Grigaitis žada emigruoti?

Žilvinas Grigaitis (Tomo Vinicko nuotr. | Alfa.lt)
Nuotraukų galerija (1/5)
Aa+Aa-

Verslininkas Žilvinas Grigaitis turi būstą Vilniuje ir Palangoje, o pastaruoju metu darbo reikalais dažnai lankosi Londone. Vyriškis nenoriai atskleidžia, ar norėtų apsigyventi Jungtinės Karalystės sostinėje, tačiau sako, kad visko gali būti.

Tarptautinės bendrovės „Infigure“ vadovo Lietuvai pareigas užimantis Ž. Grigaitis – dažnas svečias Londone. Tačiau aukštuomenės sluoksniuose besisukiojantis vyras nelinkęs kalbėti apie darbinius reikalus ir tai, kaip dažnai tenka lankytis Anglijoje: „Ne, tikrai nenorėčiau kalbėti apie darbinius reikalus, nes šiuos klausimus reikėtų suderinti su savo vadovybe.“

Bet paklaustas, ar iš Lietuvos į Didžiąją Britaniją ir atgal darbo reikalais važinėjantis verslininkas neketina įsigyti būsto Londone ar net tenai emigruoti, Ž. Grigaitis tampa šiek tiek atviresnis. Keleto gyvenamųjų vietų tėvynėje savininkas sakė, kad tikėtis galima daug ko: „Planų visokių yra, bet planuoji vienaip, o išeina kitaip. Be to, daug kas neaišku – dar negavau atsakymo dėl leidimo dirbti iš Australijos.“

 

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

Natūralios ir viršelių žvaigždės – kaip diena ir naktis! 8

Taip taip... tai teisybė! Žvaigždės, be profesionalių makiažo specialistų, stilistų bei žymiausių fotografų pagalbos atrodo nekaip. Įžymybės padailintos, sušukuotos, joms „nuimti“ nereikalingi kilogramai ir „pridėti“ raumenys, kur jų reikia. Jų akys spindinčios, kerinčios ir ilgablakstienės. Figūros – pavydėtino seksualumo, oda – švelni, lygi. Tačiau, juk tai apgaulė!
Nepulkime taip greitai žavėtis tais, kuriuos „sukuria“ specialistai.

Ivanova prieš žurnalą nuleido rankas 18

Motinystės atostogų išėjusią Nataliją Zvonkę grupėje „Yva“ pavaduojanti jos sesuo Kristina Ivanova nusprendė tapti pirmo ryškumo žvaigžde ir perspjauti savo seserį – ilgaplaukė gražuolė ketina šturmuoti ir televizijos šokių projektą, ir „Mis Lietuva“ grožio konkursą. Tačiau ne viskas naujosios „Yvos“ lyderės gyvenime einasi kaip sviestu patepta – metus pykusi ant „Playboy“ žurnalo, K. Ivanova, atrodo, iškėlė baltą vėliavą.

Moteris alergiška savo ką tik gimusiam kūdikiui 2

Amerikos Akušerių ir ginekologų kongreso (ACOG) duomenimis, pemphigoid gestitionis yra, kai ant pilvo odos atsiranda pūslių. Sunkiais atvejais jos apima didelius odos plotus. Ši būklė gali nėščiai moteriai išsivystyti antrame ar trečiame trimestre, taip pat ir po gimdymo. Labai retais atvejais vaikai gali gimti išberti.28 metų Joanne Maukie skausmingos pūslės atsirado iškart po to, kai ji pagimdė sūnų Jamesą.

Virš pasaulio užtemo „kruvinas“ Mėnulis 33

Trečiadienio naktį Mėnulis nusidažė krauju. Žemės palydovas pavirto raudonu kamuoliu, nes vyko visiškas Mėnulio užtemimas. Žemės šešėlis palietė Mėnulio kraštą 21 val. 23 min. Lietuvos laiku, o visas raudonis Žemės palydovą užliejo 22 val. 22 min. Mėnulis Lietuvoje jau patekėjo iš dalies užtemdytas, todėl vertėtų stebėjimui pasirinkti aukštesnę vietą, kad niekas neužstotų Pietryčių horizonto, kitaip didžiąją dalį užtemimo galima ir pražiopsoti.

Pavojingiausios šalys gimti moterimi 21

Gimdamas žmogus negali pasirinkti savo lyties, tačiau daugelyje pasaulio šalių gimti moterimi reiškia gauti nuosprendį visam gyvenimui. Moterys pasmerkiamos nuolatinei diskriminacijai, smurtui šeimoje ir viešumoje, prastoms sanitarinėms sąlygoms, ankstyvai mirčiai gimdant bei ilgalaikėms kančioms dėl ritualinio apipjaustymo pasekmių.
Labdaros organizacija „Thomson Reuters Foundation“ pabandė išsiaiškinti, kuriose pasaulio šalyse gimti ir gyventi moterimi yra pavojingiausia.

Oi... pyrstelėjau! 27

Įspėjame persti reikia atsargiai: apsižiūrėkite ar aplinkui nėra pašalinių žmonių ir degių medžiagų. Jei to nepadarysite jums gali pasibaigti kaip merginai nuotraukoje.

Selena Gomez atskleidė apsilankymo ligoninėje priežastį 3

Selena Gomez pagaliau pranešė, kad jaučiasi daug geriau. Praėjusią savaitę ji pasijuto labai blogai, ją pykino ir kamavo stiprūs galvos skausmai, tad Disnėjaus žvaigždutė buvo nugabenta į ligoninę. Socialiniame tinkle Twitter.com žvaigždė nuramino visus gerbėjus: „Jaučiuosi daug geriau. Dėkoju už supratingumą.“
Atskleista sveikatos sutrikimų priežastis: ir tai visai ne spėjamas nėštumas.

Susijusios naujienos

Žilvinas Grigaitis laukia iš Australijos atvykstančios žmonos Elle 26

22 paros (ne)romantiškoje Indijoje – apgavystės, aštrus maistas ir kitos spalvos. II 3

Žvagulį ir Paškevičių sukiršino pinigai 14

Žvaigždžių kompleksai: Grigaitis jaudinasi, kad nemoka japonų ir kinų kalbos 30