Kvapą gniaužiantys pasitarimų kabinetai „kabo“ ore Kopenhagoje esančio paskolų banko „Nykredit“ biure.
Pasitarimų kabinetai „Nykredit“ biure įrengti 15 m aukštyje kabančiose dėžėse iš poliruotos medienos.
Toks dizainas yra tarsi iššūkis ir simbolizuoja tai, kad aukštos kvalifikacijos paskolų ekspertai turi nebijoti jokių aukštumų.
Kabantys susirinkimų kabinetai kabo nuo trečio ir penkto Kopenhagos biurų pastato aukštų. Dešimties aukštų stiklinis pastatas yra vienas iš didžiausių biurų pastatų Danijos sostinėje.
Pastatyto, pastatyto ant vaizdingo kranto, architektai iš garsios danų architektūros ir dizaino studijos „Schmidt Hammer Lassen“ turėjo sugalvoti kaip išspręsti karščio problemą, kai visas didelis pastatas yra iš stiklo. Galų gale jie rado sprendimą – naudoti greta esančio uosto vandenį pastato aušinimui ir suprojektuoti taip, kad atsidarytų dvigubi stogo ir fasado langai, suteikdami natūralią ventiliaciją.
Kompanijos atstovas sakė: „Pati neįprasčiausia projekto dalis yra trys kabantys kabinetai. Autoriai norėjo sukurti atvirą ir švarią darbo aplinką. Šis pastatas ne tik elegantiškas, jis taip pat yra vienas didžiausių biurų pastatų visoje Kopenhagoje.“
Rašyti komentarą