Paieška
Orai ºC
Horoskopai
Astromanija

Rusijoje įvyko kraupi avarija, žuvo 7 žmonės, tarp jų – lietuvis

Avarija (Policijos  nuotr.)
Keisti teksto dydįAa+Aa-

Rusijoje, Tverės srityje, ankstų trečiadienio rytą įvykusioje avarijoje žuvo vairuotojas iš Lietuvos.

Didelėje avarijoje kelyje Maskva-Ryga, susidūrus dviem transporto priemonėms, iš viso žuvo septyni žmonės - du vairuotojai ir penki keleiviai.

Portalas ntv.ru praneša, kad maršrutinio autobuso ir Lietuvos piliečio vairuojamo automobilio susidūrimas buvo toks stiprus, kad iš lengvojo automobilio, kurį vairavo lietuvis, po avarijos liko tik metalo laužo krūva. Tuo tarpu žmones vežęs maršrutinis autobusas po susidūrimo nulėkė į griovį ir užsidegė.

Niekam iš keleivių išsigelbėti nepavyko - jie negalėjo išlipti pro avarinį autobuso išėjimą.

Rusijos pareigūnai sako, kad, pirminiais duomenimis, avariją sukėlė automobilį ''Volvo“ vairavęs lietuvis - jis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą. Jo mašina trenkėsi į tą autobuso vietą, kur yra kuro bakas.

 

BNS
Komentarai

Taip pat skaitykite:

Karo nusikaltėlių medžioklė tęsiasi

Didysis serbų triumviratas – Slobodanas Miloševičius, Radovanas Karadžičius ir Ratko Mladičius – dar ne taip seniai buvo įsitvirtinęs nacionalistų mitologijos viršūnėje. Šiandien vieno iš jų nebėra gyvųjų tarpe, o kitų dviejų, tikėtina, laukia ilgi metai kalėjimo.

Branduolinė Baltarusijos „kiaulystė“

Kuo daugiau kalbama apie „taikios“ atominės elektrinės statybą Lietuvos-Baltarusijos pasienyje esančiame Astrave, tuo sparčiau auga šio projekto priešininkų būrys. Seime vykstančioje tarptautinėje konferencijoje, nagrinėjančioje branduolinės energetikos pliusus ir minusus, už 50 km nuo Vilniaus planuojamos jėgainės projektas buvo sumaltas į miltus.

Vilniaus centre nužudytas žinomas advokatas ir miesto tarybos narys

Trečiadienį po pietų, 16 val. 30 min., Vilniaus centre buvo nužudytas žmogus. Paaiškėjo, kad tai – advokatas Sergejus Novikovas, kuris yra ir Vilniaus savivaldybės tarybos narys bei Lietuvos kikbokso federacijos prezidentas. Prieš porą dešimtmečių jis teismuose atstovavo „Vilniaus brigadai“, teisme taip pat gynė su Valerijaus Januškevičiaus gauja teistą asmenį. Nužudytasis nemažai dirbo ir su Rusijos bei Lietuvos energetikos įmonėmis.

Kubilius: kurį Konstitucijos straipsnį keisti dėl Pakso, spręs Seimas

Ministras pirmininkas Andrius Kubilius sakė, kad Vyriausybė artimiausiu metu apsvarstys premjero potvarkiu sudarytos teisės ekspertų darbo grupės parengtus pasiūlymus dėl Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT) sprendimo byloje „Paksas prieš Lietuvą“ vykdymo. Kuris iš siūlymų dėl Konstitucijos keitimo tinkamiausias, jo galva, turėtų spręsti Seimas. Vienas iš siūlymų yra nustatyti mažiausiai 10 metų draudimą apkaltos būdu nušalintam pareigūnui kandidatuoti į renkamas pareigas.

Abiturientai džiaugėsi nesunkiu lietuvių kalbos egzaminu

Trečiadienio rytas šalies dvyliktokams prasidėjo vienu svarbiausių egzaminų – lietuvių kalbos. Šiais metais prie puspenktos valandos trukusio egzamino užduočių palinko 27 512 moksleivių. Sostinės Šiuolaikinės mokyklos centro abiturientai portalui Alfa.lt neslėpė džiugių emocijų, nes tikėjosi sunkesnių užduočių. „Nebuvo lengva, bet tikėjausi sunkesnio egzamino. Samprotavimo rašinių temos buvo nesudėtingos.

Susijusios naujienos

Apmaudu: itin vasarišką savaitę neišvengėme aukų keliuose

Kaune automobilis partrenkė Suomijos pilietę

​Avarija Vilniuje: vairuotojas rėžėsi į stulpą ir mirė vos ...

Per eismo įvykį Kaune žuvo žmogus

Traukinio ir autobuso susidūrimas Indijoje pareikalavo vaikų ...

Tyrimas: per dvylika metų Lietuvos vairuotojai sukėlė pusę ...

Vilniaus rajone 70-mečio vairuojamas BMW plentu važiavo ...

Vilniuje per raudoną važiavęs automobilis troleibusą ...

Per avariją Vilniuje sunkiai sužalotas motorolerio ...

Tris vaikus pražudžiusiam Paulikui – dar vienas teismo ...