Pačios baisiausios vestuvinės nuotraukos

Pačios baisiausios vestuvinės nuotraukos
Nuotraukų galerija (1/23)
Aa+Aa-

Teminės vestuvių fotosesijos tampa vis populiaresnės. Jaunavedžiai renkasi vis išradingesnes vestuvių fotosesijos temas. Nuotaka nuotraukose jau nebebijo atrodyti negražiai. Daug smagiau atrodyti šokiruojančiai.

Alfa.lt siūlo pasigrožėti vienos poros vestuvine fotosesija. Ji tikrai netikėta ir originali, tačiau ar graži? Tai paliekame spręsti Jums.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (28)

Taip pat skaitykite:

Drąsus vėžiu sergantis berniukas įveikė 10 auglių 3

Berniukas, sergantis retai vaikystėje pasitaikančiu vėžiu, nustebino gydytojus, kai dingo dešimt iš 11 auglių.Ketverių metų Connahui Broomui buvo diagnozuota neuroblastoma. Gydytojai pasakė, kad gyventi jam liko keli mėnesiai. Bet neseniai Connahas atšventė savo dešimtą gimtadienį.
Jo šeima mano, kad berniuko būklė taip neįtikėtinai pagerėjo dėl 200 tūkst. svarų kainavusio gydymo. Šeima ėmėsi novatoriško fotodinaminio gydymo Meksikoje, kai du chemoterapijos kursai nepadėjo Connahui.

Siaubas: dvimetei rotveileris nuplėšė pusę galvos 13

Šiai dvejų metukų mergaitei prireiks odos transplantacijų, nes jos galvos odą nuplėšė kaimynų rotveileris.Kolambuse, Džordžijoje, Synthia Watson buvo paguldyta į ligoninę po to, kai ją kieme užpuolė šuo, su kuriuo ji norėjo pažaisti. Mergaitė per tvorą paglostė trejų metų vokiečių rotveilerį Tanką ir atidarė vartų skląstį, kad gyvūnas galėtų išeiti.
Mergaitė ėjo namo iš parduotuvės su savo 72 metų senele Sherry Kerrick, kai buvo užpulta. Synthia dabar gydoma ligoninėje.

Užtrauksiu rankinį stabdį, pažadu! 1

Atrodo, kas čia tokio: kartelį kitą užmiršti panaudoti rankinį stabdį, ir visus kolegas sukeli ant kojų! Taip nutiko vienai išsiblaškiusiai merginai iš Vokietijos (Leingarteno savivaldybės, esančios Baden Viurtembergo žemėje).
23-ejų vokietė pasistatė automobilį aukštėliau esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, bet neužtraukė rankinio stabdžio.
Jos „Opeliukas“ nuriedėjo kone priešais biuro duris ir sustojo tarp dekoratyvinių krūmų.
Kolegos vyrai puolė gelbėti merginos automobilio.

Policija organizavo vogtų daržovių atpažinimo procedūrą 1

Anglijos policija išaiškino asmenis, kurie vogė daržoves iš Bremptono miestelio, Kembridžšyro grafystėje, gyventojų sklypų suorganizuodamas keistą daržovių atpažinimo procedūrą.Kaip rašo britų dienraštis „The Daily Telegraph“, policija sulaikė 44 metų Lorencą Milerį ir 46 metų Styveną Rendalą, kurie nešė maišą vogtų vaisių ir daržovių. Norėdami įrodyti vyrų kaltę pareigūnai gatvėje išdėliojo vogtas gėrybes ir surengė jų „akistatą“ su savininkais.

OMG: akių vokų tatuiruotės 5

Kai užeina noras išsiskirti iš minios – pasidaryk akių vokų tatuiruotę. Akis gali dabinti atmerktų akių imitacija, savo parašu ar kokiu religiniu ženklu.Nors Alfa.lt primigtinai siūlo nepasinaudoti šiuo patarimu, tačiau pasigrožėkite jau tai padariusių žmonių išradingumu.

Dvi seserys gyvena su pavojingais gyvybei širdies augliais 3

Dvi mažos seserys nustebino gydytojus. Jos abi turi pavojingus gyvybei širdies auglius, bet gyvena normalų gyvenimą. Emmos-Jean ir Charlie-Marie Skinner tėvai įsitikinę, kad meilė viena kitai padeda joms išgyventi.27 metų motina Heather iš Blakberno, Lankašyro, sakė: „Mes manome, kad jų meilė viena kitai gydo jas. Ji padeda mergaitėms būti stiprioms. Gydytojai negali patikėti, kad jos taip gerai laikosi ir yra aktyvios.

Susijusios naujienos

​Lilas ir Innomine: nėra nei gerų, nei blogų žmonių ..

Indijoje švenčiamas gėrio pergalės prieš blogį festivalis ..

Ukrainos prezidento posto sieks ir „Dartas Veideris“ ..

Netikėtas Mikutavičiaus prisipažinimas: kiaušiniai yra blogis! ..

Snowdenas: ne kiekvienas šnipinėjimas yra blogas 6

Blogi grožio įpročiai – laikas jų atsikratyti 6

Baisiausiu visų laikų filmu pretenduojanti tapti juosta „Piktieji numirėliai“ – balandį ir Lietuvoje ..

Donatas Katkus: buvau labai blogas tėtis 5

Lietuvos tėvų forumo tarybos pirmininkas: krepšelis iš viso yra blogis 76

„24 valandos“: kaimas blogas ar pati kalta? 1