Kraupi avarija Lenkijoje: galimai žuvo keturi lietuviai, iš jų – trys vaikai

atnaujinta 11.05
Avarija Lenkijoje pareikalavo 4 lietuvių aukų (Užsienio spaudos nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/4)
Aa+Aa-

Pirmadienį ryte įvyko nelaimė Lenkijoje netoli Knurovieco kaimo, kelyje tarp Vyškovo ir Ostrovo-Mazoveckio. Žuvo keturi žmonės, iš jų – trys vaikai. Manoma, kad žuvusieji yra Lietuvos piliečiai. Avarijoje sužeisti aštuoni žmonės. Kelių iš jų būklė yra sunki. Kelias šiuo metu yra užblokuotas, pranešama portale onet.pl.

Apie 6 val. ryto buvo gautas pranešimas, jog Bialistoko kryptimi važiavęs „Toyota Verso“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su „Volkswagen Transporter“ mikroautobusu. „Toyotą“ vairavęs vyras žuvo. „Toyota“ automobilio numeriai yra registruoti Lietuvoje.

Avarijos metu buvo sužeisti 6 mikroautobusu važiavę žmonės (pranešama, kad juo vyko darbininkai) bei moteris ir dar vienas vaikas, kurie buvo „Toyota“ automobilyje.

Sužeistieji nugabenti į ligonines Vyškove bei Ostrove.

Lenkijos policijos pareigūnų teigimu, labiausiai tikėtina, kad skaudi nelaimė įvyko „Toyota Verso“ automobilio vairuotojui užmigus prie vairo.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (21)

Taip pat skaitykite:

Už mokyklinę uniformą iki 800 Lt
21

Jei moksleiviai kasdien turėtų vilkėti uniformas, tėvams būtų patogiau aprengti savo vaikus. Tačiau dauguma jų sutartinai pripažįsta: siūdinti augančiam vaikui drabužius - nepigu.
„Lietuvos žinių“ skaitytoja Monika, ketvirtadienį išleidusi sūnų į Vilniaus „Gabijos“ gimnaziją, kurioje neprivaloma vilkėti mokyklinės uniformos, sakė, kad jai būtų patogiau kasdien vaiką rengti vienodai - uniforma. Tačiau siūdintis tokius drabužius gana brangu.

Olandų atrakcionai paliko Lietuvą
2

Naktį į šeštadienį Palangos J. Basanavičiaus gatve pajudėjusį vilkikų karavaną su olandų atrakcionais smalsuoliai palydėjo audringomis ovacijomis, rašo „Lietuvos rytas“.
Po sukelto skandalo, kai įstrigus atrakcionui 9 vaikai daugiau kaip valandą kabojo žemyn galva, olandai su savo įrenginiais išvyko iš Palangos. Atrakcionus vežantys vokiečiai skubėjo, nes nuo šeštadienio Palangoje buvę atrakcionai jau turėjo veikti Rygoje.

Smuikininkui per koncertą teko traukti tėvą iš mirties nagų
6

Smuiko virtuozas Vilhelmas Čepinskis savo tėvui Stanislovui Čepinskiui išgelbėjo gyvybę. Pirmąkart gyvenime dirbtinį kvėpavimą daręs smuikininkas neleido artimam žmogui staiga užgesti.
Šeštadienio popietę Kaune, Draugystės parke, šurmuliavo šimtai žmonių. Čia V.Čepinskis surengė nemokamą padėkos koncertą. Vos tik garsus smuikininkas pakilo ant scenos, jį pasiekė sukrečianti žinia - koncerto pasiklausyti atėjęs tėvas, buvęs Kauno valstybinio muzikinio teatro dirigentas S.Čepinskis prarado sąmonę.

Energetikos ministerija ir advokatai: ypač slapta meilė
17

„Įvairios maximos turi ištisus teisės departamentus, bet vis tiek svarbioms byloms samdosi advokatus“, - maždaug taip prieš dvejus metus pareiškė vos įkurta Energetikos ministerija. Ir dabar pati samdosi ne bet ką - garsiausią advokatų kontorą.
Energetikos ministerija (EM) nuo įsteigimo 2009-aisiais pati ir per kontroliuojamas įmones sudarė ne vieną teisinių paslaugų pirkimo sutartį su žymiausiomis krašto ir užsienio advokatų kontoromis.

Kemzūra: versti kaltę teisėjams yra silpnumo požymis
 ŽIŪRĖTI 3 24

Įprastai santūrus ir ramus Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Kęstutis Kemzūra Europos čempionato mačo su Ispanija pirmajame kėlinyje nesusitvardė ir gavo techninę pražangą. Emocingai rankomis skėsčiojęs strategas buvo arti to, kad gautų ir antrąją pražangą, po kurios būtų priverstas palikti areną. „Po tokių rungtynių, kai pralaiminėji 21 tašku, versti kaltę teisėjams yra silpnumo požymis. Apie arbitrus aš turiu savo nuomonę ir ją pasakiau.

Susijusios naujienos

Vilniuje susidūrus dviem automobiliams nukentėjo du žmonės 20 ..

Per avariją Nemenčinėje nukentėjo du žmonės 20 6

Kaišiadorių rajone automobilis mirtinai sužalojo į kelią staiga išėjusį vyrą ..

Vilniuje per avariją žuvo devyniolikmetė 29 10

Iš ​Rytų Ukrainos – pranešimas apie pasikėsinimą į separatistų lyderio gyvybę ..

Vilniaus pakraštyje žuvo partrenkta ir pervažiuota moteris 14 1

Tik mažas stuktelėjimas, brūkšnys ar bučinys, o žala – iki 4 tūkst. litų 3 ..

Niujorko centriniame parke suvažinėta meškutė 2 ..

„Formulės 1“ žiūrovai užfiksavo šiurpią Bianchi avariją 10 1

Dėl mažos avarijos teisiamam Seimo nariui Ulickui koją pakišo naujas automobilis 6 ..