Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Straipsnis uždarė „Facebook“ tinklą visai valstybei

„Facebook“ (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Tadžikistano valdžios kantrybė trūko – šeštadienį visoje šalyje nuspręsta panaikinti prieigą prie didžiausio socialinio tinklo „Facebook“.

„Facebook“ ir dar du tinklalapiai rusų kalbabuvo užblokuoti po to, kai išspausdino straipsnį, kritikuojantį ilgametį šalies prezidentą Emomali Rahmon‘ą.

Taip pat uždaryti buvo tjknews.com ir zvezda.ru.

Kaip praneša Reuters, tinklalapiai uždaryti po to, kai valstybės valdoma susisiekimo paslaugų tarnybą davė nurodymą interneto tiekėjams blokuoti prieigą prie „Facebook“.

Tadžikistane gyvena apie 7,5 mln. gyventojų, iš jų vos 26 tūkst. turi „Facebook“ prisijungimus.

2013 metais E. Rahmon greičiausiai vėl sieks dar vienos septynerių metų prezidento kadencijos.

Jei norite paskaityti straipsnį uždariusį „Facebook“ spauskite čia.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Pasiektas naujas greičiausio „Half-Life“ perėjimo rekordas

Ilgą laiką žaidžiantiems žmonėms ne paslaptis, kad seniau žaidimai buvo kuriami retai naudojant fizikos ir logikos dėsnius, tačiau jiems visiškai netrukdydavo tapti gyvomis legendomis.
Varikliukas „GoldSource“, kurio pagrindu buvo sukurtas legendinis „Half-Life“, leido atlikti taip vadinamą šuoliavimą: herojus galėdavo daug kartų padidinti savo judėjimo per lygius greitį. Šią galimybę paveldėjo ir varikliukas „Source“, kurio pagrindu sukurtas „Half-Life 2“ ir jam skirtos modifikacijos.

„HP“ planuoja unikalią inovaciją? „Ultrabookas“, kurį bus galima modifikuoti savomis rankomis

Kompanijos „HP“ gaminamas „Spectre 13 Pro“ ultrabookas oficialiai pristatytas praėjusių metų gruodžio mėnesį Barselonoje vykusioje parodoje, o šiuo metu jis pardavinėjamas daugelyje pasaulio šalių. Tad kuo „HP Spectre 13 Pro“ nusipelnė naujo pasaulinės žiniasklaidos dėmesio?
Žvitri žurnalistų akis užmatė, jog oficialiame „HP“ tinklapyje atsirado vieša „Spectre 13 Pro“ ultrabooko techninio aptarnavimo dokumentacija, kurioje yra užuominų apie tai, kaip atlikti pageidaujamą vidinės techninės įrangos

„Google“ sukūrė algoritmą, kuris įveikia „Captcha“ 99,8 proc. atvejų

Kompanijos „Google“ specialistai sukūrė algoritmą, kuris gali be didesnių problemų apteiti vartotojų patikrinimo sistemą „Captcha“, kurią sukūrė pats interneto gigantas, rašo puslapis „The Verge“.
Algoritmas atpažįsta 99,8% iškraipytų paveiksliukų, kurie skirti vienam paprastam tikslui: atskirti, ar duomenis suveda žmogus, ar robotas.

„Apple“ išleis gerokai atnaujintų ir pigesnių kompiuterių?

Vienas garsiausių pasaulyje rinkos analitikų kompanijoje „KGI Securities“ dirbantis Ming-Chi Kuo praėjusią savaitę paskelbė nemažai prognozių apie būsimas šių metų „Apple“ naujienas. Daug susidomėjimo sulaukė analitiko prognozės apie būsimųjų „Apple“ kompiuterių atnaujinimus.

Ko galima tikėtis iš telefono „MX3“ su „Ubuntu Phone“?

Išmanusis telefonas „Meizu MX3“ yra vienas pirmųjų mobilių įrenginių, kuriame įdiegta operacinė sistema „Ubuntu“. Visi norintys į šį telefoną galės įsidiegti ir „Android“, tačiau panašu, kad ilgai laukę tokio telefono vartotojai pasirinks būtent „Canonical“ kurtą programinę platformą.

Analitikai apskaičiavo „Galaxy S5“ savikainą

Sekdami „iFixit“ ekspertų pavyzdžiu, IHS analitikai taip pat išardė naująjį „Samsung“ flagmaną „Galaxy S5“. Tik šį kartą tikslas buvo ne pasižiūrėti, kaip sunku / lengva jį suremontuoti, tačiau kokia jo komponentų savikaina. Teigiama, kad ji sudaro 256 dolerius, o tai yra kiek daugiau, nei „Galaxy S4“, kuris gamintojui atsieina 244 dolerius.
Brangiausia detale pripažinta 5,1“ AMOLED ekranas, kuris įvertintas 63 doleriais.

Susijusios naujienos

Komiška: perspėjimas „Facebook“ neišgelbėjo vairuotojo nuo ...

Ko nežinote apie „Facebook“, bet žino Zuckerbergas?

„Facebook“ ir „Google“ stiprins nuosavas reklamos agentūras ...

„Facebook“ ketina savo tinklą paversti iš tikrųjų ...

Makarevičiui – įžeidimai ir grasinimai

Jeigu vieną dieną dingtų „Facebook“

Pradėtas tyrimas dėl kandidatų į prezidento postą agitacinių ...

„Facebook“ pirks „Oculus“ už du milijardus dolerių

Tapinas stojo į kovą su propagandiniais puslapiais

Pernai dėl elektroninių patyčių į specialistus kreipėsi 7 ...