Buvusios grupės „Mango“ lyderė tapo mama

Mango atsisveikinimo koncertas  (Andriaus Petrulevičiaus nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Praeityje garsios merginų grupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė-Malačiševė sulaukė pirmosios atžalos, praneša delfi.lt.

Rimą ir sutuoktinį gandrai aplankė pirmosiomis gruodžio dienomis, tačiau džiugią naujieną beveik mėnesį jai pavyko nuslėpti. Apie sutuoktinių džiaugsmus iki šiol nežinojo net artimi Rimos draugai.

Rima gimdė gruodžio pirmosiomis dienomis.

„Rimutė jau mėnesį laiko turi mergaitę, gruodžio pradžioje pasigimdė, labai laiminga ir džiaugėsi, viskas pas juos klostosi puikiai“, - pasakojo slapti šaltiniai.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (5)

Taip pat skaitykite:

Sasha Song: nuo pirmų dienų mane supo muzika 5

Gyvenime ir vėtytas, ir mėtytas Dima Šavrovas (27), geriau žinomas sceniniu slapyvardžiu Sasha Song, šiandien gali pasidžiaugti sėkminga karjera, klestinčiu džiazo klubu ir kitąmet laukiančia darbų lavina. „Laimės priklauso nuo to, kaip mes reaguojame į tai, kas vyksta aplink mus“, - sako atlikėjas.
- Iki debiuto nuosavame klube „Sasha Song“ liko kelios dienos. Kojos dreba?
- Kurdamas džiazo klubą, negalvojau, kad tai bus vieta, kur aš kiekvieną vakarą rengsiu solinius pasirodymus. Tai būtų kvaila.

Jampolskio mylimoji apsinuogino erotinėje fotosesijoje 23

Žinomos Lietuvos gražuolės, atrodo, itin sparčiai kratosi drovuolių etiketės ir viena po kitos atidengia savo grožybes visų tautiečių džiaugsmui erotinėse fotosesijose. Irūna ir Ineta Puzaraitės, grupės „Pinup Girls“ merginos, o dabar – ir aktoriaus Mariaus Jampolskio draugė Renata Uzialkaitė apsinuogino prieš erotinio žurnalo „Playboy“ fotografų objektyvus.
„Paprastai mūsų žurnalas tokios šeimyninės rangos nepraktikuoja, - pripažino vyriausias žurnalo redaktorius Aidas Puklevičius.

Kas šiais metais labiausiai pradžiugino Mią? 6

Artėjant naujiems Drakono metams, visi kuriame planus ne tik, kaip juos sutikti, bet ir žadame sau įgyvendinti užsibrėžtus tikslus. Alfa.lt domėjosi, kaip prabėgo šie metai ir ką 2012-aisiais planuoja garsi Lietuvos atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia.
V. Pilipaitytė sakė, kad pažadų sau Naujiesiems metams nėra davusi, tačiau neslėpė, kad planų kitais metais jau yra numačiusi, bet, jos nuomone, būtų dar per anksti juos atskleisti. „Aš tiesiog gyvenu.

Matijošaitienė: dizainerių drabužiai – ne mano gyvenimo būdui 10

Žinoma Kauno ponia ir Miesto tarybos narė Irena Matijošaitienė išsiskiria savo ryškia apranga. Moteris sakė, kad nėra tipinė lietuvė ir labai mėgsta ryškias spalvas. Savitu stiliumi pasižyminti ponia, kritikuota net ir žymaus dizainerio Juozo Statkevičiaus, į tokius komentarus nekreipia dėmesio ir džiaugiasi, kad velkasi drabužius, kurie jai patinka. Ji pasakojo, kaip kuria savo stilių.

Ką Bunkei žada ateitis? 24

Žinomos atlikėjos Natalijos Bunkės šiais metais laukė ypač daug permainų: skyrybos su žinomu prodiuseriu Deividu Zvonkumi, santuoka su verslininku Danieliumi Bunkumi, gimęs sūnelis Kristupas, solinė karjera ir metų gale kilęs skandalas dėl grupės „Yva“ veiklos nutraukimo.

Prie vairo įkliuvusios įžymybės atgailauja nevienodai 15

Scenos žvaigždės ir žvaigždutės, politikai, valdininkai ir šiaip žymūs Lietuvos žmonės nėra labai pavyzdingi vairuotojai. Dalis jų - tikri angeliškos išvaizdos kelių chuliganai. Šiurkščiai nusižengę jie ne visada nori prisipažinti klydę ir mėgina išsisukti. Tuo metu užsienyje baudas nesiginčydami moka net karaliai.
Šiemet tarp šiurkščiai Kelių eismo taisykles (KET) pažeidusių vairuotojų pasitaikė kaip niekada daug krašto įžymybių.

Susijusios naujienos

Kaip laikas pakeitė „Mango“ vokalistę Rimą Petrauskytę? ..

„Chorų karų“ transliacijoje – kultinės grupės „Mango“ prisikėlimas ..

Perversmas mados pasaulyje: „Mango“ ruošiasi pristatyti specialią amerikietiškiems dydžiams skirtą kolekciją 1

Ką Arūnas Valinskas užsimojo pavaišinti naktiniame klube? ..

Miranda Kerr tapo naujuoju „Mango“ reklamos veidu ..

Rizika vaisių skyriuje: į Lietuvą uždrausta tiekti mango vaisius ..

Geriausi vasaros padažai ..

Netradicinis receptas: kepto jogurto desertas 3

„Mango“ Kalėdos: princesės prie eglutės 2