Liepos mėnesio horoskopas 12 Zodiako ženklų

Horoskopas

Astrologė Valdemara užsimena ir apie artėjantį Europos krepšinio čempionatą.... Tačiau apie viską iš pradžių. Liepos 1-ąją mėnesis prasidėjo Saulės užtemimu. Birželis taip pat buvo įrėmintas užtemimų, bet praėjus jų skleidžiamai įtakai, jau nuo liepos vidurio, lengviau skleisis galimybės, aplinka taps palankesnė. Užtemimai siunčia tam tikrų perspėjimų, skleidžia trukdžių ir skatina savitus mūsų kaprizus. Svarbiausia – įžvelgti galimybių ir jomis pasinaudoti. Išlaisvinkite savo svajones ir sumanymus!Nors dabar jie gali atrodyti nerealūs, bet po kiek laiko, įgijus naujų žinių ir įdėjus pastangų, juos pavyks įgyvendinti. Svarbiausia – išdrįsti reikšti savo svajones ir norus.

Seksis tiems, kurie trokšta namų. Svajojantys apie nuosavus namus dar ne šį mėnesį, bet jau netrukus gali „užkabinti“ tokias galimybes, kurios padės priartėti prie šios svajonės išsipildymo. Geras laikas sugrįžti į namus, gimtinę. Kai kurie gali juos net iš naujo atrasti.

Įdomu tai, kad šį mėnesį drąsios, šiek tiek agresyvios, išsilavinusios moterys turi visas galimybes atverti sau duris į siekiamą tikslą. Jį priartins laiku pastebėtos reikiamos smulkmenos ir „raktai“, atrakinantys duris. Šios moterys liepą bus savo galimybių šeimininkės. Tačiau tam reikia turėti tvirtą charakterį, vertybes ir pasitikėti savimi. Stiprioms moterims puikus laikas užmegzti neįtikėtinas pažintis – ir reikalingas, ir naudingas, į gerąją pusę keičiančias likimą.

Seksis tiems, kurie žino, jog jie yra savo srities profesionalai. Šie žmonės – ir vyrai, ir moterys – atvers duris, jei ne į svajonių darbą, tai į tą poziciją, kurioje jausis gerai. Tačiau tokios galimybės atsivers tik energingiems, išsilavinusiems, savo vertę žinantiems žmonėms. Toks kelias visai netiks pašalpų prašinėtojams, niurgzliams ir mėgstantiems patinginiauti.

Netinkamas metas ekstremaliems išbandymams. Nealinkite kūno pernelyg dideliais fiziniais krūviais, nes tai gali atsirūgti, įvairios situacijos gali jus paguldyti „ant menčių“.

Liepą saugokitės kvėpavimo takų ligų, plaučių uždegimo ar kitų susirgimų, susijusių su kvėpavimo organais.

Šį mėnesį su mumis „žais“ vėjas: siųs žaibus, krušą, lenks iki žemės medžius. Vėjas gali pridaryti žalos. Pasiruoškite apsaugoti savo turtą, vaikus, žinokite, kaip elgtis užklupus nuožmiai audrai.

Pikti, nedori vyrai, šykštintys moterims komplimentų, priekaištingi ir agresyvūs, gali turėti potencijos problemų ir / arba prarasti valdžią. Tačiau tikri vyrai bus apdovanoti. Galantiški džentelmenai per savo gyvenimišką ir seksualinę potenciją gali iškovoti aukštų pozicijų. Tai – kultūringi, mandagūs vyrai, žinantys savo vertę, mokantys apkabinti, glėbyje laikyti moterį. Už tai jiems liepą atsilygins žvaigždės.

Jauni vaikinai, kurie dar nežino savo vertės, per šį mėnesį gali ją sužinoti, taip pat – atrasti savo vyriškąją potenciją.

Šie vyrai pajus savyje bundančią jėgą mylėti, vadovauti ir valdyti kapitalą, didelius pinigus. Galima sakyti, kad liepa – tai išsilavinusių, protingų, energingų žmonių metas.

Energingiems ir saviraiškos ieškantiems žmonėms tinka valgyti blynus, primenančius tuos, kuriuos kepame per Užgavėnių šventę. Jie turėtų būti skanūs, su riebiais padažais, įdarais. Blynų valgymas suteiks jėgų, padės pasitempti veikloje.

Perspėjimas: jei valgydami blynus išsitepsite drabužius, tai rodys, kad jums duodami pažadai gali būti netesėti. O galbūt patys pernelyg lengvai švaistotės pažadais? Gali kilti problemų su raktais.

Astrologė užsimena ir apie artėjantį Europos krepšinio čempionatą. Lietuva yra Vėžio ženklu pažymėta šalis, todėl jos gyventojams svarbu turėti stiprų stuburą ir gražius, sveikus dantis. Nežinia, ar pasitarę su astrologais, ar atsitiktinai, bet artėjančio krepšinio čempionato vaizdo filmuko kūrėjai jame vaizduoja šokėją Deividą Meškauską, besivalantį dantis, ir grakščias liemeningas šokėjas. „Tai – sėkmės ženklas, tad artėjančiame čempionate galime tikėtis didelių pergalių“, – tvirtina astrologė.

Valdemara.com

Taip pat skaitykite: