Piekautaitės rudens-žiemos kolekcija: lengvumas ir prabanga turi naują vardą

Ramunės Piekautaitės nauja kolekcija (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/28)
Aa+Aa-

„Mados nakties“ renginio kulminacija ketvirtadienio naktį Vilniaus rotušėje tapo dizainerės Ramunės Piekautaitės 2011–2012 metų rudens-žiemos kolekcija.

 

Pastaruosius keletą metų savo kolekcijų viešai nebepristatanti dizainerė Ramunė Piekautaitė nusprendė pamaloninti savo gerbėjus. Dizainerė renginiui paruošė naujausius 40 savo modelių.

 

Jau keletą metų R.Piekautaitė savo kolekcijas pristato tik žiniasklaidai išplatindama fotosesijos nuotraukas. Anot dizainerės, jai toks pristatymo būdas jai patogesnis.

 

“Šitaip man lengviau dirbti. Galiu išvengti nesusipratimų – per pristatymus viskas vyksta greitai, todėl sunku išvengti nesklandumų – tai suknelė ne taip užsegta, tai bateliai ne tie. Tačiau negalėjau atsispirti pagundai dalyvauti “Mados naktyje” ir įsilieti į pasaulinį renginį”, - pasakoja R.Piekautaitė.

 

Šiam rudeniui ir žiemai skirta jos kolekcija žavėjo kerinčiomis spalvomis: kakavos, pilka, žalsva, sodria chaki, vyno. Joje dominavo ilgi arba iki pusės blauzdos klostuoti sijonai bei suknelės.

 

Vienas pagrindinių akcentų – kailio ir odos derinimas paltuose, bei vilnos bei šilko jungimas kasdienių drabužių deriniuose.

 

R. Piekautaitė liko ištikima laisvam ir romantiškam stiliui. Sukneles ir palaidines puošė klostės, šaliai, kaspinai, atviros nugaros iškirptės ir dekoltė. Moterišką siluetą dizainerė pabrėžė juostomis ir diržais.

 

Dizainerė nepamiršo ir ištikimiausių savo gerbėjų, kuriems pristatė savo prekės ženklu tapusių vakarinių suknelių seriją. Rausvos, juodos, žalios mėlynos šilko suknelės kerėjo atvirumu, permatomais tiuliais, įmantriomis medžiagos dekoro detalėmis, giliais skeltukais bei prabangiomis kailinėmis bua.

 

R. Piekautaitės kolekcijos drabužiai nereikalavo aksesuarų. Jos kūriniai – tai drabužio ir papuošalo junginys, kurį puikiausiai išbaigia moters kūnas. „Lengva, subtilu, gražu, romantiška. Moteriška, įmantru, nauja, savita ir taip pažįstama“, - pasirodymui pasibaigus kolekciją vertino susirinkusieji.

Dizainerės kolekcijos pristatymą savo atvykimu pagerbė Lietuvos prezidentas Valdas Adamkus su žmona. Taip pat atvyko visas Lietuvos žvaigždžių desantas: Jogaila Morkūnas, Gytis Ivanauskas, Vytautas Šapranauskas, Jolanta Mikalajūnienė, Jolanta Sadauskienė, Mantas Petruškevičius, Dalia Ibelhauptaitė, Kęstutis Verslovas, Natalija Bunkė, Inga ir Aivaras Stumbrai, Aleksandras Pobrebnojus ir daugelis kitų.
Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (6)

Taip pat skaitykite:

„Julia Janus“ kolekcija ruduo-žiema – darbuose paskendusiai, svajojančiai mamai ..

Dizainerė Julija, kurdama jau ketvirtą „Julia Janus“ kolekciją, nori pasiūlyti protingą alternatyvą šiandienos moteriai: ji kuria su ypatinga pagarba įvairioms kūno linijoms.„Mano mūza yra vienintelė ir nepakartojama. Ji svajotoja, užimta mama, gal dirbanti, o gal besilaukianti...“ – sakė dizainerė.
Ketvirtoje dizainerės kolekcijoje atsispindi „Julia Janus“ kūrybos koncepcija: dizainas, stilius, laisvė, praktiškumas, kokybė moderniai moteriai. „Julia Janus“ siūlo ne rūbą, o gyvenimo stilių.

Rudaminos turguje aptikta garsių gamintojų prekių klastočių ..

Savaitgalį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo valdybos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, vykdydami tęstines kovos su „šešėline“ ekonomika priemones, tikrino Vilniaus raj., Rudaminoje esančią turgavietę. Nustatyta, kad turgavietėje yra platinami galimai falsifikuoti kosmetikos gaminiai, pažymėti garsių gamintojų prekių ženklais. Prekybos vietoje rasta ir paimta 141 vnt. sukėlusių įtarimą įvairių kosmetikos gaminių.

Rudens stiliaus būtinybės: šiltas ilgas megztinis ir pastelė 2

Kalendorinio rudens pradžia sutapo su gamtos rudeniu. Rodos, akimirksniu oras atvėso, susitvenkė debesys ir prapliupo lietus. Ką darysi, teks tris ateinančius mėnesius kęsti tamsą ir darganą... O vėliau – tik dar blogiau – ateis žiema...
Tad jei dar nespėjote paruošti savo spintos rudeniui, kelios ateinančios dienos turėtų būti paskirtos būtent tam. Artimiausios savaitės nežada greitos ir šiltos „bobų vasaros“, tad laikas rimtai susimąstyti, kuo puošimės rudenį.

Erkės siurbėsi mažiau, bet pavojus išlieka ir rudenį 1

Šiemet registruojama gerokai mažiau erkinio encefalito atvejų. Tačiau grybautojai įspėjami, kad pavojus užsikrėsti tebelieka.
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, per septynis šių metų mėnesius Lietuvoje užregistruota 113 erkinio encefalito ir 791 Laimo ligos atvejis.

Susijusios naujienos

Aukcione Guoga nepasižymėjo nei iškalba, nei įvaizdžiu 6

Ką tik pagimdžiusi Bunkė jau nevengia šampano? 56

Bunkė nėštumo svorį slepia po laisvomis suknelėmis 3

Adamkus ir Šapranauskas mėgaujasi vienas kito kompanija 3

„Mados nakties“ svečių stilius: „piguva“ prieš turtą 3

„Mados naktis“ Vilniuje: tarp klasikos ir retro 3

Antrojoje „Mados naktyje“ – garsių vardų ir ženklų desantas ..

„Mados nakties“ renginius pradėjo masinis „kastingas“ po atviru dangumi ..

3-ioji Vilniaus Mados naktis kviečia siekti rekordo 1