Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Straipsnis uždarė „Facebook“ tinklą visai valstybei

„Facebook“ (SCANPIX nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Tadžikistano valdžios kantrybė trūko – šeštadienį visoje šalyje nuspręsta panaikinti prieigą prie didžiausio socialinio tinklo „Facebook“.

„Facebook“ ir dar du tinklalapiai rusų kalbabuvo užblokuoti po to, kai išspausdino straipsnį, kritikuojantį ilgametį šalies prezidentą Emomali Rahmon‘ą.

Taip pat uždaryti buvo tjknews.com ir zvezda.ru.

Kaip praneša Reuters, tinklalapiai uždaryti po to, kai valstybės valdoma susisiekimo paslaugų tarnybą davė nurodymą interneto tiekėjams blokuoti prieigą prie „Facebook“.

Tadžikistane gyvena apie 7,5 mln. gyventojų, iš jų vos 26 tūkst. turi „Facebook“ prisijungimus.

2013 metais E. Rahmon greičiausiai vėl sieks dar vienos septynerių metų prezidento kadencijos.

Jei norite paskaityti straipsnį uždariusį „Facebook“ spauskite čia.

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Kraujuojančios širdies klaida: ką reikia žinoti apie didžiausią saugumo spragą internete

Šią savaitę paaiškėjo, kad didžiulė saugumo spraga pačioje interneto širdyje pastaruosius porą metų programišiams galėjo atskleisti naudotojų asmeninius duomenis ir slaptažodžius.
Nežinoma, kaip plačiai ši klaida buvo išnaudojama ir ar iš viso buvo, bet aišku, kad tai viena didžiausių saugumo problemų, kada nors ištikusių internetą.

„Samsung“ sąmoningai melavo apie parduotų planšečių skaičių

Kompanija „Samsung“ laikoma vienu didžiausių pasaulyje planšetinių kompiuterių gamintojų. Tiesa, naujausi duomenys leidžia manyti, kad Pietų Korėjos technologijų gigantas sąmoningai melavo apie parduotų firminių planšečių kiekius.
Nauja informacija pasirodė teisme, kur „Apple“ kaltina „Samsung“ dėl patentų pažeidimo.

Pamatykite, ką matė krepšininkai: „Google Glass“ technologijos – ir Eurolygos varžybose

Ketvirtadienį Eurolygos turnyre įvyko susitikimas, tapęs krepšinio ir mokslo istorijos dalimi. Per Barselonoje vykusį susitikimą tarp vietos komandos ir Vitorijos „Laboral Kuxta“ komandų į žaidimą buvo įtraukti pastaruoju metu ypatingai išpopuliarėję „Google Glass“ akiniai.
Žiūrovai turėjo unikalią galimybę kai kurias rungtynių akimirkas stebėti „pirmuoju asmeniu“, t. y. matyti tai, ką aikštelėje mato krepšininkai ar teisėjai.

„Google Glass“ Amerikoje bus parduodami tik vieną dieną

Amerikiečių kompanija „Google“ pranešė, kad jos sukurti išmanieji (papildytos realybės) akiniai JAV bus parduodami tik balandžio 15 dieną, praneša BBC.
Tokiu veiksmu kompanija tikisi pristatyti savo naująjį produktą nedideliam technologijų entuziastų skaičiui. Asmenys, panorę įsigyti „Google Glass“, privalės būti ne jaunesni nei 18 metų ir turės užpildyti specialią anketą internete. Tačiau tokių gerbėjų neturėtų būti daug, nes išmaniųjų akinių kaina sieks net 1 500 dolerių.

„Login 2014“ Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai.

Cooperis: kiekviena karta yra protingesnė už ankstesnę

Pasaulį pakeitęs mobiliojo telefono išradėjas Martinas Cooperis, praėjus daugiau nei 40 metų nuo jo pirmojo skambučio, neabejoja – jei ne mes, tai ateities kartos taps dar didesnės technologinės revoliucijos liudininkais, o jo išradimas tebuvo tik pradžia.
„Buvau Lietuvoje vos dvi dienas, tačiau labai greitai supratau, kokia nuostabi ši šalis, galėčiau apie tai šnekėti visą pranešimą. Tik jūsų kalba viena sunkiausiai suprantamų pasaulyje“, – su konferencijos „Login“ dalyviais pasisveikino M. Cooperis.

Susijusios naujienos

Ko nežinote apie „Facebook“, bet žino Zuckerbergas?

„Facebook“ ir „Google“ stiprins nuosavas reklamos agentūras ...

„Facebook“ ketina savo tinklą paversti iš tikrųjų ...

Makarevičiui – įžeidimai ir grasinimai

Jeigu vieną dieną dingtų „Facebook“

Pradėtas tyrimas dėl kandidatų į prezidento postą agitacinių ...

„Facebook“ pirks „Oculus“ už du milijardus dolerių

Tapinas stojo į kovą su propagandiniais puslapiais

Pernai dėl elektroninių patyčių į specialistus kreipėsi 7 ...

„Facebook“ – provokatorių knibždėlynas, o Generalinė ...