Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Meilės burtai - priemonė susigrąžinti mylimuosius?

Fėja (Photos.com nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Mūsų laikais magiški ritualai - įprastas dalykas. O meilės magija – ypač. Moterys mėgsta eiti pas aiškiaregius ar būrėjus, kad susigrąžintų savo mylimąjį. Bet ne visos! Tos, kurios apsieina be meilės burtų, vis dėlto kartais irgi susimąsto apie tai... Iš tikrųjų, kam analizuoti, kodėl vyrai išeina? Paprasčiau nueiti pas būrėjus ir magija prisivilioti paklydėlį atgal. Bet ne viskas taip paprasta.

Prievarta – nuodėmė

Moksliškai įrodyta, kad tokiu būdu žmogui daromas energetinis ir informacinis poveikis, slopinama jo valia, kad žmogus paklustų kitam, dažniausia priešingos lyties asmeniui. Tokia prievarta – didžiulė nuodėmė, turinti įtakos paties žmogaus lemčiai ir jo karmai. Kartais neapgalvoti žmogaus veiksmai gali ateityje sukomplikuoti jo vaikų ir vaikaičių likimus. Net patys aiškiaregiai, raganos, būrėjai ir šamanai žmogaus prisiviliojimą burtais laiko pačiu nemaloniausiu tarp „piktų“ magiškų veiksmų. Tokie burtai prilygsta prakeiksmui, ligai ar net mirčiai.

Ir vis dėlto mylimąjį prisivilioti burtais šiandien labai madinga. Kodėl? Atsakymas paprastas: žmogui labai sunku gyventi be meilės, kiekvienas iš mūsų nori mylėti ir būti mylimas. Deja, meilė kaprizinga ir ne visada ji būna abipusė. Dažnokai moterys nenori susitaikyti su tuo, todėl ir kreipiasi į būrėjus tikėdamos, kad meilės magija padės sužadinti jausmus.

Burti draudžiama

Bet kurioje magijoje yra daugybė draudimų. Pirmiausia kategoriškai draudžiama burtais vilioti žmones iš kitų santuokų. Jei moteris ištekėjusi, jai draudžiama burtais prisivilioti žmogų iš šalies. Taip pat negalima prievarta pavergti širdį žmogaus, kuris yra susituokęs bažnytine santuoka. Apskritai būrėjai nelinkę pyktis su Dievu, todėl nė vienas save gerbiantis magas neburs per įvairias svarbias religines šventes.

Jei vis dėlto nusprendėte, kad jums reikia meilės magijos pagalbos, prieš tai rimtai apgalvokite susidariusią situaciją: ar tikrai jums reikalingas šis žmogus, o gal tai tik tuščias kaprizas. Tarkim, jums pavyko sužadinti meilę jo širdyje ir priversti jį pamilti jus... Bet laikui bėgant jūs supratote, kad šis žmogus jums jau nusibodo, nes mylite kitą, trečią, penktą arba dešimtą.

Jei pasiseka...

Niekada neburkite apimta keršto, tiesiog, kad pakenktumėte draugei arba draugui. Meilės magija padės, jei jausmas yra tyras – liejasi iš visos širdies. Reikėtų atsiminti, kad meilužis labai greitai gali tapti priešu, jei elgsitės lengvabūdiškai ir šaltakraujiškai. Bet kuri magija slopina žmogaus valią, bet pakeisti jo prigimties negali. Todėl prisivilioti burtais galima tik tą žmogų, kuris jums bent simpatizuoja – kitaip jūsų abiejų gyvenimas bus panašus į pragarą...

Meilės kopija

Ir svarbiausia. Už meilės magiją kartais reikia labai brangiai sumokėti. Yra keletas tipiškų įvykių vystymosi variantų. Tarkim, kad viskas gerai, mylimasis šalia, bet yra didžiulė tikimybė susidurti su vienu iš trijų šalutinių meilės magijos efektų: alkoholizmas, impotencija arba vadinamoji „meilė per prievartą“.

Pirmu atveju vyras bus šalia, jam nerūpės kitos moterys, nes brangiausias dalykas gyvenime jam yra butelis. Galbūt retkarčiais jis išsiblaivys, bet trumpam.

Antru atveju vyras abejingas ir žmonai, ir kitoms moterims. Nėra lytinio potraukio... Aišku, galima gyventi su juo po vienu stogu, bet apie vaikus ir sekso malonumus teks užmiršti.

Trečiu atveju šeimyninis gyvenimas tampa pragaru. Kai žmonos nėra, vyras galvoja apie ją, pasiilgsta, bet vos tik ji šalia, jis pradeda jos nekęsti...

Psichologai tvirtina, kad burtais prisiviliota meilė labiau primena ne pačią meilę, o meilės kopiją. Ir dažnai prastos kokybės kopiją. Kad mylėtume ir būtume mylimi, reikia norėti keistis į gerąją pusę, o ne lakstyti pas aiškiaregius ar būrėjus. Ir dar reikėtų nepamiršti, kad už šią klaidą ateityje reikės brangiai sumokėti.

„Klaipėda“
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Kurie flirto būdai labiausiai veikia vyrus?

Pagal statistiką, maždaug 90 proc. vyrų sujaudina pravertos moters lūpos. Daugiau kaip 92 proc. stipriosios lyties atstovų alpsta dėl lėto moteriškų kojų sukeitimo, sėdint užmetus koją ant kojos. Daugumą vyrų reaguoja į tai, kaip moteris liečia plaukus, kaip suka plaukų sruogą ant piršto. Kas dar verčia vyrus iš koto?
Pagrindinis flirto būdas – žvilgsnis. Moterims kartais užtenka tik kelių sekundžių – pažvelgia tiesiai vyrui į akis ir jis kuo puikiausiai supranta užuominą.

​Ką daryti ištikus gyvenimo krizei?

Portalas Time.com pateikia Niujorko teatro meno direktoriaus Marcuso Geduldo atsakymus, ką daryti ištikus gyvenimo krizei. Pasirodo, viskas priklauso nuo žmogaus tipo.
M. Geduldas teigia, kad pirmojo tipo žmonės jau būdami jauni žino, ką nori daryti ateityje, ir jiems puikiai sekasi tai įgyvendinti. Antrajam tipui priklauso tie, kurie žino, ko nori iš gyvenimo, tačiau būdami 40-ies supranta, kad darbas neteikia džiaugsmo. Trečiojo tipo žmonės neturi rimtų tikslų.

7 klausimai, padėsiantys išsiaiškinti, ar dar mylite jį

Nesate šimtu procentų patenkintos savo santykiais, tačiau mintis apie išsiskyrimą iškart sukelia skausmą? Mes pamokysime, kaip reikia teisingai pasverti, ar santykiai dar turi prasmę, ar geriau juos užbaigti.
Išeiti ar pasilikti? Įklimpę į santykius, kurie persmelkti netikrumo ir jausmų chaoso, šį klausimą sau kelia dažnai. Negalėdamas rasti protingo atsakymo, žmogus tik dar labiau blaškosi, abejoja ir viliasi, kad viskas savaime išsispręs, kad pasidarys dar blogiau arba kad kažkas pagerės.

​Ar drabužių spalva turi įtakos vaikų elgesiui?

Dauguma tėvų net nesusimąsto, kokių spalvų drabužius jie parenka savo vaikams.
Tradiciškai: mergaitėms – rausvus, berniukams – melsvus. Rodos, problema išspręsta ir , apskritai, anokia čia problema. Vis dėlto, specialistų nuomone, nuo drabužių spalvų, kuriais aprengtas vaikas, gali priklausyti ne tik jo nuotaika, bet ir emocinis vystymasis.

​Ką mėgstami vaisiai pasako apie seksualumą?

Viduramžiais vyrai sau žmonas rinkdavosi pagal tai, kokį vaisių moteris mėgdavo. Šiais laikais seksopatologai tai pat gali papasakoti apie jūsų seksualumą, spręsdami pagal tai, kokius vaisius mėgstate.
Moterys
Taigi, jei moteris mėgsta obuolius – ji neapdovanota romantiškais jausmais, yra tvirta kaip obuolys ir patikima.

Apelsinus renkasi uždaros ir drovios moterys, savo kuklumu ir paslaptingumu nuginkluojančios vyrus. Tai – kūrybiškos asmenybės, dažnai inteligentiškos bei mokančios smagiai pajuokauti.

​20 dalykų, kuriuos turėtų nustoti daryti moteris

1. Neteiskite kitų moterų
Niekas kitas nesupranta moterų taip gerai, kaip tos pačios lyties atstovės, todėl bandykite viena kitą paguosti, o ne apkalbėti už akių ir teisti.
2. Neskirkite viso savo laiko kitiems
Tai – moteris, kuri turi rūpintis visais šeimos nariais.

Ką išduoda raudonas drabužis?

Atlikta daug mokslinių tyrimų, bandančių paaiškinti ryšį tarp spalvų ir erotikos. Naujienų portalas Time.com pateikia raudonos spalvos reikšmę.
Raudonos lūpos, raudonas apatinis trikotažas, raudona suknelė. Daugumai ši spalva asocijuojasi su aistra, erotika. Tyrimai atskleidžia, kad moteris, dėvinti raudonus drabužius per pasimatymą, vyrams atrodo kur kas seksualesnė ir atviresnė pasiūlymams.

​5 vienišų moterų klaidos

Graži, patraukli, įdomi moteris – ir viena? Gal jos bjaurus charakteris, per didelė arba per maža savivertė? O gal ji – karjeros moteris, kurios šeima visai nedomina? Tačiau greičiausiai vienišumo priežastys – ne šios.
Manoma, kad kiekvienoje moteryje gamtos užkoduota būti mama ir žmona. Gali būti, kad vienišės apie tai ir tesvajoja. Tačiau dėl kažkokių aplinkybių joms vis nesiseka užmegzti ilgalaikių santykių su vyrais.

Kelias į laimę – asmens vidinio ir išorinio pasaulio harmonija

Vienas pagrindinių tikslų žmogaus gyvenime – laimės, harmonijos, pasireiškiančių daugybe formų, paieškos ir puoselėjimas. Norint tai atrasti – pirmiausia reikia susitelkti į save patį ir suvokti – ko aš ieškau? Geriausiai atsakyti į tokį, tik iš pirmo žvilgsnio nesudėtingą klausimą, padeda savo kelią jau atradę žmonės.
Kiekvienas pasirinkimas – nukreiptas į save
Pradedant galvoti apie asmeninę laimę, verta prisiminti seną, ne kartą girdėtą posakį, jog kiekvienas esame savo likimo kalvis.

Labiausiai paplitę sekso mitai

Neseniai pasirodžiusios knygos „Don't Put That in There!: And 69 Other Sex Myths Debunked“ („Nereikia kišti, kur nereikia“ ir kiti 69 sekso mitai“) autorius, daktaras Aaronas Carrollas nusprendė paneigti keletą labiausiai paplitusių sekso mitų. Kaip vaizdo siužete perspės ir pats gydytojas A. Carollas, jei manote, kad tokia informacija apie lytinį gyvenimą jums nepriimtina, šios informacijos neskaitykite ir nežiūrėkite.