Dizainerė pataria: kaip pagyvinti brandžios moters stilių?

Virginija Bložė
Aa+Aa-

Klausimas: norėčiau paprašyti, kad padėtumėte. Turiu antros grupės negalią, dirbau mokytoja.

Dėl reumatinių ligų ir vartojamų vaistų labai pajuodo mano paakiai, apatinė kūno dalis, ypač kojos, suplonėjo, ištrupėjo dantys, bet stengiuosi nepasiduoti.

Mėgstu jaunatviškus drabužius. Man patinka mada. Praėjusį mėnesį man suėjo 50 m. Jaunystėje mėgau modeliuoti sau drabužius, mano suknelės buvo originalios.

Linkiu jums sėkmės labai gražioje labdaringoje veikloje.

Atsako dizainerė Virginija Bložė: jūsų jaunatviškumas labai sveikintinas!

Siūlyčiau nešioti daugiau spalvingų drabužių, nes šiais metais karaliauja spalvos! Derinti spalvų šiais metais nebūtina, bet derinimas sukuria savitumo.

Patarčiau atsikratyti palaidinių su vaikiškais piešiniais, juos pakeisčiau gėlių motyvais ir nėriniais.

Sijono ilgį reiktų rinktis arba porą centimetrų žemiau kelių ir siaurėjantį į apačią, arba laisvalaikiui šiuo metu madingus ilgus iki žemes nėriniais puoštus sijonus.

Jums puikiai tiktų liemenuotos pusilgės suknelės ar sarafanas ir baltiniai. Prie jų siūlau derinti smailianosius kūno spalvos batelius su 3–4 cm pakulne.

Pajuodę paakiai gali būti puikiai maskuojami lengva kremine pudra, o paryškinusi akis bei lūpas, dėmesį nukreiptumėte nuo paakių.

Kirpimą siūlyčiau trumpesnį ir mažiau „pustų“ plaukų vaizdo. Pašviesinti plaukai visada jaunina, o jums šviesūs dar ir labai tinka.

Sėkmės!

Klausimus specialistams siųskite redaktoriai@alfa.lt

„Didieji pokyčiai“ jau greitai per TV3!

Projekto partneris – Grožio terapijos ir chirurgijos klinika „Sugihara“.

 

Alfa.lt
*Sutinku su taisyklėmis
Skaityti visus komentarus (4)

Taip pat skaitykite:

Kaip suvienodinti asimetriškas lūpas? ..

Klausimas: norėčiau paklausti plastinės chirurgijos specialisto, dėl viršutinės lūpos formos koregavimo chirurginiu būdu. Ar įmanoma chirurginiu būdu (bet ne implantais) pakeisti viršutinės lūpos formą, kai viena dalis lūpos yra plona, o kita - putlesnė ir storesnė, jog rezultatas būtų visam laikui ir nereikėtų procedūros nuolatos kartoti?
Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: taip, lūpų chirurginė korekcija yra įmanoma, tačiau

Kaip pakelti užkritusius vokus? 2

Klausimas: mano viršutiniai akių vokai kiek užkritę ant akių. Tai mane labai sendina, negaliu net pasidažyti normaliai. Kaip šalinate papildomą vokų odą?
Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: taip, užkritę vokai – daugelio moterų, ypač vyresnių, problema.

Ar galima „nusiurbti“ alaus pilvuką? ..

Klausimas: visai neseniai sužinojau, kad ir vyrams atliekama riebalų nusiurbimo operacija. Norėčiau sumažinti pilvą, tačiau jis išsipūtęs ne nuo riebalų. Jis kietas tarsi jame būtų vidaus organai, o ne riebalai.
Ar tokius pilvus taip pat mažinate?
Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: ir vyrams, ir moterims atliekame riebalų nusiurbimo operacijas, tik tuo atveju, jei pilvo srityje yra riebalų sankaupų.

Norėčiau pailginti lūpas 4

Klausimas: norėčiau pakoreguoti lūpų formą. Norėčiau ne putlesnių lūpų, tačiau kiek ilgesnių. Mano lūpos gan trumputės, tad ir padažius atrodo kaip mažiukas brūkšnelis.
Norėčiau jų kiek ilgesnių. Ar tai įmanoma, kaip atliekama ši operacija?
Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: taip plastinėmis operacijomis lūpos ne tik putlinamos, tačiau ir keičiama jų forma.
Galima jas šiek tiek optiškai pailginti.

Ką valgyti nėštumo metu ir nepriaugti per daug svorio? 3

Klausimas: kaip nepriaugti daug svorio per nėštumą. Valgyti noriu labai, tačiau save riboju, juk paskui teks to svorio atsikratyti.Nuo liesų pieno produktų ir vaisių labai pykina, kokį dar nekaloringą maistą rinktis.

Kiek ir kokio alkoholio galima vartoti, besilaikant dietos? 4

Klausimas: norėčiau paklausti apie alkoholinius gerimus. Kiek juose kalorijų?Ar galima per šventes kokteiliu pakeisti vakarienę? Gal tuomet nebus viršyta dienos kalorijų norma?
Atsako gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė: 1 g alkoholio = 7 kcal. Vakarienės kokteilis jokiu būdu negalėtų atstoti.
Lieknėjimo metu galite saikingai išgerti apie 150 ml sauso raudono ar balto vyno, tačiau ne daugiau, nes tai ne tik kalorijos... Geriant gerėja apetitas ir iškyla pavojus suvalgyti daugiau maisto nei reikėtų.

Šokoladas naudingas odai, bet kenkia figūrai 6

Klausimas: laba diena, prašau papasakokite truputį apie šokoladą. Vieni sako, kad viena kita plytelė jo nekenkia, o net yra naudinga, tačiau kiti tikina, kad šokoladas nenaudingas. Kada jį valgyti ir kiek, kad neaugtų svoris?
Atsako gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė: taip, iš tiesų vienas, kitas gabalėlis sveikatai nepakenks. Juodajame (karčiąjame) šokolade yra antioksidantų, kurie padeda kovoti su senėjimu, apsaugo nuo laisvųjų radikalų neigiamo poveikio.

Kaip panaikinti tatuiruotę? ..

Klausimas: kaip atliekamas tatuiruotės panaikinimas? Kokių yra būdų?Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: tatuiruotės šalinamos lazeriu (tačiau tik nedidelės) arba chirurginiu būdu, t. y. šalinamas odos lopas.
Klausimus specialistams siųskite redaktoriai@alfa.lt
„Didieji pokyčiai“ - trečiadieniais 20:00 val. per TV3!

Kaip atskirti du suaugusius kojų pirštus? 5

Klausimas: turiu du suaugusius kojų pirštus. Ar galite juos atskirti? Kiek tai kainuotų ir kiek laiko reiktų gydytis.Atsako Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ plastinės chirurgijos specialistas Darius Radzevičius: operacija truktų 1,5 val, žaizdos gytų iki 3 savaičių.

Jauna, o jau su celiulitu! 23

Klausimas: nors esu dar jauna, tačiau jau matau pirmuosius celiulito ženklus, kurio nepavyksta atsikratyti sportuojant, bėgiojant.Maitintis taip pat stengiuosi sveikai.
Gal galite patarti, kokį maistą rinktis ir kaip derinti, norint atsikratyti celiulito?
Atsako gydytoja dietologė Eglė Kliukaitė: pirmiausia jums būtina sureguliuoti valgymo rėžimą. Per dieną turėtų būti trys pagrindiniai valgymai ir papildomai galimi užkandžiai, kurie valgomi, jei tarpas tarp pagrindinių valgymų didesnis nei 4-5 valandos.