Testas: ar turite talentą būti laimingi?

Laimė būti laimingiem
Aa+Aa-

Būna dienų, kai lengvai pavyksta įgyvendinti visus sumanymus. Ir tokių, kai viskas tiesiog krenta iš rankų.

Ar mes jaučiamės laimingi, priklauso ne tiek nuo išorinių įtakų ir aplinkybių, kiek nuo mūsų vidinio nusiteikimo ir požiūrio į gyvenimą.

Ar sugebate būti laimingi? Išsiaiškinkite atsakydami į testo klausimus čia

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

Ar esate priklausomi nuo „Facebooko“? 17

Tikriausiai esate patyrę, kad socialinis tinklas „Facebook“ sukelia priklausomybę. Mokslininkai atliko apklausą apie populiariausio socialinio tinklo naudotojų įpročius.

Ar esate aistringi? 3

Aistra daugumai žmonių yra sąvoka, susijusi su meile ir geismu.

Ar sugebate įsimylėti iš pirmo žvilgsnio? 4

Vieniems kelias link meilės eina per ilgus draugystės metus, o kiti įsimyli per pirmąjį pasimatymą ir nuo aistros visai pameta galvą.
Kokiam tipui priklausote jūs?
Tai sužinosite iš mūsų testo. Pasirinkite po vieną tinkamą atsakymą į klausimus ir sudėkite šalia nurodytus balus.
1. Vakarėlyje simpatiškas jaunas vyras siūlo jums pratęsti vakarą jo namuose? Kaip reaguojate?
* Išvadinu jį chamu ir pareiškiu, kad „aš – ne tokia!“ (0)
* Vietoj to pasiūlau rytoj susitikti neutralioje teritorijoje.

Testas: ką jums reiškia jūsų dabartinis darbas? 1

Įvairių žmonių požiūriai į savo profesinį gyvenimą labai skiriasi: vieni gyvena, kad dirbtų. Kiti dirba, kad gyventų. O dauguma blaškosi kažkur per vidurį. Koks jūsų požiūris? Kokią reikšmę darbas turi jūsų gyvenime?Šis testas padės jums išsiaiškinti. Pažymėkite po vieną tinkamą atsakymą į pateiktus klausimus.

Testas: ar esate romantiškas? 9

Esate nusiteikusi (-ęs) meilei ar flirtui? Ar Valentino diena yra ta, be kurios negalite gyventi? Atlikę šį testą pasitikrinkite savo romantikos „lygį“.Testą galitė atlikti čia.

Testas: charakteris pagal vaisius 19

Amerikiečių psichologai padarė pikantišką atradimą: pagal vaisių, kurį labiausiai mėgsta žmogus, galima nusakyti jo charakterį. Siūlome pasitikrinti save ir patikrinti kitus.Apelsinai
Apelsinus labiausiai mėgsta aistringos būtybės. Šie žmonės būna labai energingi ir veiklūs, mėgstantys atkreipti į save aplinkinių dėmesį ir išsiskirti iš kitų. Jų santykiai su priešinga lytimi būna šiek tiek lengvabūdiški. Jie sugeba per kelias minutes sužadinti kitam simpatiją.

Testas: ar suprantate savo partnerį? 18

Ar gerai suprantate savo mylimo vyro troškimus, poreikius? Ar jums tai absoliučiai svetimas, nesuvokiamas pasaulis? Atlikite šį jausmų ekspertų Stephano Bartelso ir Tillio Raetherio sukurtą testą ir sužinokite kaip yra iš tiesų: jums tereikia suskaičiuoti atsakymų balus. Testą galite atlikti čia.

Testas: Kalėdų šventės: džiugesys ar stresas? ..

Kalėdų šventimas gali būti išties nemalonus, pilnas įtampos ir streso. Atlikite šį testą ir sužinokite kiek jūsų nervų sistemą veikia pasiruošimas šventėms.

Testas: ką žinai apie Kalėdas 19

Šventų Kūčių vakaras – jau šeštadienį. Rodos, akimirksniu atėjusios šventės verčia susimąstyti apie gerumą, viltį ir atjautą. Nors religinės šventės orientuotos į susikaupimą ir susimąstymą, pagoniški jų elementai vis dar gajūs.Šį kartą Alfa.lt kolektyvas ragina pasitikrinti savo žinias apie Kūčių ir Kalėdų tradicijas iš viso pasaulio bei iš gimtosios Lietuvos.

Testas: ar esate pasiruošusi (-ęs) naujiems santykiams? 10

Nauji santykiai gali būti išties keblūs, ypač jei norite vėl greitai pamilti. Ar jūs staiga pasineriate į naujas emocijas su dar menkai pažįstamu žmogumi, ar vis dėlto jums reikalingas laikas suvokti ir ištyrinėti tą žmogų, prieš pasineriant į naujus, svaigius santykius?Lietuvoje yra išties daug vienišų žmonių. Paklausus jų, kodėl jie yra vieni, žmonės atsako, kad dar nėra pasiruošę rimtiems santykiams ar, jog vis dar jaučia kažką savo buvusiam (-iai) partneriui (-ei) ir bijo užmegzti naujus ryšius.

Susijusios naujienos

​Testas moterims: ar sugebate įsimylėti iš pirmo žvilgsnio? ..

TESTAS: ką žinai apie Valentino dieną? ..

TESTAS: ar vyras vertas jūsų meilės? ..

Savaitgalį policija vairuotojams ruošia staigmeną ..

​Kardashian seserys užminė rimtą mįslę: parodė teigiamą nėštumo testą ..

Mėgstantys kates vs. dievinantys šunis ..

Testas: sužinokite savo smegenų amžių 1

TESTAS: pasitikrink savo sekso IQ ..

Ką žinome apie Kalėdas? ..

​Ar gerai sutariate su savimi? ..