Motina vertė šešerių metų dukrą filmuoti jos grupinio sekso vaizdus

Motina vertė šešerių metų dukrą filmuoti jos grupinio sekso vaizdus
Nuotraukų galerija (1/2)
Aa+Aa-

Valdžios organai Teksase apkaltino moterį iš Dalaso tuo, kad ji vertė savo šešerių metų dukrą filmuoti jos grupinio sekso scenas.

Sakoma, kad buvo mažiausiai trys atvejai, kai 24 metų motina vertė savo dukrą filmuoti tai, ką moteris apibūdino kaip „grupinį išprievartavimą“.

Moters draugas sužinojo, kas vyko bute, jam nebūnant namuose, iš pačios mergaitės. „Jie nuėjo per toli“, – sakė draugas.

Remiantis pranešimais, motina turėjo tris vadinamuosius „grupinio išprievartavimo“ įrašus, kuriuos nufilmavo jos dukra..

Policija dabar peržiūri įrašus, kad įsitikintų, ar filmavimuose dalyvavusiems vyrams reikia pareikšti kokius nors kaltinimus. Motina buvo suimta, jai pateikti kaltinimai nepadoriu elgesiu su vaiku.

Moters sugyventinis sakė, kad jis gyveno su ja dvejus metus. „Aš gyvenau su ja tik todėl, kad ji pasakė, jog kūdikis buvo mano, kad ji mano duktė, – sakė jis, sužinojęs, kad mergaitė nėra jo biologinė duktė. – Tikiuosi, kad jos gyvenimas nuo šiol bus geresnis.“

Vaikų apsaugos agentūros atstovė Marissa Gonzales pranešė, kad šešiametei buvo paskirta globa iškart po motinos arešto.

„Fiziškai mergaitė yra sveika, – sakė M. Gonzales. – Bet vaikui, buvusiam tokioje situacijoje, gali prireikti psichologo pagalbos. Mes dirbame su mergaite.“

Agentūra pradėjo tyrimą, kad nustatytų, ar pati mergaitė nebuvo išnaudojama.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (8)

Taip pat skaitykite:

Mansonas nebesidažo! Jis jau nepanašus į ateivį? 10

Siaubingasis ir ekstravagantiškasis dainininkas Marlynas Mansonas nustojo dažytis. Anksčiau savo pasirodymuose ir viešuose renginiuose pasirodydavęs su ryškiu groteskišku makiažu, dabar gatvėje išdrįsta vaikščioti tik su akiniais nuo saulės.

OMG: soliarumo deivei Katie Price veido oda slysta nuo kaukolės 12

Ji niekada neslėpė, kad naudoja botokso injekcijas, puoselėdama savo grožį. Ji keturis kartus per savaitę lankosi soliarumuose, kur svilina savo odą kaip sūrį ant ugnies. Jos veidas jau paburkęs ir patinęs nuo nuolatinio jo kaitinimo ultravioletiniais spinduliais, o nuo botokso injekcijų jos veidas – kaip pagalvė...
Maža to, menkai matyti, kaip K. Price atrodo be makiažo: ji visada lipdosi dirbtines blakstienas, dirbtines plaukų sruogas, jos lūpos padidintos plastinėmis operacijomis.

Neatleistinos „Photoshopo“ klaidos: garsenybės be kūno dalių! 5

Grupės „Maroon 5“ dainininkas Adamas Levine‘as su savo mergina modeliu Anne Vyalitsyna nusifotografavo naujausiame Rusijos „Vogue“ numeryje. Garsaus dainininko nuotraukos iškart sužadino minios merginų, jo gerbėjų, dėmesį, tačiau joms teko nustebti. Ir ne itin maloniai. Pasirodo, „Vogue“ taip stengėsi pagražinti Adamo Levine‘o kūną, kad „pamiršo“ pridėti jam gerą dalį kūno...
A. Levine‘o juosmuo vienoje nuotraukų – liesas it su korsetu.

Krūtų implantai vyrams: stiprioji lytis irgi nori „papų“? 20

Skamba absurdiškai, tačiau tai – tikra tiesa. Vyrai kaip ir moterys stovi eilėse prie plastikos chirurgų kabinetų ir kaulija šių, kad kuo pigiau jiems padidintų krūtinę.
Kam vyrams krūtys? Geriausia, būtų paklausti jų pačių, tačiau internete sklando gandai, kad vyrai trokšta krūtinės, kuri primintų raumeningų vyrukų pečius.

Kam moterims šalinti lytines lūpas? Ogi dėl grožio! 37

Plastinių operacijų verslas klesti: moterys vis dažniau šalina lytines lūpas!Tarptautiniame Plastinės chirurgijos kongrese JAV pristatytos naujausios estetinės plastinės chirurgijos naujovės.
Tarp jų – žaibiškai populiarėjančios lytinių organų operacijos.

Susijusios naujienos

JAV atlikta istorinė operacija: sėkmingai atskirtos Siamo dvynės ..

Teksase žuvo vyras, kai jo lėktuvėlis rėžėsi į televizijos bokštą ..

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip visureigis įsirėžė į kavinę pilną lankytojų ..

Į Klaipėdą atgabenta JAV sunkioji karinė technika 2

​Teksase mirties bausmė įvykdyta moteriai ..

„SpaceX“ kosmodromas išdygs JAV Teksaso valstijoje ..

Teksaso žudikas anksčiau smurtavo prieš artimuosius ..

Žudynės JAV: tėvas nušovė savo keturis vaikus ..

Teksase pagauta gyva čiupakabra! ..

Žvėriškos skyrybos 2