Paieška
Horoskopai
Astromanija

Legalūs muzikos įrašai – deimanto vertės

Kompaktas (Dinos Sergijenko nuotr. | Alfa.lt)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Neatlaikiusi konkurencinės kovos su internete platinamais nelegaliais kūriniais buvo priversta užsidaryti ne viena didžiulė specializuota muzikos parduotuvė, rašo „Vakaro žinios“.

Bankrutavo ir kone du dešimtmečius gyvavusi bendrovė „Bomba“. Specializuotų muzikos įrašų parduotuvių dar labiau sumažėjo, o muzikos vartotojams nutiestas kelias naudotis nelegaliai platinamais įrašais. Kompaktinių diskų prekyba tapo nepaklausi dėl to, kad vartotojai gali rasti gausybę muzikos produkcijos internete.

LATGA-A (Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra) Muzikos kūrinių skyriaus vedėjas Marius Kuzminas sutinka, kad šiuo metu legali pasiūla yra labai ribota ir virtualioje erdvėje klesti piratiniai muzikos įrašai. 5 metus gyvuojančios Antipiratinės veiklos asociacijos vadovo Vytauto Simanavičiaus teigimu, šiuo metu sudaryta speciali darbo grupė, svarstanti, kaip apriboti vartotojų prieigą prie neteisėtų tinklalapių.

 

ELTA
Komentarai

Taip pat skaitykite:

EK kiaulių laikytojų nuostoliams padengti skyrė 0,5 mln. litų

Europos Komisija pritarė Lietuvos iniciatyvai ir numatė papildomą galimybę atlyginti žalą kiaulių laikytojams, patyrusiems ekonominių nuostolių dėl afrikinio kiaulių maro prevencinių priemonių vykdymo.

Kaip išsirinkti kokybiškus kiaušinius?

Kiaušinis – gyvybės simbolis, todėl per Šv. Velykas ridename, daužome ir valgome margučius.

Lietuviams svarbiausia, kiek įvedus eurą kainuos duona

Nuo balandžio 7 d. gyventojai kviečiami balsuoti dėl to, kokių prekių ir paslaugų kainos turėtų būti stebimos Lietuvoje euro įvedimo laikotarpiu. Akcija vyks iki šv. Velykų – balandžio 20 d.
Lietuvai besirengiant 2015 m. įsivesti eurą gyventojams daugiausia klausimų kyla dėl kainų pokyčių. Siekdamas į juos atsakyti, Lietuvos statistikos departamentas fiksuos 100 populiariausių prekių ir paslaugų kainas atrinktose prekybos ir paslaugų vietos vienetuose Lietuvoje.

Kiaulių skerdimo terminas pratęstas iki liepos pabaigos

Antradienį turėjęs pasibaigti terminas, kai gyventojai ir fermos privalo išskersti apsauginėje afrikinėje kiaulių maro zonoje laikomas kiaules, pratęstas iki liepos pabaigos. Tai LRT radijui patvirtino Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius.
„Ministerija pratęs ir kompensavimo terminą. Kalbama apie vieną konkrečią fermą („Merkio agrofirmą“ – BNS), kuri užsiėmė veisliniais gyvūnais. Kurie nespėja to padaryti“, – LRT radijui antradienį sakė J. Milius.

Šadžius: globalios finansų krizės pamokos Europoje išmoktos

Europos Parlamentas (EP) antradienį teigiamai balsavo dėl Bankų sąjungos bendro pertvarkymo mechanizmo teisės aktų rinkinio.
EP taip pat patvirtintos naujosios bankų pertvarkos ir indėlių iki 100.000 EUR garantijų taisyklės, dėl kurių sutarimą su Europos Parlamentu Taryba pasiekė Lietuvos pirmininkavimo metu.
Pasak finansų ministro Rimanto Šadžiaus, šiandienos Europos Parlamento balsavimas užbaigė vieno kertinių bankų sąjungos ramsčių - bendro pertvarkymo mechanizmo kūrimą.

„Avitela“ stabdo „Viasat“ paslaugų pardavimą

Buitinės elektronikos prekybos tinklas „Avitela“ sustabdė didžiausios skaitmeninės palydovinės televizijos operatorės Baltijos šalyse „Viasat“ paslaugų pardavimą.
Bendrovės „Avitelos prekyba“ generalinis direktorius Algirdas Mitalas BNS teigė, kad „Viasat“ paslaugų pardavimas sustabdytas nuo pirmadienio.

Susijusios naujienos

Kaip laiku atpažinti ir apsisaugoti nuo informacinių atakų?

Kodėl skriaudžiame savo istoriją?