Praėjo tik mėnuo po to, kai dainininkė Beyonce pagimdė savo pirmagimį. Atlikėjos gerbėjai dar nespėjo atsitokėti po džiugios žinios, o garsioji popdainininkė jau nustebino juos pasirodžiusi viešumoje.
Beyonce – ne iš tų moterų, kurios slepia savo kūną po vyriškais drabužiais. Net būdama nėščia, moteris puošėsi kaip įmanydama. Ji rinkosi blizgius drabužius, prigludusias sukneles ir tampres.
Moteris iki pat gimdymo dėvėjo aukštakulnius ir nevengė viešumos.
Vasario 7 dieną sukako lygiai mėnuo po Beyonce dukters Blue Ivy Carter gimimo.
„The Crazy In Love“ atlikėja pirmą kartą po gimdymo pasirodė Niujorke, klube „Carnegie Hall“, kur vyko labdaringas renginys ir garsenybės vyro Jay-Z koncertas.
Dainininkė atrodė pribloškiančiai. Ji pasirinko kelius siekiančią raudoną prigludusią suknelę ir kristalais puoštus aukštakulnius.
Moters figūrą atrodė kiek papilnėjusi, tačiau tai tik suteikė jai seksualumo. Gerbėjams akimirksniu kilo klausimas – nejau moteris, vos pagimdžiusi ėmė sportuoti?
Moters pilvukas atrodė stebėtinai plokščias, o talija – tarsi nulieta. Moterišką figūrą išlaikiusi dainininkė pasirodžiusi viešumoje švytėjo laime ir jaunyste.
Rašyti komentarą