Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Ričardas Berankis laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos suaugusiųjų teniso turnyrą

Ričardas Berankis. (Agentūros INNA nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-
Perspektyviausias Lietuvos tenisininkas šešiolikmetis Ričardas Berankis (1525-as ATP reitinge) sekmadienį Portugalijoje iškovojo istorinę pergalę - laimėjo pirmąjį karjeroje ITF serijos suaugusiųjų turnyrą.

Tik po kvalifikacinių varžybų į pagrindinį turnyrą Albufeiroje (3`o Open Alfamar Beach&Sport Resort) patekęs trenerio Remigijaus Balžeko auklėtinis finale 7:5, 6:4 įveikė ketvirtąjį reitingą turėjusį devyniolikmetį belgą Nielsą Deseiną (532-as ATP reitinge).

Iš viso R. Berankis šiame turnyre nugalėjo devynis gerokai vyresnius varžovus - keturis kvalifikacinėse varžybose ir penkis pagrindiniame turnyre. Kai kurie iš lietuvio priešininkų ATP reitinge yra pakilę dvigubai aukščiau ir užima vietas nuo 411-os iki 757-os.

Teniso turnyro Portugalijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Subačius 16-ąjį kartą tapo Lietuvos čempionu

Kėdainiuose vykusiame Lietuvos suaugusiųjų bokso čempionate užfiksuotas rekordas - vyrų svorio kategorijos iki 91 kg finale kaunietis Vitalijus Subačius taškais 3:0 pranoko kėdainiškį Paulių Zujevą ir 16-ąjį kartą tapo šalies čempionu.
„Tai buvo labai sunki kova su talentingu jaunuoliu iš Kėdainių, bet pergalė ir istorinis medalis man suteikė nenusakomus pojūčius - esu be galo laimingas, - sakė Lietuvos bokso rekordininkas V. Subačius.

Meilutytė D. Britanijos čempionate – aštunta

Olimpinė plaukimo čempionė Rūta Meilutytė Glazge vykstančio Didžiosios Britanijos čempionato 50 m plaukimo peteliške atrankos varžybose šeštadienį užėmė aštuntąją vietą.
17-metė lietuvė, atstovaujanti Didžiosios Britanijos klubui „Plymouth Leander“, distanciją įveikė per 27,42 sek. Rūtą nuo Lietuvos rekordo skyrė 0,28 sek.
Šioje rungtyje dalyvavo 52 plaukikės.
Varžybų reglamentas užsienio plaukikams dalyvauti finaliniuose plaukimuose neleidžia.

Zubraus ekipa pralaimėjo ir „Islanders“ ledo ritulininkams

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate penktadienį „New Jersey Devils“ komanda, kuriai atstovauja Dainius Zubrus, namuose po bulitų serijos 2:3 (2:1, 0:0, 0:1; 0:0; 0:1) pralaimėjo „New York Islanders“ ledo ritulininkams.
Niujorko klubas baudinių seriją laimėjo 3-1.
15 min. 37 sek. žaidęs D. Zubrus du kartus metė į vartus.
Trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusi „Devils“ komanda Rytų konferencijoje užima dešimtąją vietą. Ji po 81 rungtynių turi 86 taškus.

Maskvos olimpiada – sporto šventė, užtemdyta karo

Olimpinė dvasia. Sąžininga kova. Tobulumo ir taikos siekiai. Deja, bet šios, dar senovės Graikijos laikus siekiančios sąvokos, šiuolaikiniame pasaulyje atrodo praradusios prasmę. Didžiausia sporto šventė jau senokai nebėra rimta kliūtis konfliktams – į tradiciją bent kelioms savaitėms nutraukti karines operacijas yra nusispjaunama.
Naujausias pavyzdys – kiek daugiau nei prieš mėnesį vykusios žiemos olimpinės žaidynės Sočyje.

Mirė vienas „Šiaulių“ klubo įkūrėjų Algimantas Mikšys

Sunki liga pasiglemžė ilgametį krepšinio klubo „Šiauliai“ prezidentą Algimantą Mikšį.
Algimantas Mikšys buvo vienas iš kelių entuaziastų, kurių dėka 1994 m. vasarą įkurtas krepšinio klubas „Šiauliai“. Nuo klubo įkūrimo 15 metų prezidentu neatlygintinai dirbęs, o po to garbės prezidentu iki šių dienų buvęs A.Mikšys buvo ir vienas jo rėmėjų.

Navardauskas laimėjo daugiadienes lenktynes Prancūzijoje

Lietuvos dviratininkas Ramūnas Navardauskas penktadienį laimėjo Prancūzijoje vykusias 62-ąsias lenktynes „Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire“. Jis tapo pirmuoju lietuviu laimėjusiu šias varžybas.
Priminsime, kad ketvirtadienį mūsiškis triumfavo ir ketvirtajame etape. Būtent po jo jis tapo lyderiu ir šią poziciją išlaikė ir penktajame.