Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Pasimatymo taisyklės

Pasimatymas (Dmitrijus Radlinskas | Fotodiena.lt)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Vėl grįžote iš nepasisekusio pasimatymo? Niekas nesakė, kad eiti į pasimatymus ir rasti tinkamą partnerį lengva. Pirmi pasimatymai dažnai būna visai ne tokie, kokių norėtume, juos lydi netikėtumai ir įvairūs kuriozai. Antri pasimatymai dažniausiai jau geresni ir jei būna trečias, vadinasi, santykiai nenutrūks. Pirmiems pasimatymams būtina tinkamai pasiruošti ir susipažinti su svarbiausiomis pasimatymų taisyklėmis.

Dažnai ruošdamiesi pirmam pasimatymui per daug pasipuošiame arba apsirengiame netinkamai. Norėdami išvengti tokių klaidų, turėtume žinoti pagrindines pasimatymų taisykles, išmanyti etiketą, tinkamai ir maloniai elgtis. Pasimatymai yra žaidimas, o kiekvienas žaidimas turi savas taisykles. Pateikiame jums kelias svarbiausias pasimatymų žaidimų taisykles - ką reikėtų daryti ir ko derėtų vengti.

Ką daryti, kad pasimatymas pavyktų:

1. Apsirenkite taip, kad išryškintumėte savo grožį.

2. Nevėluokite. Vėlavimas į pasimatymą sudaro įspūdį, kad jis jums nesvarbus.

3. Mėgaukitės pasimatymu. Rasti tinkamą žmogų ir sielos draugą sunkus „darbas“, bet jis gali būti malonus.

4. Sakykite komplimentus, nesvarbu, moteriai ar vyrui. Žmonės stengiasi pasipuošti pasimatymui, todėl mėgsta sulaukti komplimentų.

5. Stenkitės sudominti. Klausinėkite, dalinkitės savo įžvalgomis, kalbėkite apie savo pomėgius, skaitytas knygas, matytus filmus.

6. Tiesiai šviesiai pasakykite, jei žmogus jums nepatinka ir jūs nebenorite dar kartą susitikti. Žaisti kitų žmonių jausmais savanaudiška. Jei žmogus jums nepatinka, negaiškite vienas kito laiko ir judėkite į priekį.

7. Susitikinėkite su tais žmonėmis, kurie jus traukia, nesvarbu, ką sako ar pataria jūsų draugai. Pritarimą turi duoti jūsų širdis, o ne aplinkiniai žmonės.

8. Išlaikykite pozityvumą ir gerą nuotaiką, net jei jums atrodo, kad pasimatymas nenusisekė.

8. Planuokite. Jei sukursite veiksmų planą, viskas eisis kur kas sklandžiau. Geriau suvaldysite įtampą.

9. Provokuokite pokalbiui ir bendravimui.

10. Pasimatymas yra šventė ir ji privalo būti linksma. Juokaukite. Juokas laužo bendravimo sienas.

Ko per pasimatymą nereiktų daryti:

1. Neskambinėkite, nerašinėkite žinučių ir elektroninių laiškų žmogui, su kuriuo ką tik pradėjote susitikinėti (nebent jis pats jums pats rašo).

2. Nesusitikinėkite su žmonėmis, kurie seniau jus yra įskaudinę. Didelė tikimybė, kad jie ir vėl jus įskaudins.

3. Niekada nevėluokite į pasimatymus. Nemandagu. Jei pasikeitė jūsų planai, informuokite ir visada atsiprašykite.

4. Per pasimatymus nemeluokite apie savo gyvenimą. Tiesa visada yra geriau nei melagingi faktai, kurie vis tiek paaiškės. Nė vienas žmogus nėra tobulas. Įspūdį padarykite natūralumu ir tikrumu, o ne melu.

5. Nebūkite pernelyg pasiekiamas. Neikite į pasimatymus kiekvieną dieną. Pabūkite su draugais. Kartais atsisakykite kvietimo į pasimatymą, tačiau sutarkite jį kitai dienai.

6. Pačioje santykių pradžioje neatskleiskite per daug informacijos apie save, nes galite išgąsdinti.

7. Pasimatymų metu nestebėkite aplinkinių žmonių. Visą savo dėmesį sutelkite tik į partnerį. Nesiblaškykite.

8. Nebūkite nemandagus ir nepadauginkite alkoholio. Geros manieros yra svarbiausia.

9. Nepamirškite saugumo. Tai labai svarbu merginoms. Pirmieji pasimatymai turėtų vykti viešose vietose, kur daug žmonių. Praneškite savo draugams kur ir su kuo einate į pasimatymą.

10. Per pirmą pasimatymą nesidalinkite asmenine informacija – namų adresu, asmeninėmis gyvenimo detalėmis ir panašiai.

11. Nesimylėkite per pirmą pasimatymą. Jei žmogus jums įdomus, pažinkite jį labiau. Seksas potencialius romantiškus santykius gali paversti tik vienos nakties nuotykiu.

12. Niekada nesusitikinėkite su vedusiu žmogumi. Statistika rodo, kad tokie santykiai neturi ateities. Susitikinėdamas su vedusiu žmogumi įvelsite save į melo, apgaulės ir neištikimybės liūną.

 

Alfa.lt
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Labiausiai paplitę sekso mitai

Neseniai pasirodžiusios knygos „Don't Put That in There!: And 69 Other Sex Myths Debunked“ („Nereikia kišti, kur nereikia“ ir kiti 69 sekso mitai“) autorius, daktaras Aaronas Carrollas nusprendė paneigti keletą labiausiai paplitusių sekso mitų. Kaip vaizdo siužete perspės ir pats gydytojas A. Carollas, jei manote, kad tokia informacija apie lytinį gyvenimą jums nepriimtina, šios informacijos neskaitykite ir nežiūrėkite.

Ar dvasinės traumos sukelia fizinį skausmą?

Nusiminusiam, į neviltį puolusiam žmogui nusilpsta imunitetas, nyksta apsauginės organizmo jėgos.

Psichologo komentaras: kaip įveikti scenos baimę?

Ar įmanoma nugalėti scenos baimę? Deimantė
Į naujienų portalo Alfa.lt skaitytojos laišką atsako psichologė Agnė:
Klausimas nors ir labai trumpas, tačiau konkretus. O kadangi scenos arba viešo kalbėjimo baimė yra labai populiari, atsakymas bus naudingas daugeliui skaitytojų.

Labiausiai paplitę sekso mitai

„YouTube.com“ vaizdo kanalo „Mental Floss“ administratoriai nusprendė paneigti keletą labiausiai paplitusių sekso mitų. Juos komentuoja ką tik pasirodžiusios knygos „Don't Put That in There!: And 69 Other Sex Myths Debunked“ („Nereikia kišti, kur nereikia“ ir kiti 69 sekso mitai“) autorius, daktaras Aaronas Carrollas. Kaip vaizdo siužete perspės ir pats gydytojas A. Carollas, jei manote, kad tokia informacija apie lytinį gyvenimą jums nepriimtina, šios informacijos neskaitykite ir nežiūrėkite.

Dirbsi mažiau – uždirbsi daugiau?

Remdamiesi stereotipais, manome, kad Pietų Europos gyventojai yra tingūs, mažai dirba, o tik mėgaujasi nesibaigiančiomis siestomis. Jie galėtų daug ko pasimokyti iš darbščiųjų Šiaurės europiečių.
Tai tėra tik plepalai. Europiečiai, kurie per savaitę dirba daugiausia valandų, nėra protestantai ir netgi ne iš Šiaurės Europos. Tai – graikai ir austrai.

Visa tiesa apie virtualųjį seksą

Sakoma: „Jeigu yra pasiūla, yra ir paklausa.“ Tas pats ir su virtualiuoju seksu, kuris klesti forumuose, pikantiško turinio tinklalapiuose, elektroniniuose laiškuose, socialiniuose tinkluose.
Būtų klaida manyti, kad tokio tipo „intymūs santykiai“ būdingi tik paaugliams ir iš aktyvaus lytinio gyvenimo pasitraukusiems pensininkams. Sprendžiant pagal statistiką, virtualius santykius užmezga ir vysto subrendę žmonės, neretai net sudarę laimingą santuoką.

​Seksualiniai gestai: ką jie reiškia?

Jei žmonės išmoktų suprasti vienas kito kūno kalbą, tikriausiai būtų mažiau nesusipratimų. Seksualinių gestų galima įžvelgti visose vietose – nuo vakarėlio iki biuro.
Seksualiniai gestai stulbinamai skiriasi, o jų neteisingas išsiaiškinimas gali baigtis konfliktu ar širdies skausmu.

​Ko niekada negalima sakyti vaikui?

Tėvai turi žinoti, kokių žodžių ar frazių niekada negalima sakyti vaikams, nes tai gali turėti įtakos jų psichikai.
Ko negalima sakyti 1,5–3 metų vaikui?
Tokių frazių, kaip „Tu tai padarysi, nes aš taip pasakiau!“ arba „Maža, kad tu nenori!“
Tokiame amžiuje vaikas neturi girdėti tokių kategoriškų pareiškimų, nes tuo metu pradeda suvokti save kaip savarankišką asmenybę. Todėl į visus jo atsisakymus ir nenorą ką nors daryti pasistenkite reaguoti švelniau, be aukščiau paminėtų žodžių.

Kas antras per seksą galvoja apie kitus dalykus

Nebūtina iš meilės mintimis būti su partneriu: kas antro per seksą mintys nuklysta kitur. Tai atskleidė „Casual-Dating-Portals Secret“ atlikti tyrimai. 56 procentai apklaustųjų prisipažino per seksą susikoncentruojantys ne į partnerį, bet atsiduodantys kitoms karštoms fantazijoms.
43 procentai apklausos dalyvių atskleidė, kad lytinis aktas juos labiau įkaitina, kai jie atsiduoda savo erotinėms svajonėms.

Kaip paaiškinti nuojautą?

Gamta apdovanojo žmogų penkiais pojūčių organais. Mes girdime, matome, nustatome kvapą, skonį ir sugebame lytėti. Šalia tų dalykų dar sugebame jausti širdimi. Ką reiškia tas vadinamasis šeštasis jausmas? Ar jis buvo pamirštas priskaičiuoti? Ar neseniai sugalvotas?
Dažnai iš žmonių, ypač iš merginų ir moterų, galima išgirsti apie neaiškias abejones, draskančias sielą. Nuojautai arba intuicijai nesugebame rasti logiško paaiškinimo, nors paneigti neįmanoma.

Susijusios naujienos

Patikusiai merginai vaikinai paskambina per tris dienas!

Jevgenija Teliženko kilo į kovą dėl vyro

Kaip išsirinkti tinkamą gyvenimo partnerį?

Ieva Stasiulevičiūtė pataria: kaip sukurti gerą pasimatymą?

7 „mirtinos“ pasimatymų nuodėmės

Vertingi patarimai vyrų medžiotojoms

Rytų išmintis: interjeras padės prisivilioti mylimąjį

Ieva Stasiulevičiūtė: labiausiai vertinu vyro savybę mylėti ...

Prancūzių seksualumo paslaptys

Jo Zodiako ženklas lemia pasimatymo sėkmę?