„Nulūžęs“ „Skype“ paskelbė, kaip atnaujinti programos darbą

atnaujinta 16.36
Skype (Gamintojų nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/3)
Aa+Aa-

Ketvirtadienį apie 14 valandą „užlūžo“ viena populiariausių pasaulyje interneto pokalbių programa „Skype“.

Kompanijos „Skype“ atstovai per socialinį tinklą „Twitter“ informavo, kad žino apie problemą ir bando ją spręsti.

„Kai kurie vartotojai gali susidurti su problemomis prisijungdami prie programos ar bandydami paskambinti. Mes sprendžiame problemą ir tikimės, kad greitai galėsime pateikti daugiau informacijos“, – teigiama „Skype“ pranešime.

Po maždaug dviejų valandų „Skype“ per „Twitter“ pranešė, kad problema jau aptikta ir tikimasi greitai atnaujinti darbą.

„Ačiū už jūsų kantrybę. Problema jau aptikta ir greitai bus išspręsta“, – trimituojama „Skype'o“ profilyje.

Šiek tiek vėliau bendrovė pateikė paaiškinimus, kaip savarankiškai atnaujinti programos darbą. Juos galite rasti čia (anglų k.)

INSTRUKCIJA, KAIP ATGAIVINTI „SKYPE“ (LIETUVIŲ K.)

Išsijunginėjo automatiškai

„Skype“ programa visiems vartotojams išsijungė ne vienu metu. Tarp 14 ir 15 valandos „Skype“ programa išsijunginėjo, o vartotojai buvo įspėjami apie klaidą.

Iš pradžių veikęs ir apie serverių problemas informavęs bendrovės tinklalapis www.skype.com apie 14.40 val. taip pat nustojo veikti. Apie „Skype“ ryšio problemas pranešama ir iš kitų pasaulio šalių. Iš pradžių buvo manoma, kad „Skype“ nustojo veikti tik „Windows“ vartotojams, tačiau programa ėmė išsijunginėti ir „Apple“ bei „Linux“ vartotojams.

Neseniai įsigijo „Microsoft“

Neseniai „Microsoft“ už 8,5 mlrd. JAV dolerių įsigijo kompaniją „Skype“. Tai bus didžiausias iki šiol „Microsoft“ įsigijimas.

Programa „Skype“ visame pasaulyje naudojasi 663 mln. žmonių. 2006-aisiais interneto aukcionų bendrovė „eBay“ įsigijo „Skype“ už 2,6 mlrd. JAV dolerių, tačiau 2009 m. už 2 mlrd. JAV dolerių pardavė 70 proc. turėtų akcijų.

Alfa.lt primena, kad praėjusių metų pabaigoje„Skype“ taip pat buvo susidūrusi su problemomis ir milijonai vartotojų buvo likę be ryšio.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (31)

Taip pat skaitykite:

Seimas nusprendė: smurtautojus galima išmesti iš namų 15

Po ketverius metus trukusių svarstymų Seimas pagaliau priėmė Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatymą, kuris, anot parlamentarų, padėtų sumažinti smurto prieš moteris ir vaikus šeimoje atvejų skaičių bei griežčiau bausti smurtaujančius.

Specialistai: nenorint krizių, reikia daugiau inžinierių 46

„Lietuvai reikia inžinierių, o tai reiškia - gamybos, inovacijų, techninės minties. Neišbrisime iš tikrų ir susikurtų krizių vien pirkdami ir parduodami, šokdami ir dainuodami“, - sako diskusijos dalyviai.
Norime, kad Lietuva galėtų aktyviai konkuruoti tarptautiniu mastu dėl kvalifikuotos darbo jėgos pritraukimo. Reikia gerų darbo vietų ir gerų specialistų, kurie galėtų jose dirbti. Kitaip, vargu ar išsaugosime šalies ekonomikos augimą ir socialinę sistemą.

Savaitgalį – karštis ir pavasarinės liūtys 9

Šios savaitės oras nerimastingas, lyg vėjas. Lietų keičia saulė, saulę – staiga pasipylę ledo gabalėliai. Ketvirtadienį pasisuks pietų, pietvakarių vėjas. Dieną temperatūra svyruos apie 17–20 laipsnių. Kaune ryte giedra, laukiama 12 laipsnių temperatūra, dienos metu oras sušils iki 18 laipsnių. Vilniuje taip pat giedra ryte termometro stulpeliai rodys 11 laipsnių ribą. Dieną apie 17 laipsnių šilumos. Pajūryje šiandien bus giedra, ryte oras sušils iki 12, dienos metu iki 14 laipsnių šilumos.

Gruzijoje po opozicijos lyderių automobilių ratais žuvo du policininkai 20

Gruzijos valdžia ketvirtadienį paryčiais pasiuntė riaušių policiją vaikyti jau penkias dienas vykstančių opozicijos protestų, kurių dalyviai reikalauja, kad atsistatydintų Vakarų šalių palaikomas prezidentas Michailas Saakašvilis, o per šiuos neramumus žuvo vienas policijos pareigūnas. Pasak vidaus reikalų ministerijos atstovo Šotos Utiašvilio, policininkas buvo parblokštas iš demonstracijos vietos važiuojančios automobilių kolonos, o viena iš tų mašinų esą buvo vežama opozicijos lyderė Nino Burdžanadzė.

Gražulis įtariamas per metus greitį viršijęs 33 kartus 47

Atsakomybės už pasipriešinimą policininkams per gėjų paradą išvengęs Seimo narys Petras Gražulis nesiliauja erzinti pareigūnų.
Užfiksuota, kad politikas per metus sugebėjo net 33 kartus viršyti leistiną greitį, bet vedžioja policiją už nosies. Siekdama sutramdyti šalies keliuose siautėjantį P.Gražulį policija ėmė šauktis Seimo pagalbos.
Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Renatas Požėla kreipėsi į Seimo kanceliariją ir paprašė pateikti automobilio BMW X5 nuomos sutartį su viena Latvijos bendrovių.

Susijusios naujienos

Rusija užsimojo sukurti „Skype“ analogą 1

Ką reiškia „YouTube“? Senjorai mokosi naudotis internetu ..

„IT pasaulis“: karščiausios savaitės naujienos ..

Buvęs „Skype“ vadovas paskirtas „GoPro“ prezidentu ..

Kas pavagia daugiausiai laiko internete? ..

Sirijos programišiai atakavo „Skype“ socialiniuose tinkluose ..

Prie emigrantų Kūčių stalo – pokalbiai per „Skype“ 1

NMA kviečia į vaizdo konsultaciją tema „Mokėjimo prašymų teikimas“ ..

NMA kviečia į vaizdo konsultaciją tema „Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo neatitikimai paraiškose, jų sprendimo būdai ir taikomos sankcijos“ ..

NMA kviečia į vaizdo konsultaciją tema „Informacinis portalas: naujos galimybės paramos gavėjui“ 1