Ričardas Berankis laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos suaugusiųjų teniso turnyrą

Ričardas Berankis. (Agentūros INNA nuotr.)

Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas šešiolikmetis Ričardas Berankis (1525-as ATP reitinge) sekmadienį Portugalijoje iškovojo istorinę pergalę - laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos suaugusiųjų turnyrą.

Tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą Albufeiroje (3`o Open Alfamar Beach&Sport Resort) patekęs trenerio Remigijaus Balžeko auklėtinis finale 7:5, 6:4 įveikė ketvirtąjį reitingą turėjusį devyniolikmetį belgą Nielsą Deseiną (532-as ATP reitinge).

Iš viso R. Berankis šiame turnyre nugalėjo devynis gerokai vyresnius varžovus - keturis kvalifikacinėse varžybose ir penkis pagrindiniame turnyre. Kai kurie iš lietuvio priešininkų ATP reitinge yra pakilę dvigubai aukščiau ir užima vietas nuo 411-os iki 757-os.

Teniso turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.