„Eurovizijos“ finalo balsavimo rezultatai

Airijos duetas Jedward  pasižymėjo energingumu (SCANPIX nuotr.)
Nuotraukų galerija (1/19)
Aa+Aa-

Šeštadienį nugriaudėjusiame „Eurovizijos“ dainų konkurso finale triumfavo Azerbaidžano šalies atstovai Ell / Nikki su daina Running Scared. Už ją balsavę žiūrovai atlikėjui atidavė 221 balsus.

Lietuvos atlikėja Evelina Sašenko užėmė 19 vietą, surinkusi 63 balsus. Daugiausia balsų Lietuvai atidavė kaimyninė Lenkija ir Gruzija, skyrę po 12 balų. Taipogi Lietuvai 10 taškų skyrė Airija. Kaimyninė Latvija skyrė 7 balsus, o štai Estija balsų mums neatidavė.

Kaip ir kiekvienai metais, taip ir šiemet, pasigirsta kalbų, jog „Eurovizijos“ konkursas yra tik kaimyninių ar politiškai artimų šalių balsų dalybos. Todėl, Alfa.lt pateikia savo skaitytojams visų šalių surinktus taškus bei šalis, kurios buvo dosniausios.

Alfa.lt skaitytojams pateikiame lentelę, kurioje visų šalių surinkti balai bei šalys, kurios joms atidavė daugiausia balsų.

1. Azerbaidžanas 221 taškai

(12 taškų atidavė) Rusija, Turkija, Malta

(10 taškų atidavė) Ukraina, San Marinas, Kroatija, Rumunija, Armėnija

(8 taškus atidavė) Kipras, Islandija, Austrija, Lenkija, Gruzija, Albanija, Portugalija,Lietuva,Estija, Bosnija

2. Italija 189 taškai

(12 taškų) San Marinas, Albanija, Ispanija, Latvija

(10 taškų) Lenkija, Graikija, Portugalija, Lietuva, Rumunija

(8 taškus) Prancūzija

Alfa.lt


*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (43)

Taip pat skaitykite:

Michailovas turi teorines galimybes bausmę atlikti Latvijoje 8

Dėl Medininkų žudynių iki gyvos galvos nuteistas Konstantinas Michailovas turi teorinių galimybių paskirtą bausmę atlikti Latvijoje, kurios pilietis jis yra, tačiau tam reikalingas jo prašymas.
Teisingumo ministerija atsakyme BNS naujienų agentūrai nurodė, kad siekiant bausmės atlikimo kitoje šalyje turi būti pateiktas nuteistojo prašymas, ar sutikimas dėl perdavimo, kai jis būtinas.

Dėl seksualinio priekabiavimo sulaikytas TVF vadovas Straussas-Kahnas 5

Niujorko prokurorai sekmadienį dėl incidento viename Niujorko viešbutyje apkaltino Tarptautinio valiutos fondo (TVF) vadovą Dominique'ą Straussą-Kahną (Dominiką Strosą-Kaną) nusikalstamu lytiniu aktu, bandymu išžaginti ir neteisėtu laisvės atėmimu, pranešė policija.
Vėliau sekmadienį D.Straussas-Kahnas turėtų stoti prieš teisėją.

Vilniuje minia žmonių stebėjo „Euroviziją“ po atviru dangumi 3

„Eurovizijos“ konkursas įdomus visoje Europoje ir pritraukia gausybę gerbėjų įvairiose šalyse. Lietuvoje nemažai muzikos mylėtojų Vilniaus Rotušės aikštėje susirinko palaikyti savo favoritų.
Šeštadienio vakarą vilniečiai ir miesto svečiai rinkosi į Vilniaus Rotušės aikštę, kuri vienam vakarui virto muzikos bei šokių mylėtojų aikšte.

Lietuvą „Eurovizijoje“ balais lepino Gruzija ir Lenkija 48

Šiąnakt baigėsi 56-tojo „Eurovizijos“ konkurso finalas. Lietuvos atstovė Evelina Sašenko šį kartą užėmė devynioliktą vietą, surinkusi 63 balus.
Pirmuosius du taškus gavome iš Rusijos. Netrukus Lietuvai tris balus skyrė Norvegija. Kaip ir buvo galima tikėtis, Lietuva nemažų balų sulaukė iš didžiųjų Europos salų – Didžioji Britanija mūsų šalies atstovei skyrė šešis balus, o Airija – netgi dešimt.
Evelinos Sašenko pasirodymas, kaip ir buvo galima tikėtis, labiausiai patiko kaimynams lenkams.

„Euroviziją“ laimėjo Azerbaidžanas, Lietuva – devyniolikta 153

Diuseldorfe įvyko tarptautinio dainų konkurso – „Eurovizijos“ – finalas, kurį laimėjo Azerbaidžano atstovai Ell ir Nikki. Jame pasirodė visi 25 Europos šalims atstovaujantys dainininkai ar grupės, Lietuvos atstovė Evelina Sašenko dainavo ketvirta. Šiame konkurse Evelina Sašenko užėmė devynioliktą vietą, surinkusi 63 balus. Pirmieji savo balus skelbė Rusija, kurių pranešėjas Dima Bilanas tvirtino, jog labai pasiilgo „Eurovizijos“. Lietuva iš galingosios kaimynės pelnė savo pirmuosius du taškus.