Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Meilės burtai - priemonė susigrąžinti mylimuosius?

Fėja (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Mūsų laikais magiški ritualai - įprastas dalykas. O meilės magija – ypač. Moterys mėgsta eiti pas aiškiaregius ar būrėjus, kad susigrąžintų savo mylimąjį. Bet ne visos! Tos, kurios apsieina be meilės burtų, vis dėlto kartais irgi susimąsto apie tai... Iš tikrųjų, kam analizuoti, kodėl vyrai išeina? Paprasčiau nueiti pas būrėjus ir magija prisivilioti paklydėlį atgal. Bet ne viskas taip paprasta.

Prievarta – nuodėmė

Moksliškai įrodyta, kad tokiu būdu žmogui daromas energetinis ir informacinis poveikis, slopinama jo valia, kad žmogus paklustų kitam, dažniausia priešingos lyties asmeniui. Tokia prievarta – didžiulė nuodėmė, turinti įtakos paties žmogaus lemčiai ir jo karmai. Kartais neapgalvoti žmogaus veiksmai gali ateityje sukomplikuoti jo vaikų ir vaikaičių likimus. Net patys aiškiaregiai, raganos, būrėjai ir šamanai žmogaus prisiviliojimą burtais laiko pačiu nemaloniausiu tarp „piktų“ magiškų veiksmų. Tokie burtai prilygsta prakeiksmui, ligai ar net mirčiai.

Ir vis dėlto mylimąjį prisivilioti burtais šiandien labai madinga. Kodėl? Atsakymas paprastas: žmogui labai sunku gyventi be meilės, kiekvienas iš mūsų nori mylėti ir būti mylimas. Deja, meilė kaprizinga ir ne visada ji būna abipusė. Dažnokai moterys nenori susitaikyti su tuo, todėl ir kreipiasi į būrėjus tikėdamos, kad meilės magija padės sužadinti jausmus.

Burti draudžiama

Bet kurioje magijoje yra daugybė draudimų. Pirmiausia kategoriškai draudžiama burtais vilioti žmones iš kitų santuokų. Jei moteris ištekėjusi, jai draudžiama burtais prisivilioti žmogų iš šalies. Taip pat negalima prievarta pavergti širdį žmogaus, kuris yra susituokęs bažnytine santuoka. Apskritai būrėjai nelinkę pyktis su Dievu, todėl nė vienas save gerbiantis magas neburs per įvairias svarbias religines šventes.

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jums reikia meilės magijos pagalbos, prieš tai rimtai apgalvokite susidariusią situaciją: ar tikrai jums reikalingas šis žmogus, o gal tai tik tuščias kaprizas. Tarkim, jums pavyko sužadinti meilę jo širdyje ir priversti jį pamilti jus... Bet laikui bėgant jūs supratote, kad šis žmogus jums jau nusibodo, nes mylite kitą, trečią, penktą arba dešimtą.

Jei pasiseka...

Niekada neburkite apimta keršto, tiesiog, kad pakenktumėte draugei arba draugui. Meilės magija padės, jei jausmas yra tyras – liejasi iš visos širdies. Reikėtų atsiminti, kad meilužis labai greitai gali tapti priešu, jei elgsitės lengvabūdiškai ir šaltakraujiškai. Bet kuri magija slopina žmogaus valią, bet pakeisti jo prigimties negali. Todėl prisivilioti burtais galima tik tą žmogų, kuris jums bent simpatizuoja – kitaip jūsų abiejų gyvenimas bus panašus į pragarą...

Meilės kopija

Ir svarbiausia. Už meilės magiją kartais reikia labai brangiai sumokėti. Yra keletas tipiškų įvykių vystymosi variantų. Tarkim, kad viskas gerai, mylimasis šalia, bet yra didžiulė tikimybė susidurti su vienu iš trijų šalutinių meilės magijos efektų: alkoholizmas, impotencija arba vadinamoji „meilė per prievartą“.

Pirmu atveju vyras bus šalia, jam nerūpės kitos moterys, nes brangiausias dalykas gyvenime jam yra butelis. Galbūt retkarčiais jis išsiblaivys, bet trumpam.

Antru atveju vyras abejingas ir žmonai, ir kitoms moterims. Nėra lytinio potraukio... Aišku, galima gyventi su juo po vienu stogu, bet apie vaikus ir sekso malonumus teks užmiršti.

Trečiu atveju šeimyninis gyvenimas tampa pragaru. Kai žmonos nėra, vyras galvoja apie ją, pasiilgsta, bet vos tik ji šalia, jis pradeda jos nekęsti...

Psichologai tvirtina, kad burtais prisiviliota meilė labiau primena ne pačią meilę, o meilės kopiją. Ir dažnai prastos kokybės kopiją. Kad mylėtume ir būtume mylimi, reikia norėti keistis į gerąją pusę, o ne lakstyti pas aiškiaregius ar būrėjus. Ir dar reikėtų nepamiršti, kad už šią klaidą ateityje reikės brangiai sumokėti.

„Klaipėda“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

7 populiariausios vyrų erotinės užgaidos

Anaiptol ne kiekvienas vyras bando įgyvendinti visus savo drąsiausius seksualinius troškimus ir ryžtasi toliau išvardytiems seksualiniams išdykavimams, tačiau susidomėjimas jais daugumai nenusilpsta visą gyvenimą.
1. Striptizas ir nuogalė vitrinoje
Kad ir kaip dailioji lytis stengtųsi savo apdarus padaryti itin viliojančius, apnuogintam moters kūnui nėra konkurencijos.
Fantazijos tema „Moteris be drabužių“ vyriškos lyties atstovams kyla dar lytinio brendimo stadijoje.

Smegenų šturmas – optimalus būdas priimti sprendimą

Reikia priimti svarbų sprendimą, nuo kurio daug kas priklausys? Siūlome išbandyti smegenų šturmo metodą.
Smegenų šturmas – geras būdas ne tik darbui. Net buitines problemas galima sėkmingai spręsti naudojantis juo.
Savo figūra nepatenkinta Kristina sumanė ją pataisyti. Kad pasirinktų tinkamiausią liesėjimo būdą, ji pasinaudojo smegenų šturmo metodu. Ir po pusvalandžio jau buvo parengusi savo asmeninį receptą.

Ką apie vaikiną pasako jo namai?

Šiuolaikiniai vaikinai vis daugiau dėmesio kreipia į tai, kaip atrodo jų namai. Interjero dizaineris Jillas Vegasas išvardijo kelis dalykus, kurie gali suteikti vertingos informacijos apie vaikiną.
Alaus bokalų padėklai
Vaikinas mėgsta leisti laiką vakarėliuose ir yra visada pasirengęs smagiai pasilinksminti su draugais. Turėkite galvoje, kad Vakarėlių liūtas veikiausiai bus nepasirengęs ilgiems ir rimtiems santykiams.
Seni sporto trofėjai
Jillas Vegasas įspėja, kad šis vaikinas vis dar neužaugęs.

Iš kur atsiranda erotomanai?

Paskui moterų sijonus lakstantys vyrai anksčiau buvo vadinami paprasčiausiais palaidūnais. Šiandien jiems apibūdinti sukurti moksliniai pavadinimai: erotomanai ar sekso maniakai. Net bandoma jų elgesį pateisinti „seksualine priklausomybe“ kaip liga, kad šie galėtų nesijausti atsakingi už savo poelgius.
Seksualine priklausomybe vadinamas nesveikas požiūris į seksą, kai lytiniai santykiai žmogui virsta priemone kovojant su stresu ir depresija.

Ką daryti su neištikimu vyru?

Netikėtai sužinojote, kad mylimas vyras palaiko ryšius su kita moterimi? Kol kas jis neįtaria, kad jį susekėte ar atsitiktinai išsiaiškinote apie jo nuotykius. Ką daryti? Nutraukti santykių su mylimuoju dar nenorite. Esate išmintinga moteris ir suprantate, jog neverta su juo svarstyti šios temos, o niekaip nereaguoti būtų neprotinga. To ir nereikia daryti. Jei vyras liks nenubaustas, jis manys, kad jam viskas leidžiama, ir nevaržys savęs bendraudamas su kitomis moterimis.

Kokius vaidmenis jūs vaidinate savo namuose?

Kartais moterys skundžiasi, kad jos ant savo pečių neša nepakeliamą naštą, kad vyras ir kiti šeimos nariai jas paprasčiausiai išnaudoja. Ar tikrai taip yra? Kokią rūpesčių ir pareigų dalį prisiimate jūs, galima nesunkiai išsiaiškinti įvertinant padėtį objektyviai.
Paimkite popieriaus lapą ir rašiklį. Dabar pabandykite išsiaiškinti savo vaidmenį šeimoje.