Lenkų regbininkai nuogi maudėsi fontane, skanduotėmis niekino Lietuvą

Lenkų regbiningai nuogi maudėsi fontane, skanduotėmis niekino Lietuvą (Luko Pilecko nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Rugpjūčio pabaigoje Jurbarke vykusios Europos regbio čempionato U-20 Šiaurės regiono varžybos buvo neeilinis įvykis.Tačiau tvirtą žaidimą aikštėje demonstravę regiono nugalėtojai lenkai savo elgesiu papiktino jurbarkiečius – nuogi maudėsi karjere, miesto fontane, įžūliai demonstravo genitalijas prieš moteris ir vaikus bei skanduotėmis niekino Lietuvą.

Rugpjūčio 27-ąją apie 17 val. į paplūdimį atvykus Lenkijos rinktinės vaikinams, kitiems iš ten teko trauktis. Pasak tokiu elgesiu pasipiktinusios jurbarkietės, tądien prie karjero ji ilsėjosi kartu su septynmete anūke, bet dėl lenkų sukelto šurmulio ir ciniško elgesio paplūdimį buvo priverstos palikti.

Lenkai ne tik triukšmavo, tai būtų mažiausia bėda. Liudininkų teigimu, vaikinai išsirengė nuogi ir įžūliai demonstravo savo lyties organus.

Moteris teigė, kad paplūdimio „okupacija“ tuo nesibaigė – vaikinai svaidė nepagarbias replikas Lietuvos pusėn, skandavo nešvankybes, taip demonstruodami neapykantą mūsų šaliai. Atrodė, kad būrys Lenkijos rinktinės sportininkų keikėsi ir mėgavosi, kad yra juos girdinčių žmonių.

Tačiau lenkai stebino ne tik prie karjero buvusius poilsiautojus. Nuogi jie sušoko ir į pačiame miesto centre, savivaldybės aikštėje, esantį fontaną.

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (149)

Taip pat skaitykite:

Savaitgalį lietų keis saulė 1

Pasibaigianti darbo savaitė ir toliau gana apsiniaukusi ir vėsi, tačiau drėgnam rudeniškam orui savaitgalis sako ne. Šiandien Lietuvos dangų toliau gaubs debesys. Pūs nemalonus vakarų krypties vėjas. Kaune naktį ir rytą tingūs debesys danguje net negalvos trauktis, sušils apie 12–13 laipsnių. Dienos metu debesų sluoksnis plonės, galimas negausus lietus, temperatūra pakils iki 18 laipsnių.

Intrigų kaltūnai vaistų rinkoje 5

Šiuo metu teisėsauga atlieka net du ikiteisminius tyrimus, susijusius su Valstybine vaistų kontrolės tarnyba (VVKT). Vieną - dėl galbūt neteisėtų eksperimentų su žmonėmis medicinos įstaigoje, kuriai vadovauja sveikatos apsaugos ministro patarėjas Martynas Marcinkevičius.

Iš Airijos skridęs girtas kaunietis suplėšė stiuardesės uniformą 21

Lėktuvu iš Airijos namo skridęs girtas kaunietis siautėjo ne tik orlaivyje, bet ir jį sulaikiusių pasieniečių patalpose. Trečiadienį Kauno oro uoste dirbantys Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai iš uosto dispečerio gavo informacijos, kad iš Dublino skrendančiame lėktuve nederamai elgiasi vienas neblaivus keleivis.
Jis atsisakė vykdyti įgulos nurodymus ir leistis turėjusiame lėktuve pažeidinėjo skrydžio saugumo taisykles, be to, suplėšė stiuardesės uniformą.

Krepšinio sirgaliai „šturmavo“ sostinės centrą ir barus 4

Europos čempionato kovoms persikėlus į Vilnių, čia suplūdo ir sirgaliai. Pirmąją pergalę čempionato E grupėje pasiekė Lietuvos rinktinė, kuri 100:90 užtikrintai nugalėjo Serbijos krepšininkus. Trečiadienio vakarą Vilniaus „Siemens“ areną ir miesto centrą užplūdo žaliai geltonų krepšinio sirgalių jūra. Tiesa, patrulinių automobilių su blyksinčiais švyturėliais lydimiems krepšininkams pasiekti varžybų vietą buvo kur kas lengviau nei sirgaliams.

Lėktuvas su sportininkais sudužo dėl prasto kuro? 16

Viena iš galimų „Jak-42“ lėktuvo, kuris trečiadienį sudužo Rusijoje, avarijos priežasčių galėjo būti prastos kokybės aviacinis kuras, skelbia „RIA Novosti“.
„Lėktuvas nesugebėjo išvystyti pakilimui reikalingo greičio ir iš nedidelio aukščio nukrito ant Volgos upės kranto. Pirmine variklio sutrikimo priežastimi laikomas prastos kokybės kuras“, - sakė tapatybės atskleisti nenorėjęs šaltinis.
Iš viso lėktuve buvo 45 žmonės: 37 keleiviai ir 8 įgulos nariai. Dviem žmonėms pavyko išgyventi.

Susijusios naujienos

​Oficialu: Vainauskas dirbs Lenkijos klube 1

Daviso taurė: lenkai geriausių Lietuvos tenisininkų lauks istorinėje šalies sostinėje ..

Demokratijos veikimas lenkų ir rusų atstovų netenkina ..

Kaip sovietiniai lenkai Vilnių „vadavo“ 5

Donelaičiui skirtoje parodoje – lietuvių, lenkų, rusų skulptorių darbai 1

Lenkų dauguma euro įvedimui nepritaria ..

Netikėta: lenkai įveikė „Bayern", kroatai – „Maccabi" ..

Vilniaus scenoje – Lenkijos prezidento Walensos ir jo žmonos Danutos meilės istorija ..

Nelegalios migracijos kelius per Lietuvą tiesia lenkai ..

Tyrimas: lenkiškos švietimo įstaigos – LLRA įkaitės 9