Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Meilės burtai - priemonė susigrąžinti mylimuosius?

Fėja (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Mūsų laikais magiški ritualai - įprastas dalykas. O meilės magija – ypač. Moterys mėgsta eiti pas aiškiaregius ar būrėjus, kad susigrąžintų savo mylimąjį. Bet ne visos! Tos, kurios apsieina be meilės burtų, vis dėlto kartais irgi susimąsto apie tai... Iš tikrųjų, kam analizuoti, kodėl vyrai išeina? Paprasčiau nueiti pas būrėjus ir magija prisivilioti paklydėlį atgal. Bet ne viskas taip paprasta.

Prievarta – nuodėmė

Moksliškai įrodyta, kad tokiu būdu žmogui daromas energetinis ir informacinis poveikis, slopinama jo valia, kad žmogus paklustų kitam, dažniausia priešingos lyties asmeniui. Tokia prievarta – didžiulė nuodėmė, turinti įtakos paties žmogaus lemčiai ir jo karmai. Kartais neapgalvoti žmogaus veiksmai gali ateityje sukomplikuoti jo vaikų ir vaikaičių likimus. Net patys aiškiaregiai, raganos, būrėjai ir šamanai žmogaus prisiviliojimą burtais laiko pačiu nemaloniausiu tarp „piktų“ magiškų veiksmų. Tokie burtai prilygsta prakeiksmui, ligai ar net mirčiai.

Ir vis dėlto mylimąjį prisivilioti burtais šiandien labai madinga. Kodėl? Atsakymas paprastas: žmogui labai sunku gyventi be meilės, kiekvienas iš mūsų nori mylėti ir būti mylimas. Deja, meilė kaprizinga ir ne visada ji būna abipusė. Dažnokai moterys nenori susitaikyti su tuo, todėl ir kreipiasi į būrėjus tikėdamos, kad meilės magija padės sužadinti jausmus.

Burti draudžiama

Bet kurioje magijoje yra daugybė draudimų. Pirmiausia kategoriškai draudžiama burtais vilioti žmones iš kitų santuokų. Jei moteris ištekėjusi, jai draudžiama burtais prisivilioti žmogų iš šalies. Taip pat negalima prievarta pavergti širdį žmogaus, kuris yra susituokęs bažnytine santuoka. Apskritai būrėjai nelinkę pyktis su Dievu, todėl nė vienas save gerbiantis magas neburs per įvairias svarbias religines šventes.

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jums reikia meilės magijos pagalbos, prieš tai rimtai apgalvokite susidariusią situaciją: ar tikrai jums reikalingas šis žmogus, o gal tai tik tuščias kaprizas. Tarkim, jums pavyko sužadinti meilę jo širdyje ir priversti jį pamilti jus... Bet laikui bėgant jūs supratote, kad šis žmogus jums jau nusibodo, nes mylite kitą, trečią, penktą arba dešimtą.

Jei pasiseka...

Niekada neburkite apimta keršto, tiesiog, kad pakenktumėte draugei arba draugui. Meilės magija padės, jei jausmas yra tyras – liejasi iš visos širdies. Reikėtų atsiminti, kad meilužis labai greitai gali tapti priešu, jei elgsitės lengvabūdiškai ir šaltakraujiškai. Bet kuri magija slopina žmogaus valią, bet pakeisti jo prigimties negali. Todėl prisivilioti burtais galima tik tą žmogų, kuris jums bent simpatizuoja – kitaip jūsų abiejų gyvenimas bus panašus į pragarą...

Meilės kopija

Ir svarbiausia. Už meilės magiją kartais reikia labai brangiai sumokėti. Yra keletas tipiškų įvykių vystymosi variantų. Tarkim, kad viskas gerai, mylimasis šalia, bet yra didžiulė tikimybė susidurti su vienu iš trijų šalutinių meilės magijos efektų: alkoholizmas, impotencija arba vadinamoji „meilė per prievartą“.

Pirmu atveju vyras bus šalia, jam nerūpės kitos moterys, nes brangiausias dalykas gyvenime jam yra butelis. Galbūt retkarčiais jis išsiblaivys, bet trumpam.

Antru atveju vyras abejingas ir žmonai, ir kitoms moterims. Nėra lytinio potraukio... Aišku, galima gyventi su juo po vienu stogu, bet apie vaikus ir sekso malonumus teks užmiršti.

Trečiu atveju šeimyninis gyvenimas tampa pragaru. Kai žmonos nėra, vyras galvoja apie ją, pasiilgsta, bet vos tik ji šalia, jis pradeda jos nekęsti...

Psichologai tvirtina, kad burtais prisiviliota meilė labiau primena ne pačią meilę, o meilės kopiją. Ir dažnai prastos kokybės kopiją. Kad mylėtume ir būtume mylimi, reikia norėti keistis į gerąją pusę, o ne lakstyti pas aiškiaregius ar būrėjus. Ir dar reikėtų nepamiršti, kad už šią klaidą ateityje reikės brangiai sumokėti.

„Klaipėda“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

25 sėkmingo gyvenimo taisyklės

Norite, kad viskas vyktų sklandžiai ir jums sektųsi? Tada vadovaukitės šiomis sėkmės taisyklėmis, ir viskas vyks taip, kaip jūs pageidaujate.
Aplink save suburkite tik tuos žmones, kurie temps jus į viršų, vers pasitempti, daugiau sužinoti, išmokti. Mūsų gyvenimas ir taip pilnas žmonių, tempiančių mus žemyn savo neišsilavinimu.Jei jums kas nors pasakys, kad jūsų traukinys jau nuvažiavo, atminkite: yra begalė kitokio transporto – lėktuvai, jachtos.

Kaimynų žaidimai: žalias kiaušinis tam, kuris nemyli

Šv. Velykų margutis Estijoje – ne tik vaisingumo ir gamtos nubudimo simbolis, tačiau ir meilės laiškas. Jo ankstyvą Velykų rytą tikėkis tiek nuo mylimojo, tiek ir nuo slapto gerbėjo. Tačiau, jei per metus ką nors stipriai nuvylei, nepamiršk turėti atsarginės servetėlės, nes vietoje įprasto kietai virto margučio tau gali atitekti žalias.
Margutis be lukšto
Estai dažo ne tik kiaušinio lukštą, bet ir kiaušinio baltymą.

Apsipirkinėjimas skatina vaikų vystymąsi

Didžiosios Britanijos mokslininkai paskelbė, kad apsipirkinėjimas parduotuvėse padeda vaiko vystymuisi, todėl pataria tėvams pasiimti vaikus su savimi, einant į parduotuves.
Oksfordo universiteto mokslininkai pažymėjo, kad šis procesas vysto vaikų smulkiąją motoriką ir socializaciją. Ekspertų teigimu, apsipirkinėjimas – ne mažiau naudingas nei piešimas, lipdymas ar kiti kūrybiniai užsiėmimai, skatinantys vaiko vystymąsi.
Apklausa šia tema vyko Vokietijoje.

Psichologo komentaras: paauglė dukra nori būti savarankiška – kaip elgtis mamai?

Sveiki, mano dukrai 16 metų. Ji labai nori būti savarankiška, kad tik nesikisčiau į jos gyvenimą. Ji turi du vyresnius ir du jaunesnius brolius. Net su sūnumis nėra tiek vargo, kiek su dukra. Visus vaikus jau dešimt metų auginu viena.
Ačiū, Polina.

Erotiniai sapnai: kodėl mes juos sapnuojame?

Apie 10 proc. visų mūsų sapnų yra erotiniai. Ir lytinis aktas juose nėra būtinas. Galite sapnuoti, kad skrendate ar nardote, o galbūt plaunate indus. Erotiniais sapnais laikomi tie, kuriuos sapnuodama jūs susijaudinate, nepriklausomai nuo jų siužeto.
Kodėl mes sapnuojame erotinius sapnus? Ir kodėl kažkas užsiiminėja seksu su buvusiu mokytoju, o kažkas plauna indus?
Erotinių sapnų tipai
Moterys dažniausiai erotinius sapnus sapnuoja tuo metu, kai joms realiame gyvenime trūksta vyriško švelnumo.

Kiek pinigų daro žmogų laimingą?

Amerikiečiai sociologai atliko apklausą ir išsiaiškino, kiek žmogui reikia pinigų, kad jis jaustųsi laimingas. Pasirodo, tai nėra tokia jau nepasiekiamai didelė suma – apie 35 000 dolerių per metus, maždaug 3 000 dolerių per mėnesį.
Minesotos universiteto specialistų teigimu, būtent tokia suma padeda žmogui jaustis sėkmingu žmogumi ir manyti, kad gyvenimas susiklostė sėkmingai.
Kur pradingsta pinigai?
Nuolat mėnesio pabaigoje, prieš pat išmokamus atlyginimus, besiskolinančių žmonių vis daugėja.