarsi jauna manekenė.

Buvusi Mis Švedija K. Wayborn – tikra botokso ir plastinių operacijų entuziastė. Moteris ištisus dešimtmečius koregavo savo išvaizdą plastinės chirurgijos klinikose. Kartais net atrodydavo, kad garsenybės oda plyš nuo cheminių užpildų, kuriais lyginamos aktorės veido raukšlės.

Maža to, kad garsenybės veidas neišduoda amžiaus, moters kūnas taip pat stangrus ir jaunatviškas. Moteris liekna, žvali, jos judesiai lengvi ir plastiški. Nė nepagalvotumėte, kad ši moteris – močiutė.

K. Wayborn ne vienintelė vampyre vadinama gražuolė. Holivude gausu moterų, kurių amžius šokiruoja. Štai Caroline Munro (63) taip pat atrodo kaip perpus jaunesnė mergina.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (18)

Taip pat skaitykite:

Psichologas atsako į jūsų laiškus: mano vyras susirgo mirtina liga ..

Skaitytojos laiškas:Laba diena.
Rašau, nes nebežinau ką daryti, esu visiškoje neviltyje. Mes su mano vyru mokėmės toje pačioje klasėje nuo pirmos klasės. Nuo pat pirmųjų dienų, manau, vienas kita pajautėme meilę. Sėdėdavome visada viename suole, įstojome į tą patį universitetą. Gyvenimas buvo kaip pasaka, iki nelemtos 2010 sausio 15 dienos, kai per eilinę sveikatos patikrą sužinojome, kad jam yra rabdomiosarkoma, gydytojai nedavė daug vilčių, nes liga buvo 4 stadijoje. Nuo tada viskas pasikeitė.

Mama Rock'n'Roll taikosi į Čekuolio kėdę? 17

Neseniai kalbinta Laima Tamulytė tikėjosi atidaryti šeimos fabrikėlį, tačiau tokie planai yra laikinai atidedami ateičiai. Dainininkė ir renginių vedėja nusprendė kopti karjeros laiptais ir tapo infošou laidos „KK2“ žurnaliste.„Kuo toliau, tuo mažiau ima juokas iš situacijos, vykstančios Lietuvoje. Nebesijuokti, o verkti norisi, – pasakojo L. Tamulytė, kuri patikino rengsianti ne pramoginius reportažus. – Gvildensiu aktualius visuomenei klausimus.

Velykinis receptas: kiaušinių formos pyragėliai ant pagaliuko ..

Nustebinkite svečius, pradžiuginkite vaikus ir suteikite Velykų stalui pavasarinio žaismingumo su apvaliais ar kiaušinio formos pyragėliais ant pagaliuko. Šiuos pyragėlius smagu ragauti, bet tikriausiai nėra nieko linksmesnio nei jų ruošimas – jums tiks įvairiausi ingredientai, kurie padės sukurti unikalių pyragėlių – mažyčių kiaušinėlių, kiškučių, įvairiaspalvių kamuoliukų.

Jasevičiūtė ir Vaitulionis – neišskiriami draugeliai? 6

Žurnalistas Saugirdas Vaitulionis – lietuviškasis Kazanova, moteris keičiantis kaip kojines? Dažnai vakarėliuose ar renginiuose pasirodantis Saugirdas yra nuolat poruojamas su jį lydinčiomis žinomomis pramogų verslo ir scenos atstovėmis. Deja, teks nusivilti, nes S. Vaitulionis puikus pavyzdys: vyrai ir moterys gali būti draugais ir meilės tarp jų nė su žiburiu nerasi. Moterų draugijoje dažnai pastebimas vyras į „Lietuvos garbės 2012“ apdovanojimus atvyko su Aiste Paškevičiūte.

Įamžinta kunigaikštienės Catherine šypsena 1

Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo sutuoktinės Catherine vaškinės figūros buvo atidengtos balandžio 4 dieną Niujorke esančiame „Madame Tussauds“ muziejaus filiale, kur kunigaikštienė buvo aprengta dizainerio Alexandero McQueeno suknelės kopija, ir tą pačią dieną Amsterdame, kur ji dėvi „Temperly London“ suknelę.

Susijusios naujienos