Paieška
Horoskopai
Astromanija

Pasimatymo taisyklės

Pasimatymas (Dmitrijus Radlinskas | Fotodiena.lt)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai ir įvairūs kuriozai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams būtina tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

Dažnai ruošdamiesi pirmam pasimatymui per daug pasipuošiame arba apsirengiame netinkamai. Norėdami išvengti tokių klaidų, turėtume žinoti pagrindines pasimatymų taisykles, išmanyti etiketą, tinkamai ir maloniai elgtis. Pasimatymai yra žaidimas, o kiekvienas žaidimas turi savas taisykles. Pateikiame jums kelias svarbiausias pasimatymų žaidimų taisykles - ką reikėtų daryti ir ko derėtų vengti.

Ką daryti, kad pasimatymas pavyktų:

1. Apsirenkite taip, kad išryškintumėte savo grožį.

2. Nevėluokite. Vėlavimas į pasimatymą sudaro įspūdį, kad jis jums nesvarbus.

3. Mėgaukitės pasimatymu. Rasti tinkamą žmogų ir sielos draugą sunkus „darbas“, bet jis gali būti malonus.

4. Sakykite komplimentus, nesvarbu, moteriai ar vyrui. Žmonės stengiasi pasipuošti pasimatymui, todėl mėgsta sulaukti komplimentų.

5. Stenkitės sudominti. Klausinėkite, dalinkitės savo įžvalgomis, kalbėkite apie savo pomėgius, skaitytas knygas, matytus filmus.

6. Tiesiai šviesiai pasakykite, jei žmogus jums nepatinka ir jūs nebenorite dar kartą susitikti. Žaisti kitų žmonių jausmais savanaudiška. Jei žmogus jums nepatinka, negaiškite vienas kito laiko ir judėkite į priekį.

7. Susitikinėkite su tais žmonėmis, kurie jus traukia, nesvarbu, ką sako ar pataria jūsų draugai. Pritarimą turi duoti jūsų širdis, o ne aplinkiniai žmonės.

8. Išlaikykite pozityvumą ir gerą nuotaiką, net jei jums atrodo, kad pasimatymas nenusisekė.

8. Planuokite. Jei sukursite veiksmų planą, viskas eisis kur kas sklandžiau. Geriau suvaldysite įtampą.

9. Provokuokite pokalbiui ir bendravimui.

10. Pasimatymas yra šventė ir ji privalo būti linksma. Juokaukite. Juokas laužo bendravimo sienas.

Ko per pasimatymą nereiktų daryti:

1. Neskambinėkite, nerašinėkite žinučių ir elektroninių laiškų žmogui, su kuriuo ką tik pradėjote susitikinėti (nebent jis pats jums pats rašo).

2. Nesusitikinėkite su žmonėmis, kurie seniau jus yra įskaudinę. Didelė tikimybė, kad jie ir vėl jus įskaudins.

3. Niekada nevėluokite į pasimatymus. Nemandagu. Jei pasikeitė jūsų planai, informuokite ir visada atsiprašykite.

4. Per pasimatymus nemeluokite apie savo gyvenimą. Tiesa visada yra geriau nei melagingi faktai, kurie vis tiek paaiškės. Nė vienas žmogus nėra tobulas. Įspūdį padarykite natūralumu ir tikrumu, o ne melu.

5. Nebūkite pernelyg pasiekiamas. Neikite į pasimatymus kiekvieną dieną. Pabūkite su draugais. Kartais atsisakykite kvietimo į pasimatymą, tačiau sutarkite jį kitai dienai.

6. Pačioje santykių pradžioje neatskleiskite per daug informacijos apie save, nes galite išgąsdinti.

7. Pasimatymų metu nestebėkite aplinkinių žmonių. Visą savo dėmesį sutelkite tik į partnerį. Nesiblaškykite.

8. Nebūkite nemandagus ir nepadauginkite alkoholio. Geros manieros yra svarbiausia.

9. Nepamirškite saugumo. Tai labai svarbu merginoms. Pirmieji pasimatymai turėtų vykti viešose vietose, kur daug žmonių. Praneškite savo draugams kur ir su kuo einate į pasimatymą.

10. Per pirmą pasimatymą nesidalinkite asmenine informacija – namų adresu, asmeninėmis gyvenimo detalėmis ir panašiai.

11. Nesimylėkite per pirmą pasimatymą. Jei žmogus jums įdomus, pažinkite jį labiau. Seksas potencialius romantiškus santykius gali paversti tik vienos nakties nuotykiu.

12. Niekada nesusitikinėkite su vedusiu žmogumi. Statistika rodo, kad tokie santykiai neturi ateities. Susitikinėdamas su vedusiu žmogumi įvelsite save į melo, apgaulės ir neištikimybės liūną.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

5 būdai priartinti orgazmą

Moters orgazmas – efemeriškas dalykas. Užkirsti kelią į malonumą gali bet kas – net triukšmas ar netikėta mintis. Apie tai, kaip išvengti visų kliūčių, skaitykite toliau.
Pirmiausia, svarbu įsidėmėti, kad orgazmo ištakos yra galvoje, todėl būtina nuvyti šalin visas mintis apie rūpesčius ir nuoskaudas. Susikoncentruokite į procesą ir atsiduokite malonumams. Atsipalaiduokite ir pasistenkite nekreipti dėmesio į pašalines smulkmenas.

8 senamadiškos santuokos taisyklės, kurias šiandien galima sulaužyti

Visi žinome, kad seniau laimingos santuokos pagrindas buvo griežtas tam tikrų taisyklių laikymasis. Pripažinkime, kad skirtingais laikais į dviejų žmonių gyvenimą žiūrima skirtingai. Šiandien daugelis porų gali senąsias taisykles drąsiai laužyti ir jų gyvenimas nuo to nepasidarys nelaimingesnis. Štai jos:
1. Visada miegoti kartu
Šiandien daug porų miega atskirai dėl įvairių priežasčių. Nenusiminkite, jei jūs taip pat miegate atskirai, nes tai jokiu būdu nereiškia jūsų meilės pabaigos.

Psichologo komentaras: pasielgiau kvailai, bet nežinau, kaip atsiprašyti

Kadangi šį klausimą naujienų portalui Alfa.lt atsiuntė nepilnametis, vadovaujantis nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos viešojoje erdvėje įstatymu, Alfa.lt skaitytojams yra pateikiamas sutrumpintas ir perfrazuotas klausimas, kuris neleistų atskleisti nepilnamečio privataus gyvenimo detalių.
Esu paauglys. Negražiai viešai pasijuokiau iš klasės draugės, dėl to ji labai supyko. Suprantu, kad pasielgiau blogai, tačiau nežinau, kaip tinkamai jos atsiprašyti.

10 faktų, kurių nežinojote apie impotenciją

Kas gali vyrui būti baisiau už nepajėgumą lovoje? Moterys taip pat kenčia nuo vyrų impotencijos. Tiesa, mažiau už juos. Ir joms verta žinoti, kas yra impotencija ir kaip jos išvengti.
Žodis „impotentas“ skamba kaip pasityčiojimas. Pagal statistiką, šis reiškinys būdingas 53 proc. vyrų po 50 metų ir 48 procentams vyrų nuo 40 iki 50 metų.
Nuo impotencijos neapsaugoti ir jaunesni. Daugiau kaip 27 proc. vyrų nuo 30 iki 40 metų ir 21 proc. nuo 20 iki 30 metų amžiaus susiduria su lytinio bejėgiškumo problemomis.

Koks moteriškas trikotažas patinka vyrams?

Ar gali būti seksualesnių drabužėlių nei dailus apatinis trikotažas? Tačiau vyrų ir moterų požiūris į seksualų apatinį trikotažą gerokai skiriasi. Pažiūrėkime, ką sako JIE.
Psichologų ir seksopatalogų teigimu, vyrai labiausiai kreipia dėmesį į moteriško apatinio trikotažo spalvą, medžiagą ir audinio skaidrumą.
Spalva
Vyrai ne itin gaudosi spalvose ir atspalviuose, tačiau moteriški apatiniai drabužėliai jiems patinka raudonos, tiksliau, vyno ar prinokusių vyšnių spalvos.

Išmanus planas, kaip pamilti save

Kas nenori būti laimingas ir vertinamas, gerai jaustis pasaulyje? Kad jus mylėtų ir gerbtų kolegos, artimieji, draugai, išmokite skirti sau laiko ir vertinti save už tai, kad esate tokie vieninteliai pasaulyje.
Šie paprasti patarimai padės išmokti mylėti save ir tinkamai rūpintis savimi. Juk jūs esate to verti!
1. Pasistenkite atleisti sau ir aplinkiniams.
2. Laikykitės atokiau nuo žmonių, su kuriais bendravimas sukelia tik neigiamas emocijas.

Susijusios naujienos

Jo Zodiako ženklas lemia pasimatymo sėkmę?

Flirto paslaptys pagal Zodiako ženklą

Ką reikėtų žinoti užmezgus santykius su gražiu vyru

Merginos gražinasi dėl draugių

Išskirtinės idėjos įdomiam Valentino dienos vakarui

Romantiškas pasimatymas su Clooney? Tai įmanoma!

Ko galbūt nežinojote apie pasimatymus...

Top 3: kaip sugriauti santykius?

Kaip išvengti nejaukios tylos per pasimatymą?

Beprotiškas pirmasis pasimatymas truko... 21 dieną