Testas: kuris pasaulio kraštas jums tinka

Pasaulio sveikata (123rf.com asociatyvi nuotr.)
Aa+Aa-

Kartais jaučiatės lyg ne savo vietoje ar tiesiog norite pakeisti gyvenamąją vietą? Tuomet šis testas yra kaip tik jums. Išsprendę jį sužinosite, koks pasaulio kraštas tinka jums labiausiai ir kuriame jaustumėtės geriausiai. Tad sąžiningai atsakykite į klausimus ir sužinokite.

Testą galte atlikti čia. 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

10 patarimų, kaip išsivaduoti iš tobulybės spąstų 26

1. Tinkamai įvertinkite savo indėlį.
Sudarykite darbų, kuriuos ketinate atlikti, sąrašą. Daug savo kasdieninių darbų jūs padarote grynai automatiškai ir laikote juos normaliais. Jeigu jūs ilgam laikui atsidurtumėte ligoninėje ar išvyktumėte, kiti turėtų už tuos darbus brangiai mokėti arba suktis patys. Jūsų serviso paslaugos nėra savaime suprantamos.2. Išsivaduokite nuo grožio manijos.
Akcentuokite tas kūno dalis, kurios jums patinka.

Testas: ar jis nori tik įsitempti jus į lovą? 5

Norite būti su savo mylimuoju ar nusižiūrėjote kokį gražuolį, bet galvojate, kad jam rūpi tik kuo greičiau nusitempti jus į lovą? Tuomet šis testas būtent jums. Sužinokite visą tiesą.Testa spręskite čia.

Testas: ar turite talentą būti laimingi? 7

Būna dienų, kai lengvai pavyksta įgyvendinti visus sumanymus. Ir tokių, kai viskas tiesiog krenta iš rankų.Ar mes jaučiamės laimingi, priklauso ne tiek nuo išorinių įtakų ir aplinkybių, kiek nuo mūsų vidinio nusiteikimo ir požiūrio į gyvenimą.

Testas: ar jūsų santykiai turi ateitį? 8

Neseniai susipažinote? Patikrinkite ar jūsų santykiai turi ateitįEsate dar visai nedaug laiko kartu ir norite žinoti ar tinkate vienas kitam? Tuomet šis testas kaip tik jums! Atsakykite į toliau pateiktus klausimus ir sužinokite ar jūsų ateitis bus šviesi ir laiminga.

Testas: išmokite valdyti savo pyktį 17

Kiekvienas žmogus retkarčiais supyksta ar niršta ir tai visai normalu. Kol pyktis nėra nuolatinis jūsų draugas ir nekenkia jūsų sveikatai, tol jis nėra problema.Pyktis yra blogas dalykas tuomet, kai jis kartojasi kasdien ir perauga į įsiūtį, kuris paliečia ir kitus žmones. Šis testas jums padės išsiaiškinti ar jūs linkęs į pyktį ir įniršį.

Testas: ar jūsų potencijai gresia pavojus? 7

Prarasti potenciją – viena didžiausių vyro baimių. Kiekvienam vyrui būtų skaudu, jei dėl jo kaltės lovoje įsiviešpatautų kapų ramybė.Dauguma stipriosios lyties atstovų dar net nesuvokia, kad ši baimė yra pagrįsta. „Kas penktas europietis vyras turi erekcijos problemų“, – sako vokiečių profesorė Sabine Kliesch iš Miunsterio reprodukcinės medicinos ir andrologijos centro.

Susijusios naujienos

​Testas moterims: ar sugebate įsimylėti iš pirmo žvilgsnio? ..

TESTAS: ką žinai apie Valentino dieną? ..

TESTAS: ar vyras vertas jūsų meilės? ..

Savaitgalį policija vairuotojams ruošia staigmeną ..

​Kardashian seserys užminė rimtą mįslę: parodė teigiamą nėštumo testą ..

Mėgstantys kates vs. dievinantys šunis ..

Testas: sužinokite savo smegenų amžių 1

TESTAS: pasitikrink savo sekso IQ ..

Ką žinome apie Kalėdas? ..

​Ar gerai sutariate su savimi? ..