„Virtuvės mitų griovėjai“: išleidome svariausią kulinarijos leidinį

TV laidos „Virtuvės mitų griovėjai“ pristatymas (TV3 nuotr.)
Aa+Aa-

Praeitą sezoną sėkmingai TV6 eteryje debiutavusi „Virtuvės mitų griovėjų“ komanda – Alfas Ivanauskas, Ali Gadžijevas ir Martynas Praškevičius – nesėdi sudėję rankų ir tuomet, kai šalies televizijos atostogauja. Šiandien išleistas kulinarų komandos ir mados žurnalo „L‘officiel“ bendras projektas – kulinarinis žurnalas „L‘officiel IŠKYLOS“.

Anot vieno iš žurnalo sumanytojų, A. Ivanausko, naujasis leidinys padės skaitytojams išsirinkti norimus patiekalus keturiems skirtingiems atvejams: „Žurnalas suskirstytas į keturias dalis, iš kurių kiekviena dedikuota patiekalams, derantiems tam tikroms vietoms –pajūriui, miškui, sodui ir miestui. Įžanginį (redakcinį) straipsnį kūrėme kartu su „L‘officiel“ redaktore Jurgita.“

Pasiteiravus kulinaro, ar šis žurnalas yra vienkartinis leidinys, A. Ivanauskas atsakė, jog tolimesnius planus norėtų išlaikyti paslaptyje, tačiau mano, jog ateityje gali pasirodyti ir „L‘officiel IŠKYLOS“ tęsinys. Be to, šiuo metu vyksta derybos su prancūzais, norinčiais leidinį adaptuoti savo rinkai.

Pasak A. Ivanausko, naujasis kulinarinis žurnalas šiuo metu yra svariausias žurnalas apie maistą Lietuvos istorijoje.

„Virtuvės mitų griovėjai“ auditorijos susidomėjimo sulaukė praėjusį sezoną, savo laidoje akcentuodami maisto ruošimo subtilumus bei žinomus žmones, turėjusius galimybę išbandyti kulinarų patiekalus.

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (3)

Taip pat skaitykite:

16-metis dviračiu pervažiavo ežerą... bet negali paaiškinti, kaip tai padarė 52

Mokinys buvo pastebėtas važiuodamas dviračiu per Buttermere ežerą, kuris yra 75 pėdų gylio, tačiau 16-metis Mattas Whitehurstas atsisako atskleisti, kaip tai padarė. Jis surengė efektingą pasirodymą ežero viduryje, kad surinktų daugiau pinigų 2009 metų potvynių aukoms.
Mattas, kilęs iš Papkastlio, teigia, kad niekas nebuvo suklastota, tačiau savo pasiekimo paslapties neatskleidžia.

Pamoka: laimėjus 161 mln. svarų geriau patylėti 27

Pačią didžiausią sumą per visą Europoje rengiamų loterijų laikotarpį - daugiau kaip 161 mln. svarų - laimėjusi škotų pora Colinas ir Christine Weirai turėjo palikti savo namus ir slapstytis.

Išgražėjusi Vitulskienė: po 6 valandas sporto kasdien 59

„Tokia laiminga niekada nesijaučiau gyvenime. Aš kaifuoju, aš švyčiu. Ir tas švytėjimas duoda dar didesnį poveikį nei tie kilogramai“, – sako komplimentų neatsiginanti LNK šokių projekto „Kviečiu šokti“ dalyvė Erika Vitulskienė. Ir nestokodama humoro jausmo priduria: „Visada gerai atrodžiau. Argi buvau tokia beviltiška?“ – kvatojasi.
„Taip, taip, – sako Erika, – kilogramai krenta, bet ne tai svarbiausia. Dabar sau skiriu daug dėmesio. Sveikai valgau ir sportuoju kasdien po šešias valandas.

Logistas: krepšinio čempionatas sunkia našta užguls mokesčių mokėtojus 103

Profesionalus logistas ironizuoja, kad porą savaičių truksianti Europos krepšinio čempionato euforija ne tik nėra didžiausias Lietuvos istorijoje sporto renginys, bet ir sunkia našta užguls rengėjus vos nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui.„Man juoką kelia tai, kad Lietuvoje pučiamasi Europos krepšinio čempionatą vadinant didžiausiu renginiu šalies sporto istorijoje.

Fekalijomis užterštos maudymvietės – keturiuose Lietuvos miestuose 19

Vasaros kaitros į maudynes upėse ir ežeruose genamiems lietuviams pavojingiausi – Jurbarkas, Jonava, Panevėžys ir Biržai. Dalis šių miestų maudymviečių užterštos fekalijomis, kurios gali žmonėms, ypač vaikams, sukelti sveikatos sutrikimų. Pavojingos bakterijos, kurių kiekiai minėtuose miestuose viršija normas, gali sukelti bėrimą, žarnyno infekciją, viduriavimą, pykinimą, temperatūrą.
„Panevėžyje užterštas Nevėžis. Maudytis nerekomenduojama ties „Ekrano“ gamykla.

Lietuvos paplūdimiai – laisvo elgesio zona? 46

Gelbėtojai nebežino, kaip palaikyti tvarką paplūdimiuose. Daugelis poilsiautojų nepaiso jokių taisyklių, o pareigūnai prie vandens telkinių atvyksta retai.
Į vandenį primėtyta nuorūkų, besivoliojantys tušti buteliai ir šiukšlių krūvos - taip atrodo paplūdimiai poilsiautojams išsiskirsčius. Čia atvykstama pailsėti, atsipalaiduoti. Tačiau atsipalaiduojama kartais gerokai per daug. „Tiesiog masinis gėrimas. Geria atvirai, nesislapstydami. Rūko ir meta nuorūkas į vandenį.

Susijusios naujienos

​Alfas Ivanauskas ir Ingrida Navickaitė įžymybes pakvies į unikalią kelionę po pasaulį ..

Stilingiausia „Virtuvės mitų griovėjų“ viešnia Alfa.lt skaitytojai išrinko Eriką Purauskytę ..

Virtuvės mitų griovėjų naujienomis susidomėjo Agnė Jagelavičiūtė su vyru ..

„VMG“ komanda kuria kulinarijos vadovėlį šalies moksleiviams ..

Pirmieji „VMG kulinariniai apdovanojimai 2014“ pritraukė daugybę Lietuvos žvaigždžių ..

Ukrainoje viešintis Alfas Ivanauskas: esu karo lauke ..

Griūtis: „Virtuvės mitų griovėjus“ palieka Martynas ir Ali 1

„Virtuvės mitų griovėjai“ pristatė Lietuvoje dar neragautus kalėdinius desertus ..

Įkurtuvės: Alfas Ivanauskas džiaugiasi pirmąja kulinarijos klase 1

„Virtuvės mitų griovėjas“ Alfas Ivanauskas idėjų Kalėdoms semiasi iš „Alisos Stebuklų šalyje“ 1