Testas: ar jūsų potencijai gresia pavojus?

Nusivylimas lovoje
Aa+Aa-

Prarasti potenciją – viena didžiausių vyro baimių. Kiekvienam vyrui būtų skaudu, jei dėl jo kaltės lovoje įsiviešpatautų kapų ramybė.

Dauguma stipriosios lyties atstovų dar net nesuvokia, kad ši baimė yra pagrįsta. „Kas penktas europietis vyras turi erekcijos problemų“, – sako vokiečių profesorė Sabine Kliesch iš Miunsterio reprodukcinės medicinos ir andrologijos centro. Didelė dalis vyrų savo elgsena ir gyvenimo būdu rizikuoja prarasti vyrišką galią..

Atlikę išsiaiškinsite, ar gresia pavojus jūsų potencijai.

Menka potencija ne visada būna dėl erekcijos sutrikimų

Kartą per savaitę ar dešimt kartų per metus: nuo kokio skaičiaus nepavykusių lytinių aktų vyras laikomas nepajėgiu? Urologai susitarę diagnozuoti erekcijos sutrikimą, jei per praėjusius šešis mėnesius negalėjo įvykti daugiau kaip 70 procentų bandytų lytinių aktų, nes penis nepakankamai ar per trumpam sustandėjo. Laikinos problemos paprastai dar nieko bloga nereiškia. Tą patį galima pasakyti ir apie natūraliai dėl amžiaus sumažėjusią potenciją.

Tačiau erektilinė disfunkcija gali pasireikšti ir kitais seksualiniais sutrikimais: pirmalaikiu sėklos išsiliejimu, sėklos išsiliejimu be organo arba potraukio stoka.

Aukštas kraujo spaudimas ir stresas sukelia impotenciją

Potencijai pakenkti gali tiek organinės, tiek psichinės priežastys. Prie pastarųjų priskiriami stresas, depresijos ar įtampa darbe. Dėl šių priežasčių erekcijos sutrikimų gali atsirasti pirmiausia jauniems vyrams. Vyresnio amžiaus vyrų negalavimai dažniau būna fizinio pobūdžio. Diabetas, hipertonija, medžiagų apykaitos sutrikimai, antsvoris – populiariausios tokių potencijos problemų priežastys. Fiziniai ir psichiniai rizikos faktoriai gali veikti kartu ir vieni kitus sustiprinti. Pavyzdžiui, jei žmogus dėl diabetu patiria erekcijos sutrikimų, jam gali išsivystyti impotencijos baimė, kuri neigiamai paveiks lytinius santykius.

Ligos kelia grėsmę potencijai

Kad ir kaip nemalonu vyrui prisipažinti apie erekcijos problemas, vis tiek jis turėtų išdrįsti nueiti pas gydytoją. Geriausi iškart pas urologą ar andrologą. Pirmieji potencijos sutrikimai neretai įspėja apie rimtą ligą, pavyzdžiui, diabetą, hipertoniją, aterosklerozę“. „Viagra“ tokiais atvejais neišgelbės. Šios tabletės gali sustiprinti erekciją,, bet sutrikimo negydo.

Testas

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (7)

Taip pat skaitykite:

top naujienos

  Susijusios naujienos

  ​Aštuoni dalykai, kurių nežinojote apie „Viagrą“ ..

  ​Kokią įtaką vyro erekcijai ir potencijai daro nikotinas? 1

  ​Saldumynai mažina vyrų potenciją? 3

  ​Kada vyrui reikia susirūpinti dėl savo potencijos? 2

  ​Seksualumą slopinantys produktai, kuriuos verta įsidėmėti ..

  ​Kaip vyrui išsaugoti potenciją iki senatvės? 13

  ​Dėl miego trūkumo nukenčia vyro potencija? 15

  10 intriguojančių faktų apie seksą ..

  Uošvė gali sukelti žentui potencijos problemų 4

  Pelės padėjo atrasti kontraceptinę tabletę vyrams 2