Namų idėjos: iš vyno kamščio (III dalis)

butelio kamštis
Aa+Aa-

Neišmeskite vyno ir šampano butelių kamščių! Iš jų galima padaryti gražių ir naudingų dalykėlių. Pavyzdžiui, antspaudus vaikams.

Antspaudai is senų kamščių

Senelių metodu iš bulvių išpjaustyti antspaudai būna trumpalaikiai. Kartą panaudojus juos tenka išmesti. Kas kita antspaudai iš patvarios kamštinio ąžuolo žievės. Padovanokite savo atžalai asmeninį antspaudą ar net visą jų rinkinį.

Reikės:

· vyno butelių kamščių,

· mažų gumos gabalėlių,

· universalių klijų,

· nagų žirklučių,

· rašiklio.

Daroma taip:

· Rašikliu nupieškite ant gumos gabalėlio pageidaujamą motyvą.

· Iškirpkite žirklutėmis.

· Priklijuokite prie kamščio galo.

Antspauduoti galima padažius į įprastą parduotuvėse parduodamą antspaudų kempinėlę arba teptuku užtepant dažų.

 

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (1)

Taip pat skaitykite:

Minčių galia: mąstyti taip, kad būtum liekna 1

Ar įmanoma mąstyti taip, kad būtumėt lieknos? Taip. SlimPod balso įrašų techniką padės pakeisti mąstyseną ir numesti nereikalingus kilogramus.42 metų mama Wendy McDonald suvalgydavo dvigubai daugiau kalorijų per dieną, nei turėtų. Ji sako: „Per gyvenimą išmėginau beveik visas dietas, bet jos nepadėjo. Internete radau ir parsisiunčiau garso įrašus, kurie keičia mąstyseną. Prieš išbandydama įrašų metodą svėriau 101 kg, dabar sveriu 82 kg ir labai tuo džiaugiuosi.

3 būdai efektyviai atsipalaiduoti po darbo 4

Pateikiame kelis patarimus, kaip pasiruošti naujai darbo dienai ir atsipalaiduoti grįžus namo po darbo.Pasiruoškite rytdienai
Grįžę namo iš darbo išsimaudykite. Pasiruoškite rytdienai, susikraukite reikiamus drabužius, į vietą padėkite raktus, sugalvokite, ką valgysite pusryčiams, užstatykite žadintuvą. Rytas turi būti malonumas ir nekelti streso.
Nenaktinėkite
Eikite miegoti visada tuo pačiu metu. Nustatykite žadintuvą, kad jis įspėtų, kai iki miego liks valanda.

Žalioji arbata lėtina svorio augimą 1

Mokslininkai atliko tyrimą su laboratorinėmis pelėmis ir išsiaiškino, kad žaliojoje arbatoje esančios medžiagos riboja organizmo pasisavinamų riebalų kiekį.Tyrimas buvo atliktas Pensilvanijos universitete. Tyrimo vadovas Joshua Lambertas sako: „Mūsų tyrimo rezultatai rodo, kad žaliosios arbatos ekstraktas EGCG lėtina organizmo riebalų pasisavinimą.

Padėkit: bijau skristi 5

Pasirodo, statistika ne tokia ir nekalta: daugiau nei pusė visų lėktuvų keleivių patiria didesnes ar mažesnes baimes skrydžio metu. Tos baimės dar sustiprėja vos tik išgirstame apie įvykusią lėktuvo katastrofą. Nepaisant to, lėktuvai išlieka viena patogiausių susisiekimo priemonių vykstant į tolimesnius kraštus. Skrydžiu dažnai prasideda atostogos. Na, o jei tenka skraidyti dažniau, pavyzdžiui, darbo reikalais? Kaip įveikti skrydžio baimę, kad kelionė lėktuvu nesugadintų nuotaikos?Prisiminkite statistiką.

Kiek iš tiesų kainuoja kūdikio išlaikymas? ..

Visi puikiai žino, kad vaiko atsiradimas gerokai atsiliepia šeimos finansams. Portalas „Rebook“ ir kompanija „VISA“ užsakė tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei tūkstantis kūdikius auginančių tėvų. Tyrimo tikslas buvo sužinoti, kokios išlaidos labiausiai atsiliepia finansams ir kaip juos reikėtų planuoti. Finansų ekspertai atsiradus kūdikiui pataria planuoti šeimos biudžetą, nes jame turi atsirasti pinigų naujam šeimos nariui.

Susijusios naujienos

Kai iki tobulybės – dar toli: nepavykusios internetinių idėjų realizacijos ..

Pasidarykite pati: ryklio kostiumas Helovinui ..

Pasidarykite pati: žvilgančiais papuošimais dekoruota palaidinė ..

Vilkaviškyje organizuotos akcijos metu „Juosta Lietuvai“ nuvelta rekordinio ilgio juosta ..

Pasidarykite pati: bateliai su kaspinėliais ..

Netikėtos idėjos: papuošalai iš sagų ..

Žalios Kalėdos biure – leiskime Žemei atsikvėpti 6

Namų idėjos: iš vyno kamščių (II dalis) 3

Namų idėjos: iš vyno kamščio ( I dalis) 1