Testas: ar jūsų santykiai turi ateitį?

Pora (Photos.com nuotr.)
Aa+Aa-

Neseniai susipažinote? Patikrinkite ar jūsų santykiai turi ateitį

Esate dar visai nedaug laiko kartu ir norite žinoti ar tinkate vienas kitam? Tuomet šis testas kaip tik jums! Atsakykite į toliau pateiktus klausimus ir sužinokite ar jūsų ateitis bus šviesi ir laiminga.

Testą spręskite čia.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (8)

Taip pat skaitykite:

Testas: išmokite valdyti savo pyktį 17

Kiekvienas žmogus retkarčiais supyksta ar niršta ir tai visai normalu. Kol pyktis nėra nuolatinis jūsų draugas ir nekenkia jūsų sveikatai, tol jis nėra problema.Pyktis yra blogas dalykas tuomet, kai jis kartojasi kasdien ir perauga į įsiūtį, kuris paliečia ir kitus žmones. Šis testas jums padės išsiaiškinti ar jūs linkęs į pyktį ir įniršį.

Testas: ar jūsų potencijai gresia pavojus? 5

Prarasti potenciją – viena didžiausių vyro baimių. Kiekvienam vyrui būtų skaudu, jei dėl jo kaltės lovoje įsiviešpatautų kapų ramybė.Dauguma stipriosios lyties atstovų dar net nesuvokia, kad ši baimė yra pagrįsta. „Kas penktas europietis vyras turi erekcijos problemų“, – sako vokiečių profesorė Sabine Kliesch iš Miunsterio reprodukcinės medicinos ir andrologijos centro.

Testas moterims: ar jūs lesbietė, biseksuali ar heteroseksuali? 12

Pasimetėte savo jausmuose? Vis dažniau pagalvojate apie tos pačios lyties atstoves? O gal lytis jums visiškai nesvarbi?Šis testas padės jums susivokti kokie jausmai valdo jus ir galbūt net priimti tinkamą ir lemtingą sprendimą gyvenimo kelyje. Nuoširdžiai atsakykite į klausimus ir sužinosite ar esate homoseksuali, biseksuali ar heteroseksuali.

Testas: koks jūsų svajonių vyras 9

Testas: ar jūs gera meilužė? 7

Ką tai reiškia būti gera meiluže? Šį klausimą sau kelia daug moterų. Ar užtenka kuo rafinuočiau suvilioti vyrą? Ar čia turi reikšmės ir kiti dalykai, pavyzdžiui, pasitikėjimas savimi?Išsprendusios mūsų testą sužinosite, ar turite talentą seksui. Gerą seksą nulemia ne tik jūsų partnerio elgesys, bet ir jūsų polinkiai ir pomėgiai. Pasistenkite atsakyti į klausimus kuo sąžiningiau.

Susijusios naujienos

​Rankų džiovintuvų testo rezultatai privers jus susiraukti ..

Kaip gyvena BBC „Top Gear“ žvaigždės: prabanga, turtai ir sraigtasparniai ..

TESTAS: ar jums netrūksta aistros? 1

TESTAS: pasitikrinkite, ką žinote apie Heloviną ..

Išravėkite „Regitros“ klausimyną: ko neturėtų būti klausiama per vairavimo egzaminą? 6

​Testas: koks jūsų augintinio IQ? ..

Testas: kaip mokate mylėti? ..

Pasitikrinkite vairavimo teorijos žinias ir laimėkite prizą 3

Testas: apie kokią povestuvinę kelionę svajojate? ..

Testas: liga ar vienatvė? ..